Много съм изплашена!

  • 1 807
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 423
Супер, много ти благодаря! Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 6 182
Е-е-е така сме ние учените глави дето много четем Mr. Green Аз моето момиченце от деня в който видях 2-те лентички почнах да го уморявам горкото. Все повтарях на мъжа ми: "няма да го бъде това раждане" Ама ей на, благодаря на Господ, всичко е наред. И добре, че мъжа ми ме е снимал с камерата, та сега си се смея сама.
Е има и лоши развръзки понякога и съчуствам на всички такива родители. Но ти нямаш основания за сега да се плашиш.
Мисли позитивно, ако си вярваща запали една свещ и се помоли. И ако можеш по-малко се вълнувай.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 423
Опитвам, но и аз като теб от една седмица само това повтарям "няма да го бъде това раждане" . Обещах си от днес да се опитам да не мисля така негативно, защото най-малко бобчето в мен го заслужава Wink

# 33
  • Мнения: 10
Когато забременях, снаха ми тъкмо беше загубила бебето си във втория месец.

В къщата витаеше общо съмнение и страх, че и моето може да умре (много е лошо да живееш с баби, все най-лошото мислят). Несъмнено притеснението ми беше голямо. Имах рана на шийката на матката колкото монета от 1 лев и това правеше бременността ми още по-невъзможна според някои мои мили роднинил. Много се бях паникьосала. И това беше напълно излишно уморително притеснение за мен. Синът ми се роди съвсем нормално, а аз се отървах само с три вътрешни шева Laughing

Бременността си е един голям риск за всяка жена, но си заслужава да го поемеш preggo

# 34
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Смятам,че не трябва да ги четеш толкова много,щом толкова се плашиш.Само дотолкова колкото да знаеш горе-долу за какво става въпрос,но не ти трябват подробности. Не се притеснявай-всичко ще е наред. В крайна сметка при всички има риск,но ти не трябва да мислиш за такива неща сега. Бъди позитивна и много се радвай на живота в теб.
Леко и Спокойно бременеене и накрая сладко и здраво бебче. Heart Eyes  bouquet

# 35
  • Мнения: 2 047
   Буболина, надявам се вече си достатъчно успокоена от другите. Да знаеш, че като открих този сайт точно бях забременяла и с четене на всичко наред само си докарах притеснения.
   За небременна жена е може би тъпо да се вживява в страшни истории, но не е така с чувствителната бременна! През повечето от времето разсъждаваме по детски, а децата ги пазят от страшни филми, нали знаеш? Laughing  (
Което ми напомня да ти кажа - недей да гледаш тежки филми по тв)

   Сигурна съм, че дори и да имаш възможност и направиш тези изследвания, спокойствието няма да е дълго, ако я караш така. Защото след тях ще прочетеш друго и ще си го навиеш и него на пръста, ..........ала не така трябва да преминава бременността ти!

  Наложи си да подбираш какво четеш и какви истории ти разказват, абстрахирай се от тях и ги пускай покрай ушите си, като си повтаряш, че това са ЧУЖДИ истории, а не ТВОЯТА и на бебето! Hug

# 36
  • Мнения: 1 722
Буболина, аз също много се страхувах /имахме резус-фактор непоносимост с таткото и ме водиха рискова бременност, освен това плодът не беше добре закрепен и матката се опитваше да го отхвърли, а и цялата бременност изкарах с контракции и лежане по болници/, но в крайна сметка реших, че каквото и да стане аз няма да се предам. Бебенцето си е мое и ще си го гледам, дори и нещо да се обърка /пу-пу дано не де/. Мислех позитивно, започнах да си пазарувам много рано, въпреки, че всички /особено свеки/ постоянно ми дуднеха как не било хубаво нищо да се купува предварително и съм предизвиквала съдбата, дрън-дрън. Отидох да раждам с усмивка и вярвай ми - добрите мисли не могат да доведат до нищо друго освен до добър край на бременността и добро начало на новия живот. Имах леко раждане 2 дни след термина, родих здраво дете, което не изкара дори нормалната бебешка жълтеница /а при резус конфликт се очаква много тежка такава/. Това, което исках да ти кажа, е че трябва да се настроиш позитивно, общувай само с хора, които ти носят положителна енергия, разхождай се много, глези се. И според мен няма смисъл да си правиш повече от необходимите изследвания, ще ти донесе излишен стрес самото чакане на резултати, а аз съм сигурна, че всичко ще бъде наред! Успех ти желая!

# 37
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ви,  Hugнаистина трябва да мисля позитивно, иначе ще се побъркам Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 733
 Буболина почваш да звучиш по-добре Simple Smile ако наистина и това правиш да мислиш позитивно значи вече е по-добре.  Wink  Я виж Anita_79, мисли като нея и почвай да дебелееш заради бебчо  Blush Колкото и изледвания да направим общо взето само може да се панираме. Имам един познат гинеколог вече с бая бебета зад гърба си  baby_neutral и той казваше. "Когато едно бебе е решило да се хване нищо неможе да го махне освен ножа, а ако не е решило нищо не помага." Твойто се е хванало  Party сега започвай да се глезиш и то най-вече заради бебчо. И скоро да кажеш колко сте пораснали  Hug Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 4 423
А, не искам да напълнявам Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 733
То само времено ще напълнееш и то може да е само на коремче Simple Smile аз съм така коремче е меко казано  Blush ма има място да се врътка бебо иначе сам наддала съвсем малко. Стига с тези притеснения нали после ще свалиш. Аз поне така разсъждавам, дори да напълнея повече нека само мъничето да е добре  Hug Усмихни се де не съм казала да ставаш голям шишко, а просто да си приличаш на бремена  Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 4 423
 Grinning Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт