китен

  • 179 998
  • 745
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 21
Здравей те! Някой върнал се от почивка в  хотел Каменец? Ако може да  споделите впечатления. Тази  година за  първи път е  ол инклузив  и ние си резервирахме стая от  06.08. Всяка  година почиваме в  Китен  на различни  места.  В Принцес сме  били, но  не  можахме да  мигнем. Бяхме в  стая с  адски твърди  матраци( на земята беше по-меко) и за  това казах, че  повече няма да се  почива в  този хотел.

# 646
  • Мнения: 1 207
За втора поредна година ще бъдем в Китен! Сега сме запазили във хотел Валена и много ще ви бъда благодарна,който е бил да сподели впечатления, за басейна,храната и т.н.

# 647
  • Мнения: 37
Здравейте! И ние към Китен се ориентираме, след като Черноморец отадна от класацията.
После ще ви изчета.

# 648
  • Мнения: 40
За втора поредна година ще бъдем в Китен! Сега сме запазили във хотел Валена и много ще ви бъда благодарна,който е бил да сподели впечатления, за басейна,храната и т.н.
Хотел Валена "ми грабна" окото, докато разглеждах и се чудех накъде ще сме, в последствие отпадна , защото намерих нещо съвсем близо до плажа, но интересно е, че никъде не го зърнах ,докато се разхождах из Китен, и аз чакам за отзиви, ей така информативно....Може би не е тук мястото, но искам да споделя, че един ден, докато бяхме на море в Китен, посетихме Аквапарка в Приморско....Въпреки отрицателните мнения в нета, въпреки високите цени, вход -26 лв, за половин ден - 16 лв, за деца под 90 см - безплатно, аз го препоръчвам, изключително забавное, има клоун, който прави някаква анимация, пълно е с деца, гарантирано малчуганите ви ще си прекарат добр...
А иначе е забранено внасянето на храна и напитки, а вътре цените са космически, ако някой реши да ходи да е подготвен....Ние го посещаваме винаги когато сме наблизо и ни харесва...

# 649
  • Мнения: 1 207
Аз мисля,че х-л Валена се намира веднага като влезеш в Китен в дясно,някъде до хотел Рилена с такива впечатления съм останала!!! Thinking

# 650
  • Мнения: 3 288
Аз мисля,че х-л Валена се намира веднага като влезеш в Китен в дясно,някъде до хотел Рилена с такива впечатления съм останала!!! Thinking
Peaceточно в началото е в гората.Далечко е от плажа някъде 400м.

# 651
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Здравей те! Някой върнал се от почивка в  хотел Каменец? Ако може да  споделите впечатления. Тази  година за  първи път е  ол инклузив  и ние си резервирахме стая от  06.08. Всяка  година почиваме в  Китен  на различни  места.  В Принцес сме  били, но  не  можахме да  мигнем. Бяхме в  стая с  адски твърди  матраци( на земята беше по-меко) и за  това казах, че  повече няма да се  почива в  този хотел.

Пиша от лоби бара на Каменец Тук сме вече 4 дена.....и не мога да не го похваля ....има си и забележки, но общто взето нещата са добре....
Храната е много вкусна,но малко трудно се добираш до нея ...плажа е на 10 крачки от хотела, водата е топла...с положително настроение почивката е супер!
П.П. Сега се сетих за един голям минус - не се спи на отворен прозорец - ад от ритми и дискотеки в близост до хотела

Това сьм го писала миналата година от Каменец Laughing

# 652
  • Мнения: 21
Здравей те! Някой върнал се от почивка в  хотел Каменец? Ако може да  споделите впечатления. Тази  година за  първи път е  ол инклузив  и ние си резервирахме стая от  06.08. Всяка  година почиваме в  Китен  на различни  места.  В Принцес сме  били, но  не  можахме да  мигнем. Бяхме в  стая с  адски твърди  матраци( на земята беше по-меко) и за  това казах, че  повече няма да се  почива в  този хотел.

Пиша от лоби бара на Каменец Тук сме вече 4 дена.....и не мога да не го похваля ....има си и забележки, но общто взето нещата са добре....
Храната е много вкусна,но малко трудно се добираш до нея ...плажа е на 10 крачки от хотела, водата е топла...с положително настроение почивката е супер!
П.П. Сега се сетих за един голям минус - не се спи на отворен прозорец - ад от ритми и дискотеки в близост до хотела

Това сьм го писала миналата година от Каменец Laughing


Благодаря ти! На 6 август ще го посетим. И на други места прочетох, че  храната е малко и има  борба за места в ресторанта,  сладоледа  не  достигал за  малчуганите.

# 653
  • Мнения: 162
Някой със скорошни впечатления от хотел Чиплаков - на сайта изглежда добре,закуската и вечерята са на блок маса, почти е на плажа, с приемливи цени,но дали наистина е толкова добре?

# 654
  • Мнения: 3 288
Някой със скорошни впечатления от хотел Чиплаков - на сайта изглежда добре,закуската и вечерята са на блок маса, почти е на плажа, с приемливи цени,но дали наистина е толкова добре?

Май няма много добри отзиви за него.И от храната имаше недоволни.

# 655
  • Мнения: 26
 Здравейте. Досега не се ходили в Китен, а по назад четох, че  има водна пързалка Може ли да ми кажете на кой плаж е и ако може и снимки.

# 656
  • Мнения: 3 288
Здравейте. Досега не се ходили в Китен, а по назад четох, че  има водна пързалка Може ли да ми кажете на кой плаж е и ако може и снимки.
на северния плаж/Атлеман/

# 657
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
На северният плаж се намира и според мен не е нищо особено, но става за веднъж Wink.
Ако имате възможност отидете до Приморско - там има аквапарк, който на нас много ни хареса Grinning.

# 658
  • Мнения: 40
Един ден докато с децата се разхождахме по крайбрежната попаднахме насред нищото на водна пързалка , намира се близо до стълбичките на Център за отдих - Китен, а иначе тази на северния плаж е със следните цени, едно спускане - 1 лв, 7 спускания - 5 лв, 10 лв - неограничено

# 659
  • Мнения: 9 471
За втора поредна година ще бъдем в Китен! Сега сме запазили във хотел Валена и много ще ви бъда благодарна,който е бил да сподели впечатления, за басейна,храната и т.н.

Хотел Валена се намира на влизане в Китен,в горичка,в близост до автогарата.Отдавна му бях хвърлила око,но отивайки на място и се разубедих.От плажа е мноооого далече.Ако сте с деца,ще е ад.Другото нещо ,което ме отказа е местоположението му.Рискувате да се върнете нахапани от комари.

Общи условия

Активация на акаунт