Априлки 2011г - Добре дошли!

  • 37 629
  • 739
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 115
Lilly27, много съжалявам за случилото се  Hug Мога да си представя как се чувстваш, за съжаление много от нас са го изпитали на гърба си. Кураж, мисли позитивно доколкото е възможно и след три цикъла можете усилено да подновите бебеправенето. Стискам палци следващия път всичко да е наред!

# 721
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен   bouquet

Lilly27 съжалявам за загубата ти. Бързо възстановяване и физически и най-вече психически, дано скоро се похвалиш пак с радостната вест   bouquet

delilah_qk
радвам се че този път си останала по доволна от прегледа, дано и на мен обърне малко повече внимание. Аз БХС мисля да си направя при него, приятелката ми каза, че той бил много добър и имал много хубава апаратура (тя е била при него само по касата една стотинка не му е платила). Дано и ние останем доволни  Grinning

sweet_monii дано бързо се оправи малката, че и ти да не се заразиш нали трябва да се пазим много сега. Моят син го изкара този вирус преди седмица, та то трагна от температура, че после силно червено гарло, храчки и хрипове. Стискам палци за скорошно оздравяване.

И аз съм много подута, пак нали и коремче си имам от предната бременност ужас е направо дано да не кача много (първият път бях + 30 и трудно ги свалих после), за сега не сам наддала кг, ама много ми се спи а пък немогааа...

лек ден на всички

# 722
  • Варна
  • Мнения: 493
Здравейте и от мен, и аз не съм писала от има-няма седмица...
Ами да кажа на кратко как мина моят пръв преглед при гинеколог (бременността беше "констатирана" по-рано от друг лекар, при тази официялно се записах като личен АГ) - гледане на ехограф, смънкване "ахам" и толкова. Нито измерване на тегло и кръвно, нито и каза размера на бебчо, нито въпроси относно състоянието ми, дали може да ми се помогне с нещо, даже витамини не ми изписа, а аз зная, че е хубаво да се приемат, особено когато хранителното меню бе е разнообразно. И как да е, като все ми се гади. Аз също съм виновна, че не я питах кой знае колко много, но истината е, че преди това дълго се лутах, докато намеря кабинета, допишка ми се много, а тя не ми даде да отида до тоалетна, за да ме види по-добре на ехографа.  Лошо няма, но аз мислих само как да не се изпусна и от това всичко си забравих. newsm17 Даже забрави визитка да ми даде, и аз забравих да искам.
Та, това нормален пръв преглед ли е? На мен не ми изглежда нормален, но аз какъв опит имам, за първи път ми е. Сега имам направление за изследвания, на преглед съм към края на месеца, но като не останах с добри впечатления от тази лекарка, как да продължа да ходя при нея... Всъщност възможно е да е била изморена, поне имаше такъв вид, но все пак...  newsm78

# 723
  • Мнения: 70
VSD  не знам дали прегледа ти е нормален , но е уникален  Laughing

Lilly27 скъпа кураж, само да споделя ,че след спонтанен аборт ...задременях веднага , да , случайно Hug
бъди много спокоина , за да стане така е имало причина

днес ходих при личната лекарка да я питам "Какво е най удачно да направим "
тя ... спокоино ми обясни , че към 12 седмица да отида да ме запише като официало бременна и да ми пусна изследвания

а най-смешното е , че още не съм си избрала , кой да ми следи бременноста
мами от софия , я кажете вие коя болница избрахте?

# 724
  • Мнения: 52
Lilly27,съжалявам  мила  Cry Минах и аз по този път,не се отчайвай ще забременееш пак и всичко ще е ОК. Изчакай колкото е необходимо,направете изследвания за тромбофилия,напоследък е доста срещано препятствие за задържане на плода. Успех  Hug

 welcome на новите Априлки 2011,леко бременеене и здрави бебета и мами на финала  Hug

Последна редакция: чт, 09 сеп 2010, 15:39 от VesitoAJ

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 458
Здравейте, момичета.Дойде и моя ред да се запиша при вас на 33г.съм с втора бременност с термин 29април.Днес ми беше първият преглед видяхме бебчо,но още не се виждаше туптящатат точица.За сметка на това ми откриха киста 4см,която се надявам да изчезне сама и ми дадоха напрвление за хирург понеже съм със съмнение за хроничен апандесит,но въпреки тези весели новини знам,че всичко ще е наред.Симптомите ту ги има ъу ги няма.Пожелавам на всички много позитивно мислене и емоции и дано да не намалеят редиците до края.

# 726
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Lilly27, много съжалявам, дано в най-близко време се радваш пак на двете чертички.  spoko

# 727
  • Мнения: 23
Lilly27, приеми съчувствие и от мен, март месец преживях същото. Всеки го преживява по различен начин. На мен ми беше адски трудно и сега съм в постоянен страх, но важното е да гледаш напред и да се възстановиш физически и психически /до колкото е възможно/. Късмет  Simple Smile

# 728
  • Мнения: 1 574
Lilly27 съжалявам мила за бебето ,много добре знам как се чувстваш ,знам ,че е трудно ,но знам че след всяко зло идва и добро ,рано или късно ти ще станеш мама просто е въпрос на време,явно не ти е било писано да е сега ,пожелавам ти бързо възстановяване и много скоро една нова бременност с щастлив край. Hug

# 729
  • Мнения: 2 271
Lilly27 много съжалявам мила.Надявам се скоро да забременееш отново и да родиш здраво и хубаво бебче!

VesitoAJ това е цитат от лили27:"Тоя аспирин сега го пия заради тромбофилиите"

Аз да ви се оплача.Днес ходих на ушен лекар.Тръпях болките 10 дни и повече.Слагах капки,но вече не се издържа.От вчера вечерта ми намаля и слуха.Като ме видя УНГ-то ме попита как съм търпяла.Много силно възпаление.Да продължавам с капките,но по 4 пъти на ден и ако до 2-3 дни не мине да започна Аугментин.Много се притесних.Казва,че нямал поражения върху плода,но не ми се иска.Стискайте палци да не се наложи.
 На всичкото отгоре личната лекарка нямаше направления и висях права пред кабинета 1ч,докато вляза.Бабите седят с рецептурните книжки в ръка и ме гледат. Видяха,че съм персонал-поне с три колежки говорих(питаха ме как върви бременността).Корема ми е голям като за 4-5 месец.Няма как да не се забележи.Е никой не стана да ми направи място.Кръста ме болеше и се масажирах постоянно.Е как да ги търпиш старците като ти дойдат в отделението.Ужас.Няма възпитание,това е.Повечето възрастни са егоисти.Редовно чувам изказвания от рода на-възрастна съм вече,ти си млада ще постоиш права!Страшно съм разочарована.Ох,оплаках ви се!
  Лека и приятна вечер на всички!

# 730
  • Мнения: 2 271
moiraine виждам,че четеш.Да не би да спретваш новата темичка? Wink

# 731
  • Мнения: 12
Разконспирираха ме Wink Спретната е вече, само чакам още няколко поста (по този повод и аз малко да поспамя) Simple Smile
Да се отчета и аз, ама от малко по-друг характер - взех си единия изпит, който ми беше останал от следването и държавния, вече съм бакалавър, а в събота ми е изпита за магистратурата, малко по-нагорно ми дойде тея две седмици, но важното е, че вече му се вижда края Simple Smile
На Ели и растат 4 зъба на веднъж и се буди по 5 пъти на нощ, ама ще мине.
Та покрай всичко това хич не ми остава време да се оплаквам от каквито и да е симптоми покрай бременността, освен раздразнителност, но това не знам дали не е от недоспиването, че напоследък хич не успях да спя, много четене - много нещо.

Пожелавам ви хубава вечер, аз ще пусна темичката като влезнем в 50тата страничка (тази вечер или утре сутрин).

# 732
  • Варна
  • Мнения: 237
Здравейте и от мен. Нищо ново засега, мислите ми в различни гадни посоки. Как искам някой да ми каже,че всичко е Ок и, че ще бъде ОК. За всички докрай.
Лили Hug знам, ужасно е. Остават гадни въпроси Ако и Защо. Някъде тук бях чела, че когато Господ отнеме нещо от теб, то е за да ти даде нещо повече. Успех ти желая.
Петя...май наистина възрастните са егоисти. До преди година живеехме с баба ми-моя, родна. Хем ние на нея да помагаме финансово, хем тя на нас в къщи. Когато забременях първия път, каза че съм луда. Все гледаше тя да е добре и за нея да има. До днес не го проумявам.Това беше много Оф, ама не съм споделяла с никой-мен ме беше срам от нея.
Нямам търпение за новата тема, да се видя отпред:)

Moiraine  ЧЕСТИТО, много професионални успехи ти желая  bouquet
 

# 733
  • Мнения: 2 271
Mwpo вярвам ти,че е било така.Не случайно го казах.

Moiraine ехеее честито!Пожелавам ти и другите изпити да ги вземеш така успишно, а  малката я мажи с Дентинокс или друго кремче за зъбките.Можеш да и дадеш чайче от лайка да пие.Много успокоява-хем венците,хем нервната система на детенцето.Има го и на гранулки на Боарон(Сamomilа).Стриваш 5 гранули между две лъжици,сипваш няколко капки вода и после в устата на бебка.Хайде бързо да израстват и да са белички и здрави.

# 734
  • Мнения: 115
Moiraine ,честито мила! HugНаправо ти се възхищавам как си успяла хем да учиш,хем да гледаш бебе,а и като знам какво е като никнат зъбките...мани мани...Браво! Hug Hug Hug

Петя,права си,такива са възрастните.На мен веднъж ми се наложи да чакам с баба ми за неврологичния кабинет,отпред имаше бая хора,всеки прережда,моли се да го пуснат.Една бабка се моли да я пуснем,защото вече не я държели краката...А нас питат ли ни като и ние чакаме 2 часа пред тоя кабинет и все някоя бабка ни взима реда.Пък за отстъпване на място за сядане да не говорим....Те гледат те да се намърдат да си седнат,пък не им дреме за другите...

Общи условия

Активация на акаунт