И това го отървахме

  • 1 145
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 383
Ами той и моят бебок заспива ако го взема при мен, но заспивам и аз. А ми се иска вечер да се освободя за малко "светска програма". Оплаквам се , защото доскоро номерът минаваше, но явно вече си дойдохме на думата. Поръчах си телевизор в спалнята, с него ще се утешавам, от опит знам, че това не минава за няколко месеца.
Баща им все казва "Приспивай ги сега, след няколко години няма да ги виждаш по цяла нощ"

Зъхи, "отървахме" го използвах в смисъл на "изпуснахме", звучи ми по колоритно, драматично, дори иронично, пък и нали съм от Русе.

Последна редакция: нд, 30 окт 2005, 16:41 от tsveti7

# 16
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Баща им все казва "Приспивай ги сега, след няколко години няма да ги виждаш по цяла нощ"

Да, това определено е нов поглед към нещата и донякъде действа успокоително...  Mr. Green При мен драмата е голяма, защото синът ми си заспива от бебе сам и в друга стая, но бебката ми разказва играта сега и за двамата...  Twisted Evil

Зъхи, "отървахме" го използвах в смисъл на "изпуснахме", звучи ми по колоритно, драматично, дори иронично, пък и нали съм от Русе.

Разбрах бе, просто нещо тогава изключих и не можах да зацепя, че "отървахме" и "изтървахме" е едно и също...  Wink

# 17
  • Мнения: 790
На тази възраст и Мартин не заспиваше след вечерното кърмене. Аз си лягах с него - и без друго умирах за сън - и заспивахме хванати за ръка на нашето легло. След 6 месец започна да си заспива докато суче и тогава го премествах в кошарата.

Общи условия

Активация на акаунт