КоЛперативен оф тРопиГ-рЪзнищТени и ПРЕВИЖДОЛАНИ прЪвУписТни глупУСи-45

  • 25 584
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 148
Цитат:
Беше така се задавила , че неможеше да си поеме въздух , само плачеше и преглащаше тудно.за щастие се оправи сама , но доста ни оплаши.всеки път питам педиатара си , защо толкова повраща , но той все ми вика, че щом е добре на килограми нямало страшно щала да го израсте.твоето бебе до кога повраща.
Някой път не ми се излиза въобще на разходка , все трябва да се преобличаме в количката и сменяме по 10 лигавника ужастно е.

# 691
  • Мнения: 2 011
[quote ]
Беше така се задавила , че неможеше да си поеме въздух , само плачеше и преглащаше тудно.за щастие се оправи сама , но доста ни оплаши.всеки път питам педиатара си , защо толкова повраща , но той все ми вика, че щом е добре на килограми нямало страшно щала да го израсте.твоето бебе до кога повраща.
Някой път не ми се излиза въобще на разходка , все трябва да се преобличаме в количката и сменяме по 10 лигавника ужастно е.
[/quote]
 Това  наистина е потресаващо!  Shocked Всяко  от изреченията е нЪситено с бисИри!  #Crazy

# 692
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
ние не знаем още дали ще ходим на море,но доброволно завиждам на тези който са там вече.
 newsm78

# 693
  • Мнения: 1 194
ние не знаем още дали ще ходим на море,но доброволно завиждам на тези който са там вече.
 newsm78
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 694
  • Мнения: 593
Цитат
Ето тази млада гъзела също харесвам много (тук заедно с Наоми) - Chanel Iman

 Joy Joy Joy

# 695
  • Мнения: X
В числото на гЪзелите може да включим и Дженифър Лопес.  Whistling

# 696
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 613
В числото на гЪзелите може да включим и Дженифър Лопес.  Whistling

Ох, не издържах  Joy Joy

# 697
  • Мнения: 1 910
И аз влязох, за да постна гЪзелите  Shocked гЪзела  ShockedКак може някой да си помисли, че се пише така  ooooh!

# 698
  • Мнения: 2 241
 Joy Добре, де... Възможно е грешката да е умишлена  Mr. Green
Все пак Джей Ло е е със съвсем малко дупе...  Thinking

# 699
  • Мнения: 931
Може грешката да е умишлена, но не вярвам някой умишлено да пише "прикъзка"

# 700
  • Мнения: 322
Ааа, гЪзелата не беше умишлена, сигурна съм  Naughty

# 701
  • Мнения: 227
"Та един ден събрал хората си, гръкът на събрание "

# 702
  • Мнения: 2 040
Е, не е истина! Гъзелата ме умори от смях!  Joy

Цитат
от самите добавки нищо ми няма нито  пък от чая(който сама си на правих комбинация),но може би се касае  за по стар проблем при теб rosicakioseva,които сега се обажда ,защото самия фенугрек действа прочистващо на черния дроб и стомаха,но помага и за по бързото произвеждане на пролактан,които е виновника за израстването на гърдите. Що се отнася до месечния цикъл там всичко си е нормално ,че даже стана по без болезнен.                                                                                                                                                                                                                   браво на теб соледат много е хубаво че си щаслива от това което си постигнала до тук, не се от казвай ,само ще те попитам нещо на колко си години,защото си мисля че има значение това за по бързите резултати който си постигнала,а можеби и факта че скоро си родила също помага. Аз съм на 32 и си мисля че ще ми трябва малко повече време за да  пробудя цялата хормунална система,за да я накарам да заработи в моя полза.Смятам да опитам още известен период пък ако не ми пораснат циците то поне ще съм засилила имъната си система

Мислех да не пускам тук горния цитат, тъй като въпросната дама веднага слад този пост се е извинила за грешките си, защото много бързала. След като продължих с четенето на темата се оказа, че почти всеки неин пост е пълен с грешки. Ето още един:

Цитат
здравейте момичета днес цял ден ми се върти една идея в главата та значи:ако билковите капсули са чист екстрат от дадена билка то неможели да си вземем дадената билка (имам предвит сминдуха на семена)да си го смелим хубаво с кафемелачката да го вземаме в чистия му вит.Само че незнам какво количество ще е нужно дали една чаена лъжичка или пък две за целия ден разделено на два приема.помислете и вие и моля споделете.А иначе при мен все още няма никакви резултати въпреки че пия чая от около седмица . Само че при мен се появи една спецефична миризма:дъхът от устата ми се промени, урината също мирише по особенно и пота ми е по тежка на мирис при вас така ли е?

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 18:21 от Злата с метлата

# 703
  • София
  • Мнения: 15 486
Цитат
Заща нрябваше да вдига ***** чуш телефон

# 704
  • Мнения: 5
"скапотия"     "пица с шумка"

Общи условия

Активация на акаунт