САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ - 49

  • 50 288
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 145
Цитат
51179 подарък + Бд, като се добави и калъфка с Н. 9554327 за 1.12е

не разбрах намаля ли 20 евро с тази калъфка, защото при мен не ще-само БД и подарък

# 31
  • Мнения: 7
относно въпросната калъфка - Калъфката от 2 евро, дето беше най-евтиния артикул на AM.PM. - аз днес  е получих, но не  е калъфка , а пълнеж за възглавница. малка и тънка, но ще върши работа Simple Smile

iliana_mama,  да възглавничка си е, която трябва да се пъхне в калъфка - декоративна възглавничка

Последна редакция: чт, 08 юли 2010, 22:35 от Айви@

# 32
  • Мнения: 4 145
относно въпросната калъфка - Калъфката от 2 евро, дето беше най-евтиния артикул на AM.PM. - аз днес  е получих, но не  е калъфка , а пълнеж за възглавница. малка и тънка, но ще върши работа Simple Smile
какво ще рече пълнеж за възглавница, по-скоро възглавница бяла изглежда

# 33
  • Мнения: 3 199
Здравейте, някой може ли да ми каже с какво да намаля това, ако въобще е възможно?
http://www.laredoute.fr/vente-baskets-bebe-fille-et-garcon.aspx? … mp;sizecode=00020

Добавен и един анцунг на Адидас + код сак сити - двете неща стават по 13Е Peace Няма БД

А какъв е този код за сак сити?
И аз видях на първа страница код за сак сити, но не разбрах как изглежда.

# 34
  • Мнения: 3 372
Цитат
51179 подарък + Бд, като се добави и калъфка с Н. 9554327 за 1.12е

не разбрах намаля ли 20 евро с тази калъфка, защото при мен не ще-само БД и подарък
И мен ме интересува, че не ми действа...а преди 10 дена намалих едни маратонки

# 35
  • София
  • Мнения: 35 200
Цитат
51179 подарък + Бд, като се добави и калъфка с Н. 9554327 за 1.12е

не разбрах намаля ли 20 евро с тази калъфка, защото при мен не ще-само БД и подарък
И мен ме интересува, че не ми действа...а преди 10 дена намалих едни маратонки
50121  Сака как изглежда и аз не знам Peace

# 36
  • Мнения: 6
на мен не ми лови намалението 20 евро с кода 51179, нито с тази калъфка http://www.laredoute.fr/vente-taie-d-oreiller-massai-4-coloris.a … =207610&qsf=1 нито с нещо друго
дава единствено безплатна доставка

сложи 2 от тези калъфки...на мен снощи само така ми проработи кода

# 37
  • София
  • Мнения: 1 209
Цитат
51179 подарък + Бд, като се добави и калъфка с Н. 9554327 за 1.12е

не разбрах намаля ли 20 евро с тази калъфка, защото при мен не ще-само БД и подарък
И мен ме интересува, че не ми действа...а преди 10 дена намалих едни маратонки



С код 51179 не е задължително да слагате калъфки.Намерете нещо ,което да не е SOLDES или  НК.

http://prikachi.com/images/611/2306611r.png


Dream в първи пост има снимка на подаръка с код 51179-чантата с жирафа.Кода намалява ,стига да се изпълнят условията му .

Последна редакция: чт, 08 юли 2010, 23:09 от tedichka07

# 38
  • Мнения: 224
Аз днес пуснах с 51179 - какво щерече sac anis beige - сакчето с жирафа ли е и дали ще го пратят newsm78
Днес пробвах какво ли не-кода обаче не намаля само дава доставка и подарък но за мен и това е предостатъчно Peace

# 39
  • добрич
  • Мнения: 39
http://www.laredoute.fr/vente-taie-imprime-graphique.aspx?produc … =1&pos=16_n_n с това иновия код за маш. за хляб е 10Е.

# 40
  • Мнения: 2 149
Аз днес пуснах с 51179 - какво щерече sac anis beige - сакчето с жирафа ли е и дали ще го пратят newsm78
Днес пробвах какво ли не-кода обаче не намаля само дава доставка и подарък но за мен и това е предостатъчно Peace
Да, Софи Жирафа е това, хубава е чантата!

# 41
  • Мнения: 193
Ми чак пък хубава .... Аз я гледам от три дни и се чудя за какво да я ползвам и дали изобщо. Ама нали върви с безплатната доставка та .... то покрая тия БД и подаръци се напълнихме с ненужни боклуци.
Ама тъй де, не се оплаквам, нали насила никой не ме е накарал.

# 42
  • Мнения: 3 738
Da следя темата... После ще питам нещо, че ме гонят от компа.

# 43
  • Мнения: 224
Ми чак пък хубава .... Аз я гледам от три дни и се чудя за какво да я ползвам и дали изобщо.
   
 защо не я харесваш, малка ли е?

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Ми чак пък хубава .... Аз я гледам от три дни и се чудя за какво да я ползвам и дали изобщо.
   
 защо не я харесваш, малка ли е?
въпрос на вкус,нормална чанта за количка,аз ползвах стария модел 4-5 месеца и съм доволна......пък и е подарък все пак,който не му харесва толкова,да пусне с друг код Simple Smile ,а този дайте на мен  Mr. Green

Змейче,Ева,ейфанта и всички които така безкорисно помагате .....златни сте   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт