Какви капки за нос при бременност?

  • 79 657
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Най- добре отиди на лекар, той ще реши най-добре.  Wink
А иначе, докато кърмех ми се появи ужасна хрема,
не можех да дишам- изписаха ми капки, които се правят, но се правят в спец. аптеки! Peace

# 31
  • Мнения: 1 806
еуфорбиум композитум, хомеопатичен спрей

# 32
  • Мнения: 3 294
еуфорбиум композитум, хомеопатичен спрей
Това е добро решение , ако не помогне се посъветвай с личния . Аз докато бях бременна лекувах хрема и запушен нос със Олинт  Peace

# 33
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
В девети месец ползвах Алиум цепа 9СН на Боарон. 5 пъти по 1 топченце.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 335
В девети месец ползвах Алиум цепа 9СН на Боарон. 5 пъти по 1 топченце.

И помогна ли ти?
Защото обикновено се взима веднъж по 5 топченца, а не обратното Simple Smile

# 35
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Помогна ми за 2 дни. В аптеката ми казаха 5 пъти по 1.  newsm78 Може би са се застраховали, защото бях бременна.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 841
Олинт спрей за бебета  Peace, миналата седмица бях така, мина ми за 4 дена

# 37
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Олинт (и всичко друго съдържащо Ксилометазолин) съм пръскала само в краен случай вечер за да спя и то във детския му варионт от 0.05 %. През останалото време - Стеримар и подобните му физ. разтвори и капки от лук с мед, но разредени с малко физ.разтвор за да не лютят много.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 271
От моя док знам, че може всякакви, нямало проблеми.

# 39
  • Мнения: 2 231
Нищо не ми отпушва носа освен ксилометазолин. При бременност бебешкия вариянт от 0.05 %

# 40
  • Мнения: 305
Никакви капки не съм ползвала по време на бременността. Попитах в аптеката и ми дадоха някакво кремче за мазане...ментол.

# 41
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Аз пък имам един глупав въпрос, може и да не му е мястото точно тук, но ще си го задам, все пак.  Blush

Може ли някой да ми обясни по какъв начин спрейовете на основа на морска вода (Стеримар и пр.) помагат на децата при течащ нос? Не е ли тяхното действие по-скоро насочено към облекчаване при запушен нос?

# 42
  • Мнения: 2 558
аз ползвах Еуфорбиум, капех си и клеева тинктура

# 43
  • Мнения: 718
На мен никакви не ми предписаха, а по едно време от носа ми река течеше  Crazy Казаха, че били противопоказни  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 240
Аз използвах стеримари, но ефекта беше почти нулев и си капвах по 1 капка ксиламетазолин в ноздра вечер и си спях спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт