Спешно за пюретата на Ганчев !

  • 15 071
  • 156
  •   1
Отговори
# 15
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Миналото лято точно в пуешкото на Ганчев намерих някакво странно парче хартия,писах им два пъти на меил,не благоволиха да ми отговорят...

# 16
  • Мнения: 35
Време е да  спрем да  храним децата  си с Ганчев !!!

# 17
  • Мнения: 106
Аз спрях, след като намерих козина в пюрето им със заешко месо!

Купувах и (наред с други марки) от тях преди 4г. за голямата ми дъщеря- не сме имали проблеми тогава.
След това допуснах грешката да взема и за малката заради заешкото, въпреки че за това време са навлезли нови и хубави пюрета. И съжалих!
Искрено ви съчувствам за ужаса, който сте преживели.
Хубавото е, че не сте дали пюрето по време на разходка или пътуване.

Информирайте възможно най-широк кръг потенциални потребители! Както и Комисията за защита на потребителите.

Последна редакция: ср, 07 юли 2010, 23:36 от Marmont

# 18
  • Мнения: 15 379
Никога не съм купувала пюре родно производство и то именно заради пълната липса на контрол.

# 19
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 778
Това е ужасно и е добре да се оплачеш пред съответните органи. Аз предимно от тях съм давала и не съм имала проблем.

# 20
  • Мнения: 5 435
Никога не съм купувала Ганчев, именно заради такива отзиви! Но е факт, че много мами хранят с тях децата си, въпреки че има много добри пюрета на същата цена /Гербер/. И аз ще те посъветвам да информираш съответните органи, пиши какво е станало!

# 21
  • Мнения: 266
не съм имала проблеми в началото ядяхме и ганчев, и малечко но вече сме изцяло на готвена храна, защото честно казано не ми харесват на вкус готовите пюрета...

# 22
  • Мнения: 1 424
Никога не съм купувала пюре родно производство и то именно заради пълната липса на контрол.


Аз също. Обади се  и сигнализирай където трябва и дано имаш успех Peace

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 835
Снимай го и напиши оплакване.

# 24
  • софия
  • Мнения: 2 140
Задължително трябва да сигнализираш и на РИОКОЗ и на фирма Ганчев.Като си мисля,че вторите ще се
опитат да замажат положението.
После кажи,какво се е случило!Успех! Peace
Иначе и аз никога не съм купувала техни пюрета,заради изключително лошите отзиви за тях.

# 25
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 092
Миналото лято точно в пуешкото на Ганчев намерих някакво странно парче хартия,писах им два пъти на меил,не благоволиха да ми отговорят...

ТОВА вече е пълна наглост. Поне да не върнат майл или да предложат нещо като компенсация.
Много лош мениджмънт!

# 26
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Никога не съм купувала пюре родно производство и то именно заради пълната липса на контрол.

 Peace
Не оставяй случая без отзвук. Това е моето мнение. Като видя Ганчев и ми се повръща така или иначе, а като гледам колко много ги купуват...Реално те са опасни за здравето  ooooh!

# 27
  • Мнения: 27 524
И в пюретата на Хип са намирали майките тук парченца четина, пластмаса.... Аз не съм била никога свидетел на нищо по-различно от пюре. Не бих захранвала с Ганев, но съм го давала след годинката и пюретата са били вкусни и хубави  Blush Може и да греша,  не знам....  Blush
И не, Ганчев не са опасни за здравето, прекалено е да се твърди подобно нещо  Stop

П.С. Жельо Ганчев е близък на наш приятел и обмисля варианта да отвори цех в Белгия, по-евтино щяло да му е  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 3 675
Дано пюретата му станат като френските, тогава майките ще се избият да ги купуват, според мен френските са по-хубави дори и от Хипп, но аз тук не съм видяла френско пюре
Ганчев има от какво да се поучи.

# 29
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ами ок, щом стъклото не застрашава детското здраве....

Общи условия

Активация на акаунт