Въпрос на сексуална тематика

  • 6 937
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, аз съм на 21 години и имам проблем, който ми е неудобно да споделя с познат. Имам приятел от 3 години, много го обичам, но от известно време просто нямам желание за секс. Вътрешно го искам, но тялото ми не реагира по нормалния начин- т.е. не се възбужда. Той прави всичко супер и когато започнем е хубаво и винаги свършвам. Странно ми е защо не мога да се възбудя в началото, просто не ми идва от вътре.  На някой случвало ли му се е такова нещо и как го е преодолял?

Благодаря ви и много бих се радвала , ако не стана обект на подигравки и злобни подмятания :

# 1
  • Мнения: 268
ВИНАГИ получаваш оргазъм при секс и твърдиш, че имаш проблем с възбуждането???   

# 2
  • Мнения: 1 217
ВИНАГИ получаваш оргазъм при секс и твърдиш, че имаш проблем с възбуждането???   

Защо толкова се чудиш.Аз също съм така,но с няколко разлики-на 30 години съм,раждала съм и с партньора сме заедно повече от 10 години.Не ми се прави секс,ама хич.Също в началото не мога да се възбудя и после получавам 2-3 оргазма.

# 3
  • Мнения: 268
ВИНАГИ получаваш оргазъм при секс и твърдиш, че имаш проблем с възбуждането???   

Защо толкова се чудиш.Аз също съм така,но с няколко разлики-на 30 години съм,раждала съм и с партньора сме заедно повече от 10 години.Не ми се прави секс,ама хич.Също в началото не мога да се възбудя и после получавам 2-3 оргазма.

Ами учудвам се, защото не ми се е случвало. Ако не ми се прави секс-не правя и толкова. Мисля, че ако започна въпреки липсата ми на желание нищо няма да се получи, особено пък да получа оргазъм.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Еее, подгряваш малко по-бавно, какво толкова...Не ми се вижда особен проблем Simple Smile

# 5
  • Мнения: 349
Чудех се дали да пиша, но си викам, нали е в помощ ще пиша Simple Smile На мен не ми се прави секс , когато ми е подут корема, а той почти винаги е подут след вечеря, не че ям много, просто му има нещо, но ако си легнем два-три часа след вечеря и не сме много уморени...

Иначе има много причини, както физиологични, така и психически, помисли дали нещо те тревожи в ежедневието, уморяваш ли се, дали хормоните са ти в норма.

Успех!

# 6
  • Мнения: 348
Всякакъв емоционален дискомфорт -
притеснение преди изпити,
страх от липса на подходящ  терен ( някой да не влезе),
страх от забременяване,
скорошни караници,
някакъв намек от близки, който те тормози,
...
всичко може да намали желанието.

Ако е така , говорете спокойно по проблемите и си ги разрешете, доколкото е възможно към момента, а които не могат да се решат сега, нека да имат някакво трасирано бъдеще.

Ако и това не е, значи просто рутината убива желанието.
Помагат свещи, цветя, любима музика, някакви мили изненади от негова страна, но и от твоя също.

# 7
  • Мнения: 10
Тоя пост все едно аз съм го писала: никога нямам желание, но получавам оргазъм когато приятелят ми успее да ме навие. Ако зависи от мен обаче с месеци няма да правим секс. Как го преодолявам-просто започвам без желание с надеждата че ще дойде по някое време...

# 8
  • Мнения: 4 615
А самата мисъл за секс възбужда ли те? Иска ли ти се секса да е различен, не като този, който от 3 години правиш? Изгаря ли те мисълта за чужд мъж? Потръпваш ли от намигване на непознат в дискотеката/бара?

# 9
  • Мнения: 1 844
Ми че то си е до жената,бре Mr. Green- едни са винаги навити за секс,но истински оргазъм гледат през крив макарон.
Други,като авторката, нямат ищах за секс,но пък започне ли-прекарват си страхотно. Laughing
Третите,дето хем са всеки път навити,хем изпитват всеки път оргазъм са жените,дето мъжете им са най-голямите щастливци. Joy Но са значително по-малко на брой..
Към авторката..преди да започне сексоправенето,помисли си само след малко какъв страхотен и разтърстващ оргазъм ви чака и двамата..и теб по-специално,де. Може пък да ти дойде желанието..  bouquet

# 10
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 314
Също в началото не мога да се възбудя и после получавам 2-3 оргазма.

Е-е-е-е, пОсмали малко де! Grinning Grinning Grinning

# 11
  • Мнения: 2 448
Много ми е странно това, чак не мога да го повярвам. Нямам желание за секс, ама мъжа толкова добър, че въпреки това всеки път да свършвам. То по таз логика и да ме изнасилят, ако се постараят повечко ще ми е кеф.  Thinking
Съжалявам, че съм толкова тесногръда, но изобщо не го вярвам. Хем ще знам, че ще ми е хубаво, хем нямам желание да го почна. Де да можеше така да не искам да хапна шоколад, макар да знам колко е вкусен.  Laughing 

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 499
Доколкото разбирам, няма емоционалната готовност за секс, но като се "започне", реагира нормално и всичко става ок. Значи осъзнатото желание за секс  явно временно се е поизместило от някакви фактори, но връзката с мозъка си бачка, нямай повод за притеснение. Много по-гадно им е на жените, които тръгват с желание, но после не се получава.
По примера на Pasinet с  шоколада- черпят те, не ти се яде сладко,но като опиташ, оооох Rolling Eyes
По-ли е добре да ти се яде, пък да не изпиташ наслада от яденето и да си останеш гладен Thinking

# 13
  • Мнения: 2 448

По примера на Pasinet с  шоколада- черпят те, не ти се яде сладко,но като опиташ, оооох Rolling Eyes
Не знам винаги ми се яде сладко, дори да не съм гладна.  Laughing

На мен по странно ми се стори изречението, че
Цитат
Вътрешно го искам, но тялото ми не реагира по нормалния начин- т.е. не се възбужда.
И в същото време свършва после. Какво точно значи вътрешно го искам, но нямам желание за секс?Авторката има някакво очакване за възбуда физическа ей така без причина ли, че да каже, че има желание за секс?

# 14
  • София
  • Мнения: 2 217
Ми....не ми се прави секс, никога не свършвам, ама съм на 36 с три деца и 10-годишен брак, като съжителството ни е от 12 години..... Много си далече от моите цифри - млад, безгрижен човек, живота е пред теб....Все си мисля, че ако има химия и човека силно те привлича, не би следвало да има проблеми, но това аз си го мисля, незнам.....

Последна редакция: чт, 08 юли 2010, 11:28 от Пар - Цуци

Общи условия

Активация на акаунт