Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 30

  • 24 066
  • 740
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 51
еti80, прекрасно клипче ни подаряваш в края на деня!   newsm51 newsm51 newsm51

Hasret ve Murat ~Dance Dance ~

http://www.youtube.com/watch?v=aVs0-e1h628


 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Браво на Ети - няма стигане с тези клипчета  newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501

# 496
# 497
  • Мнения: 580
Кенан незнамкой и Къванч.Те ми са виждат височки, а пък знаете това мие слабост

# 498
  • София
  • Мнения: 51
Кенан незнамкой и Къванч.Те ми са виждат височки, а пък знаете това мие слабост

# 499
  • София
  • Мнения: 51
Ако държиш на лаптоп - само твой

# 500
  • Мнения: 580
Не ме  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire то нашия човек много зает, затова нека има алтернатива - който е свободен в момента и който ми харесва. Аз за разлика от много други не съм любителка на М.Й. Аз съм от хората, които не могат да приемат това негово държане спрямо Туба след филма АСИ. Ако действително е имало нещо хубаво между тях как може той да го игнорира.Не мога да го възприема това, но аз съм башка, както казват в сериалите. Аз и досега си поддържам топли отношения с моите стари гаджета.
 Малкия си дойде трябва да освобождавам компа. Лека нощ момичета.

# 501
  • Мнения: 580
Вай бе, вай бе красота.

# 502
  • София
  • Мнения: 51
Цитат на ИРРА от другата тема:
Относно горната статия - резултатите на въпросните оскари са били цитирани и в няколко телевизии (според мнения от турския форум). Сериала стартира за снимки в началото на август, а нова серия се очаква на екрана около края на август. Според неофициално мнение на човек от екипа се предполага да се снимат между 30 и 35 серии за втори сезон.
Simple Smile

# 503
  • Мнения: 10 240
Цитат на ИРРА от другата тема:
Относно горната статия - резултатите на въпросните оскари са били цитирани и в няколко телевизии (според мнения от турския форум). Сериала стартира за снимки в началото на август, а нова серия се очаква на екрана около края на август. Според неофициално мнение на човек от екипа се предполага да се снимат между 30 и 35 серии за втори сезон.
Simple Smile


Ирра, благодаря за инфото!  newsm51 newsm51 newsm51
Алекс, благодаря и на теб!   smile3525 smile3525 smile3525

Ами то не останало-още месец и половина и хайде на новия сезон!  newsm44 newsm44 newsm44
Тъкмо ще си направим срещата и ще си повторим епизодите и ще дойде новото начало!

И да не забравя да напомня:

В петък и събота коментираме 2 епизод!   newsm10 newsm10 newsm10



Лека нощ!     smile3524 newsm46

# 504
  • Мнения: 5
Добро утро момичета!
Изчетох ви и понеже разбрах че в петък ще се обсъжда 2 епизод в които има не малко сцени в махалата ви казвам добро утро и ви поздравявам с нещо според мене подходящо. Дано да ви хареса:

http://www.youtube.com/watch?v=CNZ2qvrT9V8

Приятен и успешен ден на всички!

# 505
  • София
  • Мнения: 1
Добро утро, момичета! Какъв хубав пазар се е заформил снощи. Нареждам се на опашката за телевизорче, вестник, лаптоп и све...Днес обаче отивам до вилата да, че имам рози да покопая и няма да мога да си пазя ред. Надявам се вие да ми запазите по една бройка. Довечера ще съм на линия да си попиша пак, надявам се!
Нина, ти ме разбиваш сутрин с тези клипчета. Не бях го чувала това .Страхотно!
Ети, това е една от любимите ми песни. Клипа ти е много ефектен. Ставам нахална с моите предложения вече, ама една друга ми се върти из главата отдавна и си мисля че ще е подходяща... Blush Та, ако искаш, де...
И да не е, поздравявам всички ви с нея.Да ви е хубав деня!
http://vbox7.com/play:ea5d7045

И сервирам кафе Peace






# 506
  • Мнения: 2
Добро утро иот мен!
Ети, клипчето е страхотно, както винаги!
Ниобче, успя ли да изтеглиш оня филм? Аз най-накрая да. Ако не си мога да ти го пратя по скайп - по-бързо ще стане тегленето му. Joy

# 507
  • Добрич
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен, кафето вече ви е сервирано за мен остана чая и закуската.

# 508
  • Мнения: 2 155
Добро утро! Лек и спорен петък!  Hug Hug Hug
Днес отново не е велики петък, но щом ще обсъждаме втора серия, предполагам че ще си спретнем  lalalala
 Момичета, благодаря ви за кафето и чайчето и за музиката към тях!  newsm51 newsm51 newsm51
От мен пък са любимите цветя на Хасрет!

# 509
  • Мнения: 127


Внимавайте с тия закуски   Joy че на сбирката във варна няма да се познаете,я само гол чай пийте  Joy

Общи условия

Активация на акаунт