ЮНЧЕТА в ръце разнасяме и в "Родени 2010" се нанасяме

  • 24 323
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 861
Охоо, ето къде сте били, а аз се чудя защо в предната тема няма никой  Laughing
Киди, благодаря за темата   bouquet
Табакова, честит рожден ден!
На Марету и Зипър честити момченца! Да са ви умни, здрави и послушни!
Алексова, честита месечинка!
Мартеа, за столче за хранене не съм компетентна изобщо. Даже ще се възползвам от съветите към теб. Преносима кошара имаме на "Чиполино", доволна съм. Според мен всички са еднакви. Така, че взимай една по-евтина и си готова. За матрак - щом ще я пренасяте, трябва да вземеш от тези, които се сгъват на три.
Мен днес ме боли гърло. Смуча прополки и някакви лимонени бонбонки. Дайте акъл какви да пия.
Детският кът в "Младост" ми е идеален за разходка. Ако решите нещо за среща там, ще се включа.

# 31
  • Мнения: 1 183
Честита ни първа темичка в Родени!
Киди   bouquet
Табакова честит рожден ден!
Марету и Зипър честитит синчета![/size]
Мартеа за кошарата и аз съм на мнение, че всички са еднакви - ние взехме общо взето най-евтината в магазина. Матраче според мен трябва допълнително, защото това на кошарата е много тънко, има такива които се продават допълнително и се сгъват на три мисля че струват около 30 лв.
Натали, оправила си проблема гледам.
Оля, и аз съм така с разходките въртя тука кръгчета из Казашко, само таткото като почива ходим в морската. Лошото тук е, че почти винаги духа, нали сме на брега на езерото.

За среща само кажете кога и ще опитам и аз да дойда и на мен Младост ми е по-близко. При мен лошото е, че още не съм се престрашила да карам с малкия сама в колата, на всичкото отгоре той не харесва да стои в столчето за кола и драмата е пълна.
Ние днес бяхме на консултация, уж за да ни слагат ваксина и пак ги нямало  newsm78 Иначе сме наддали 650 гр. и сме пораснали с 1 см. Макар че като ви слушам вие какви сте големи, нашето нищо не е  hahaha
Я кажете на някой слагали ли са му ваксина и въобще имали ли ги някъде?
Странното е, че ми записаха час за консултация чак на 19.08 когато ще сме вече на почти три месеца и се чудя няма ли да е късно за ваксините вече. Иначе ни каза да си запишем час за ортопед, ние вече сме го направили мисля че д-р Рачев в МЦ Пулс , но чак за 01.09 имаше свободни часове, педката каза че не е късно.
Това което определено не ми хареса е, че каза заради проблема с акането втория месец да съм включвала сокцета - мисля че е твърде рано и то точно сокчета  #Crazy
Преди време някой беше коментирал противокомарното устройство на Чико - ами честно казано стои постоянно включено и засега не сме имали комари вкъщи, а при нас по принцип имааа. Така че мисля че действа.

# 32
  • Мнения: 47
На Никол във вторник и сложиха ваксината. В Стара Загора сме. Ама преди да влезем пдиатърката вика: Ох, чакай да видя имам ли ваксина, нямам ли. Е, имаше.

# 33
  • Мнения: 293
Силве ти беше права ако не бях отишла щях да видя пари на куково лято:)Много те моля да ми изпратиш на лични номера на Райков защото вчера забравих да го взема от педиатърката и едва ли е там кьдето беше преди.
За срещата аз предлагам да е следващата седмица като се пооправи времето Peace
За вигантола на мен ми каза по 1 капка на СЕДИМЦА и пак да сьм изчакала следващата консултация лято било все пак а чувам,че други дават по 1,2 капки на ден Shocked
nikolovi на вас изписа ли ви вигантол?

# 34
  • Мнения: 94
Запис  Peace
Честито на мама Марету! И на всички празнуващи днес!

# 35
  • Мнения: 1 183
Натали, ние даваме по 1 капка на ден, а сме с малка фонтанела по принцип. Номера като се прибере Жоро ще ти го пратя, че той имаше задачата да запише. Да знаеш обаче сигурно вече записват за края на септември, ние се записахме миналата седмица в началото и ни записаха за 01 септември.

Я да питам аз - вашите бебчета вече проявяват ли предпочитания вие да ги гушката и успокоявате. При нас взе да се получава така че когато е крив или го боли коремчето само аз мога да успокоя - преди вечер след бяна и кърмене, го оставях на мъжа ми да го приспива но вече взе да не се получава, реве и се тръшка и само аз трябва го гушна и ми заспива на корема обикновенно.
А другия ми върпрос е, как ги приспивате бебчетата? Моя пашкул не мога да го приспа по друг начин освен на ръце или легнал върху моя корем. Много рядко отцепва докато се кърмим и тогава успявам да го преместя в леглото му, а още по рядко успявам да го приспа в леглото му, като го полюшвам ама това е изключително рядко.

# 36
  • Мнения: 293
Натали, ние даваме по 1 капка на ден, а сме с малка фонтанела по принцип. Номера като се прибере Жоро ще ти го пратя, че той имаше задачата да запише. Да знаеш обаче сигурно вече записват за края на септември, ние се записахме миналата седмица в началото и ни записаха за 01 септември.
чак за 1 септември Money Money Moneyаз доколкото знам до края на втория месец най-кьсно трябва да се направи този преглед за да може да се реагира в случай,че има нещо.Явно трябвало е да се запиша преди да родя егати:(

# 37
  • Мнения: 1 183
Днес казах на педиатърката за кога сме записани и тя каза че не е проблем - ние тогава ще сме навършили три месеца.

Как си личи, че малкия е долу при баба си  hahaha много съм активна Joy

# 38
  • Мнения: 119
Киди, страхотно си се справила, благодаря за труда    bouquet

Табакова  newsm67

# 39
  • Мнения: 293
Днес казах на педиатърката за кога сме записани и тя каза че не е проблем - ние тогава ще сме навършили три месеца.

Как си личи, че малкия е долу при баба си  hahaha много съм активна Joy

Ами явно всеки казва различно нашата пьк ми каза да я заведем сега.

# 40
  • Мнения: 1 183
Натали, Жоро затрил телефона, но каза че преглежда в Медицински център Плюс, и това намерих в нета 052/643333.

# 41
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Едно бързо записче от мен.
Киди прекрасна темичка   bouquet

# 42
  • Мнения: 293
Натали, Жоро затрил телефона, но каза че преглежда в Медицински център Плюс, и това намерих в нета 052/643333.

Аз го намерих сьщо но никой не вдига утре мьжьт ми ще отиде да запази на място и все пак до края на септември да чакам абсурд имам някакьв спомен,че той ми беше казал до края на втори месец докато ставите са още меки.Ако не ни даде час ще опитаме при другия детски ортопед д-р Живков.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте и от мен!
Киди, браво за темичката. Мисля, че идеята да си направим в албумчето отделно за любимите снимки на бебоците е добра, а от там да се вземат и снимки за колажче. Така че, който иска да се включи в колажа може да качи по една снимка. Ще опитам да намеря време и да се пробвам до следващата тема да направя едно колажче.
Морска, пробвах това, което ме посъветва за зърната, но при мен няма никакво бяло петънце.  newsm78 Явно не е това проблема, а вече не знам къде може да е. Днес гледах устичката на малкия, нямаме млечница, освен да няма видими симптоми. Утре ще споделя с педиатърката, да видим какво ще ми каже.
Nataliii, какви са тези ортопедични гащи? Да не са гащи на Михаела? Нали Теди си беше седалищно разположен в болницата беше с такива гащи, а и няколко дни след това вкъщи му ги слагахме през деня. Сега като говорите за ортопед, да взема и аз да запиша час във Варна, че тук нямам много доверие, хем ще си направим една разходка. Само да събера смелост да пътувам.
От вчера имам едно притеснение, мисля си че кърмата ми намалява и то по-точно в дясната гърда. Когато дам на Теди да суче от нея, след това му трябва поне час, за да заспи и то след като му предложа другата гърда. Отделно не я усещам така напрегната, а по-скоро е мека. Може ли наистина да не му достига кърмата и как мога да разбера дали е така? Какво мога да направя, за да стимулирам кърмата, не ми се иска толкова рано да спра да кърмя. Препоръчаха ми Ricinus Communis, дали ще има ефект?
*Elisa*, и ние имаме такива 3-4 бели "пъпчици" още откакто се е родил. Нямам никаква идея, как може да се премахнат. На мен ми приличат на такива, които се махат при козметик с игличка, но дали тези са такива  нямам идея. Утре, ако не забравя и затова ще питам.

# 44
  • Мнения: 1 554
Киди  bouquet

Естелита,сина ми беше така постоянно с запушено носле,мажех с низита мазило и се оправи Peace

Смилиянова живота е твърде сложен,че да си го усложняваме още повече,Ивана ще се оправи Praynig Hug

Колики има,но поносими,нищо не давам още Peace

ортопед,ако няма видими признаци за луксация ще си го спестя прегледа,не бих дърпала дявола за опашката с така наречените профилактични прегледи Peace

Общи условия

Активация на акаунт