лястовичка

  • 1 059
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 471
Моля много да ме извините ако темата ми не е за тук и да я преместите .... но

От гнездото падна лястовика и я взех ,че имаше дебнеща котка  готова да го изяде  Sad
сложих го на топло в едно кашонче , дадох му вода и червей да яде , вече има оперение и мисля ,че се учи да лети ,но е малко все още ...
по - късно днес ще мина през магазин за животни да видя какво ще ми кажат ,дано има ветеринар  Praynig
Дано съм постъпила правилно  Rolling Eyes
Някой ако знае какво да направя нека пише и да помага

Блгодаря ви   bouquet

# 1
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Не я дръж в стаята. Сложи я някъде навън и наблюдавай, би трябвало тя да издава разни звуци и майка й да мине да я нахрани.
Червейчета няма да яде, най-вероятно още не се храни сама, а и не е типична храна за лястовици. Те ядат дребни летящи насекоми.
Младите птици често напускат гнездото, преди да се научат да летят добре и да се хранят сами. Това са пиленца "абитуриенти" - уж са облечени като големите, ама не се справят още сами с живота. Родителите се навъртат наоколо и ги хранят.
Затова най-добре да не бъдат безпокоени. Достатъчно е да се пазят от котки.

# 2
  • Мнения: 471
добре ще пробвам да го оставя та да видим какво ще стане , но поне за сега ядеше чирвеите и вода пи  Thinking 

Мерси много за помощта   bouquet

дано да не го убият нещо и дано да го нахранят  Grinning ако не аз ще си го гледам

Общи условия

Активация на акаунт