Отговори
# 720
  • Мнения: 0
 8)zdr.iskam i az da se prisaidinq kam vas!Jivi i zdravi 4akame i nie bebe s termin do 02.02.2011g.

# 721
  • Мнения: 73
Здр, а може ли да пишеш на кирилица, ако обичаш, че маймуницата трудно я четем  Wink

# 722
  • Мнения: 39
Здравейте,днес ходих на лекар и сьм малко притеснена  последната ми менструация беше на 1505 и излиза че трябва да сьм 11 седмица  почти но уви лекарката каза че по размери е на 8 седмици  притеснява ме да не би да изостава бебето и маи и заради това ме вика по рано след 3 седмици Моля пишете случвало ли се е и на вас? Cry

# 723
  • Мнения: 73
Здравейте,днес ходих на лекар и сьм малко притеснена  последната ми менструация беше на 1505 и излиза че трябва да сьм 11 седмица  почти но уви лекарката каза че по размери е на 8 седмици  притеснява ме да не би да изостава бебето и маи и заради това ме вика по рано след 3 седмици Моля пишете случвало ли се е и на вас? Cry
Овулация следила ли си? Може да си с късна овулация и затова да ти отчита по- късно развитие  Peace дано всичко е наред

# 724
  • Мнения: 3 550
Леле, момичета! Не мога да ви прочета. Прелистих темата на вентилатор. Видях, че сръфахте happy-mamma за кърменето. че трябва да стискаме палци на Фентъзи, дано да каже за какво и дали е имало полза от стискането.  Wink Чета, че срещи си уреждате и за нервите питате.

Аз съм спокойна, много спокойна, днес е най-спокойният ми ден. Преди около месец баткото ме нервираше точно два пъти на ден, но нещо се е кротнал напоследък. Аз рухвам по-скоро физически. Сутрин ходя ва кормуване, оттам - на работа, после водя хлането на тренировки (всеки ден!). Прибираме се пребити вкъщи и тепърва ми предстои готвене, пране, простиране. Не знам докога ще го изкарам така........ Tired

# 725
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
И аз да отбележа за протокола Simple Smile ЗК и дори още в 7г.с. ЛЛ ми даде направление на което пише кръвотечение при ранна бременност и с него ме записаха за ЖК. Плащах си единия УЗ. Втория беше безплатен понеже нали ти се полагат 2/ единия в началото, другия в края на бременността/ Но само това са, другите ехографи си се плащат и аз също се учудвам че някъде не взимат пари newsm78
Момичета искам да ви питам също някоя  да има Дневник- Календар 'Ние чакаме бебе"? Аз по миналата година си купих едно списание и от тогава си го имам. Много е хубаво, попълвам си го всяка седмица и отстрани пиче интересни неща за мамите и бебо в определената седмица.
ПП: Може да ви звучи тъпо но аз нали ми е първа бременност и съм много развълнувана, а и така по бързо ми минава времето Simple Smile Hug

Последна редакция: ср, 21 юли 2010, 18:10 от mimi_jobnoto

# 726
  • Мнения: 73
Момичета, я кажете, кога ви записаха на ЖК, защото гледам че доста рано са ви записали повечето, аз с който и лекар да се консултирам казва в или след 12 седмица, а сега гледам mimi_jobnoto са я записали в 7, абе лудницата е пълна newsm78

# 727
  • Мнения: 29
Мимчо88, защо си мисля, че нещо се бъркаш - моя последен цикъл беше на 04.05 и сега съм в 11 г. сед. и 1 ден, като цикъла ми е по-дълъг - на 30 дни. А твоя щом е бил на 15.05, би трябвало сега да си в 9 г.с. и няколко дни.
Калкулаторите тук как ти изчисляват сед.???

# 728
  • Мнения: 11
На мен ми казаха 10, но се наложи по рано да ме запишат така че ме записаха в 8-9 не помня точто коя съм била.

# 729
  • Мнения: 26
Фентъзи,мен специално ще ме запишат около 5-6.08,а до момента съм ходила само 2 пъти на УЗИ и нищо повече.Мисля си обаче,че в седмиците съм по назад,отколкото показва калкулатора.

# 730
  • Мнения: 39
Мен ме записаха днес и ми взеха крьв и урина
Искарват ме с термин 18 Февруари

# 731
  • Мнения: 73
Мимчо88, защо си мисля, че нещо се бъркаш - моя последен цикъл беше на 04.05 и сега съм в 11 г. сед. и 1 ден, като цикъла ми е по-дълъг - на 30 дни. А твоя щом е бил на 15.05, би трябвало сега да си в 9 г.с. и няколко дни.
Калкулаторите тук как ти изчисляват сед.???
Ти се бъркаш, ти реално си в 12 седмица /11 и 1 ден си е 12/ а тя трябва да е в 10 защото е с 11 дни след теб Peace

# 732
  • Мнения: 29
Цитат
Момичета, я кажете, кога ви записаха на ЖК, защото гледам че доста рано са ви записали повечето, аз с който и лекар да се консултирам казва в или след 12 седмица, а сега гледам mimi_jobnoto са я записали в 7, абе лудницата е пълна newsm78

Фентъзи и на мен като теб ми казаха, чак след 12 г.с да отида - вика ме на 01.08( ако се пада неделя, значи първия раб. ден). До тогава ми каза, че се води рискова бременност и ако има някакви хромозомни аномалии плода има голяма вероятност за спонтанен аборт, така започвали да следят бременните след 3 мес. Иначе, аз се записах при доктора по ЗК, пусна ми кръвните изследвания, урина, Спин и Васерман, взе ми всички мерки и теглилки и на 01. 08. ме иска с резултатите от изследванията и тогава сигурно ще ми прави и другите - цитонамазка, сигурно УЗ (и снимка се надявам да ми даде), а аз му казах, че настоявам и за БХС, така че предполагам, че тогава и него ще ми пусне. Но като ида ще Ви пиша после:)

# 733
  • Мнения: 2 590
Мен ме записаха в 12-та г.с.
По точно 11 г.с. и 5 дена.
По рано отказаха.

# 734
  • Мнения: 26
Доколкото знам до 12 г.с. я водят рискова бременност.При първата в 10-та лежах за задържане.Учудваме,че правят записване на ЖК още в 8-ма например.  newsm78Май по скоро си зависи от лекаря.

Общи условия

Активация на акаунт