Моля за препоръки за лекар в Майчин Дом

  • 8 938
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
разкажете нещо и за д-р Коларов. Знаете ли дали разполагат с добра апаратура в кабинета в Майчин дом. Аз ходих в този център в Майчин дом още в самото начало при месец и беше на смяна д-р Стоянов, много възрастен лекар, който въобще не ми направи добро впечатление.
Знаете ли всъщност колко прегледа се полагат след като се запишеш с талон от джипито.

# 46
Az veche poznavam manchev, nachev, dikov.

Ne se znae tochno pri kogo shte se sluchi razdaneto, no se nadiavam da imam kysmet.

inache me kefiat i 3-mata, osobeno manchev - kato chovek e mnogo simpatichen

# 47
  • Мнения: 651
Цитат на: maria123
Az veche poznavam manchev, nachev, dikov.

Ne se znae tochno pri kogo shte se sluchi razdaneto, no se nadiavam da imam kysmet.

inache me kefiat i 3-mata, osobeno manchev - kato chovek e mnogo simpatichen



 Ти къде се срещна с Д-р Манчев? Той ми е резервния вариант докато доктора ми е в отпуска,но се чудя дали трябва да се срещам с него предварително при положение че може изобщо да не стигна до него.... Confused:  Confused:  Confused:  Sad

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: makemesmile1
Цитат на: maria123
Az veche poznavam manchev, nachev, dikov.

Ne se znae tochno pri kogo shte se sluchi razdaneto, no se nadiavam da imam kysmet.

inache me kefiat i 3-mata, osobeno manchev - kato chovek e mnogo simpatichen



 Ти къде се срещна с Д-р Манчев? Той ми е резервния вариант докато доктора ми е в отпуска,но се чудя дали трябва да се срещам с него предварително при положение че може изобщо да не стигна до него.... Confused:  Confused:  Confused:  Sad


не питаш мен  Embarassed , но аз да ти кажа---ако се срещнеш с д-р Манчев, все ми се струва че няма да се върнеш към 1-вия ти вариант!  Wink  Wink  Wink
Успех на всички Ви!  Grinning  Grinning  Grinning

# 49
  • Мнения: 651
Цитат на: Шани
Цитат на: makemesmile1
Цитат на: maria123
Az veche poznavam manchev, nachev, dikov.

Ne se znae tochno pri kogo shte se sluchi razdaneto, no se nadiavam da imam kysmet.

inache me kefiat i 3-mata, osobeno manchev - kato chovek e mnogo simpatichen



 Ти къде се срещна с Д-р Манчев? Той ми е резервния вариант докато доктора ми е в отпуска,но се чудя дали трябва да се срещам с него предварително при положение че може изобщо да не стигна до него.... Confused:  Confused:  Confused:  Sad



не питаш мен  Embarassed , но аз да ти кажа---ако се срещнеш с д-р Манчев, все ми се струва че няма да се върнеш към 1-вия ти вариант!  Wink  Wink  Wink
Успех на всички Ви!  Grinning  Grinning  Grinning


 Благодаря за отзива,важно беше за мене,защото изобщо не го познавам и не знам дали мога да рзачитам на него при положение,че не сме се дори виждали. Те(двамата доктори) си се заменят по отработена схема,но нали знаеш.....страххххххххххх!!!!!! Neutral Face  Neutral Face  Sad
 Все пак може би ще му звънна....
 А ти какво повече би ми споделила за него? очевидно е че си с отлични впечатления.... Simple Smile

 Благодаря предварително Grinning

# 50
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ами прекрасен е във всяко отношение. И като човек и като професионалист. Дойде да ме види и в неделя и до последно не ме остави да се тревожа за нищо...
Като видя, че стажант ме е превързвал се ядоса и каза на никого да не давам да ме пипа - само той ще ме превързва...
После, когато ми махна конците( за секцио говоря) всичко ми обясняваше и се държеше много мило с мен.
Даже изказа мнение, че ме "гледа повече от мъжът ми", което на моменти си беше така...   Wink  Wink  Wink  Grinning
Това е-ако се сетиш за нещо конкретно-питай!
 Grinning

# 51
Здравейте,
Някой от вас познава ли доц. Стоимен Иванов, завеждащ клиниката по патология на 5 ет. Преди няколко години една позната ми го препоръча и оттогава ходя при него. Сега съм в 19 г.с. Ще ми бъде интересно, ако някой има впечатления, да ги сподели.

# 52
  • Мнения: 2 807
Цитат на: Free Soul
Здравейте, мили мами.  Simple Smile
Вече ми е крайно време да се ориентирам към болница и доктор за раждане /нормално или секцио, ще видим/.
Колебая се между "Св.София" и "Майчин Дом". За първата болница получих сериозни препоръки за 2-3 лекари, но за "Майчин Дом" все още не знам почти нищо...

Моля за вашите мнения за лекари там.

Благодаря на всички ви предварително.  Wink


Раждах преди около година в Майчин дом при д-р Гунев. Изключителен е като човек и професионалист!!! Персоналът там също ми направи много добро впечатление. Ако искаш повече информация за него и относно раждането ми пиши ЛС.
Успех ти желая!!!

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 366
здравейте,

на мен ми препоръчаха д-р Русева от МД - някой да има впечатления от тея случайно?

благодаря ви!!!

# 54
Здравейте, а никой ли не ходи при доц. Иванов от патологията на 5 ет. в МД?

# 55
  • София
  • Мнения: 2 300
Д-р Асен Николов - МД.

Общи условия

Активация на акаунт