Цена на зъбни импланти

  • 77 058
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
разбира се, че е най-хубаво да си със собствени зъби  Mr. Green но на мен на 24 г. ми падна кучешки , а другият , който трябваше да израстне на негово място, беше във венеца (ретинирал ли се казваше  Embarassed ). с помощта на операция и брекетисе опитаха да ми го изкарат, но без успех - кофти разположение. и затова трябваше да избирам м/у мост и имплант. дано след време не съжалявам за избора си за мост. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5
При тази ситуация с ретиниралия кучешки, да разбираемо е,че е трябвало да се търси друго решение. Не се безпокойте, винаги може да се махне мостта и да се сложи имплант.Всичко е поправимо.Пък може Вашият мост и да не създава проблеми.

# 17
  • Мнения: 19
Хмм, за цените: в България получих предложения от 800 до 2150 лв., в Испания ми предложиха за 900 евро. Аз избрах най- скъпите, защото само този зъболекар ми предложи да не ми вади нещастните 3 коренчета в устата. Поставих 6 и сега чакам  за разкриването 3 месеца. Дано не съм се излъгала.

# 18
  • Мнения: 174
Цитат
Защо не си сложиш някакъв мост?
Статистиката сочи ,че над 1/3 от  здравите зъби, които са изпилени , за да се направи мост върху тях се загубват( изваждат) в последствие.
Понякога ми се доплаква, като свалям мостове и видя какво е станало с зъбите под него.Така че най -добре е да се сложи имплант и да не се пипат( пилят) съседните здрави зъби.Всеки колега ще го потвърди.Разбира се,има изключения- ако иамте заболявания, които за противопоказани за импланти.Дано да съм Ви била полезна 
 
 
Имплант?? С доходи като повечето хора в България 400 лева няма да си сложат имплант!! С тея цени 1000-2000-3000  лева няма кой да си го позволи.Така,че имплантите ви да си стоят за окраса.
Един добре направен и планиран мост може да изкара и над 20 години..На баба ми моста го е имала над 20 години..

# 19
  • Мнения: 174
и още нещо в България стоматолозите повечето работят с ниско качествени евтини  материали..Това го е казала зъболекарка от друга страна нейно мнение си е .. Тоест надуват се цените а се предлагат ниско качествени материали.В други страни мостове се правят които могат да изкарат цял живот...Все пак тука в Бг са си касапи..!!

# 20
  • Мнения: 4 068
Еми тя не само руската система ги предлага тези екстри. Имедиатното имплантиране не е откриване на топлата вода. Стига пациента да има необходимите показания за имедиатно имплантиране има доста системи, които го предлагат като възможност ведно с бързото протезиране след това.

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте, днес си направих операция за поставяне на имплант марката на която се спрях е 3i цената на импланта с вадене на корена на стария зъб е 950 евро не мога още нищо да кажа защото са минали няколко часа

# 22
  • Мнения: 5
Здравейте, днес си направих операция за поставяне на имплант марката на която се спрях е 3i цената на импланта с вадене на корена на стария зъб е 950 евро не мога още нищо да кажа защото са минали няколко часа

milena3712, можеш ли да споделиш впечетления от импланта?

# 23
  • Мнения: 4
Здравейте,
Искам да Ви предупредя за д-р Цветан Ангелов, кабинета му е на ул.Белмекен гр. София. Зъболекарят ни взе пари за  зъбни импланти, не свърши и половината работа, за която си бяхме платили, и се покри!!!!Не си вдига телефоните, няма го никакъв в кабинета. Разбрахме, че не сме само ние измамените, а човекът си практикува масово така!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт