Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 30

  • 24 074
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 51
Алекс, момичетата май гледат футбол.

ужас - само по това не можах да се запаля

# 31
  • Мнения: 10 240
От както се появи информацията за предстоящия кастинг се появиха много колажи на Туба и Кенан...

# 32
  • София
  • Мнения: 51
Ринка най накрая се влючи

# 33
  • Мнения: 2 155
Алекс, виждам че има момичета на балкона. Но тази вечер трябваше да има фрагман!  Rolling Eyes
Затова реших да ви пусна някое от първата серия, да си спомним емоциите  Joy Joy Joy

http://www.dailymotion.com/video/xc1184_gonulcelen-dizisi-2-tany … rom=embed?start=9


http://www.dailymotion.com/video/xc2jt9_gonulcelen-dizisi-3-tany … rom=embed?start=6


http://www.dailymotion.com/video/xc8sjp_gonulcelen-dizisi-4-tany … rom=embed?start=8

Ринка, ако е тука, да решава как и кога да започваме да гледаме повторението на филма, че иначе скуката ще ни налегне.

# 34
  • Мнения: 10 240
Мъча се с нещо и все не става....
Ту имам нет, ту не.....
За компенсация- оджата




и ученичката му:

# 35
  • Мнения: 2 155
От както се появи информацията за предстоящия кастинг се появиха много колажи на Туба и Кенан...

Вай бе, сформира се следващата група сватовници за Туба !  hahaha hahaha hahaha
Група №1 - Туба - Бюлент
№2 - Туба - М.Й.
№3 - Туба - Джансел
№4 - Туба - Кенан.
До кой ли № ще стигнем, ако Туба не се ожени в близките години  ooooh!

# 36
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен момичета! Снощи голям купон сте завихрили:))))
Ринка благодаря за хубвата, както винаги, нова темичка!!!!!
Аз тия дни се хванах и изгледах всички преведени серии на Езел. И тоя филм много хубав бил, бе! Много ще са яка екранна двойка Кенан и Туба! Тоя мъж е страшен!

# 37
  • Мнения: 1 875
Момичета,привет и от мен!Тежък купон е било снощи,но за такава запленяваща жена и не може да се очаква друго.
Ринка,благодаря ти за новата темичка Hug Hug  bouquetОтново си на висота,в което никога не се съмнявам!
И сега да си дойда аз на думата.Гложди ме мене една мисълчица свързана със сцената на езерото.При втората целувка там,Мурат каза на Хасрет-Умираш,да ме накараш този път да те моля още повече.А тя го погледна доста особено с усмивка и му каза-Този път-не!Кой ли е първият път,когато я е молил?И защо тя каза ТОЗИ път?
Ох,бе толкова ми се иска всяка реплика да е свързана и с реалния им живот!!!!Мечти,мечти,мечти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 38
  • Мнения: 2 155
Момичета,привет и от мен!Тежък купон е било снощи,но за такава запленяваща жена и не може да се очаква друго.
Ринка,благодаря ти за новата темичка Hug Hug  bouquetОтново си на висота,в което никога не се съмнявам!
И сега да си дойда аз на думата.Гложди ме мене една мисълчица свързана със сцената на езерото.При втората целувка там,Мурат каза на Хасрет-Умираш,да ме накараш този път да те моля още повече.А тя го погледна доста особено с усмивка и му каза-Този път-не!Кой ли е първият път,когато я е молил?И защо тя каза ТОЗИ път?
Ох,бе толкова ми се иска всяка реплика да е свързана и с реалния им живот!!!!Мечти,мечти,мечти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Кески, фантазиите ни отиват твърде надалеч!  Laughing
Някой спомня ли си кой и в кое интервю беше казал, че Мерджан дава възможност на актьорите да импровизират - нещо подобно беше. Ако това е така и в този момент Туба и Джансел са импровизирали, имаме основание да се надяваме на някакво развитие на приятелството им в нещо повече. Но ако това са думи на сценаристите - ще има да чакаме от тази драка да изкочи зайче  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 10 240
За повторенията:

Бяхме се разбрали след рожденния ден на Туба.
Така че утре всеки да си гледа отново първа серия и до петък ще обсъждаме нея!
Който си я е записал в компютъра добре! newsm10
Който не - отива в тубето на листа на Фенчето и от там- пак е със субтитри.

http://www.youtube.com/user/Gonulcelen1000

Ако някой има проблем ще казваме епизодите в докса и ще се теглят оттам.

# 40
  • Мнения: 1 875
Каси,аз тоя Кенан не го харесвам до Туба.На нея и подхожда друг тип мъж.Ние всички знаем кой.С Кенан може да се получи нещо като със Сами ми се струва на мен.

# 41
  • Мнения: 2
Каси,аз тоя Кенан не го харесвам до Туба.На нея и подхожда друг тип мъж.Ние всички знаем кой.С Кенан може да се получи нещо като със Сами ми се струва на мен.

Кески, аз само за екранна половинка, мила. Жесток мъж е той! Страшен!

# 42
  • Мнения: 2 155
Лека нощ!
Аз се предавам тази вечер по рано на съня. На будните - приятни размисли и страсти!  Hug

# 43
  • Мнения: 2
лека и от мен!!!

# 44
  • Мнения: 1 875
Уси,мечтата умира последна,а аз не давам моята да умре!!!!В тоя напрегнат свят имаме нужда от такива положителни емоции,а Туба и Джансел ни ги дават в изобилие.Как да не ги обичаш и как да не им желаеш доброто.Желая им го от цялата си душа.Много филми гледам,но много малко ми въздействат така.

Общи условия

Активация на акаунт