китен

  • 179 828
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 271
Сигурно питаш хотел Русалка дали е близо до плажа.Ами той е до лятното кино по близо е до южния плаж на 5-10мин.

# 721
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Плажът е сравнително чист , има свободни зони до всеки пост на спасителите.Не е много пренаселено за сега.Аз обаче не съм много претенциозна ,така че не знам дали мога да съм критерий Mr. Green
Хотела е много близо до плажа ,Емералд е на другата пряка .

# 722
  • Мнения: 392
аз също не съм притенциозна, стига ми да има свободна зона и пясъка да не е само камъни Laughing

# 723
  • Мнения: 392
много мнения за хотели прочетох и засега се спряхме на 2, но не видях мнение за хотел ХАРМАНИ, ако някой има мнение нека сподели моля, за можем и ние да решим че 100 лв на вечер ми се струват множко  Grinning

# 724
  • Мнения: 37

Ние от години ходим в съседния, Авеню, над зеленчуковата борса. В този не съм влизала, наистина точно отпред, откъм ул. Странджа (на която е ДСК), пържат и пекат на скара риба и са бая миризмички в късния следобед и вечерта, но ако има опция стаите да гледат към задната улица Пирин, тя е много спокойна и тиха.

Отпада. Имаше и друго мнение, пак отрицателно (за тапи за уши), така че изобщо няма да го мисля.

# 725
  • Ловеч
  • Мнения: 683

Ние от години ходим в съседния, Авеню, над зеленчуковата борса. В този не съм влизала, наистина точно отпред, откъм ул. Странджа (на която е ДСК), пържат и пекат на скара риба и са бая миризмички в късния следобед и вечерта, но ако има опция стаите да гледат към задната улица Пирин, тя е много спокойна и тиха.

Отпада. Имаше и друго мнение, пак отрицателно (за тапи за уши), така че изобщо няма да го мисля.
Преди малко минах от там- скарите са на 6  ,доста пренаселено и шумно Naughty

# 726
  • Мнения: 300
tobito, има ли къде да се паркира в района? Вие как сте решили въпроса? Въпросът ми е и към всички, които познават градчето, де Simple Smile

# 727
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Улицата на която е хотела е затворена,има дървета между които са паркирани коли.Ние не сме с кола ,но общо взето има доста улички и все ще се намери място за паркиране.

# 728
  • Мнения: 21
Момичета вижте на  каква  оферта  попаднах http://www.lapni.bg/offer/3606/%D0%9B%D0%AF%D0%A2%D0%9E-2012-%D0 … D0%92%D0%95%D0%9A
Някакви коментари за  хотела?

# 729
  • Мнения: 37
Резервирах в хотел Жана: http://pochivka.bg/o-3914-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B5%D0%BD_% … D0%B0%D0%BD%D0%B0

В събота потегляме, ще имам нет, така че който го интересува нещо около хотела, и/или Китен, нека ми пише на лични. Simple Smile

Хубаво лято на всички! Simple Smile

# 730
  • Мнения: 167
Здравейте! Моля ви дайте мнения за хотел Камбала - един познат ни е запазил за там и в събота тръгваме,но в нета чета все стари мнения...

# 731
  • Мнения: 124
Здравейте, влизам да споделя за ваканционно селище Жасмин / http://www.jasmin-kiten.bg/ /. Като цяло комплекса е много поддържан и чист, персонала любезен. Градината е хубава, водата в басейна беше много чиста. НО не ми харесаха стаите Sad. Аз видях от снимките, че не са хубави и реших, че мога да го преглътна, заради удобството на градината и басейна, обаче не можах. Изобщо не са уютни, обзавеждането е много старо. Аз няма да отида повече.
Но пък на мъжа ми страшно много му хареса. За него е важно да има къде да се спи и да е чисто. Ние бяхме във виличка на 1-я етаж и беше удобно за детето, излиза, обикаля си, играе си, докато спеше ние бяхме на верандата и ходихме до басейна. Наистина е много удобно, тъй като ако бяхме в хотел нямаше как да слизаме до долу, до басейн и т.н.
И така де, който не държи толкова на стаите, да ходи - ще ви хареса Simple Smile

# 732
  • Мнения: 40
И аз да се включа малко за ВС Жасмин...На снимки много ми хареса, но като се разхождах и минах покрай него , е в действителност не е чак толкова добре, това е само мое мнение, но за тези които са се насочили натам може да се получи леко разминаване между представата която са добили от сайта и действителността....

# 733
  • Мнения: 171
Здравейте,спряли сме се на семеен хотел "Морски бриз",интересуваме някой дали е ходил там и за някакви отзиви.Благодаря предварително

# 734
  • Мнения: 189
Здравейте! Моля ви дайте мнения за хотел Камбала - един познат ни е запазил за там и в събота тръгваме,но в нета чета все стари мнения...

Миналото лято майка ми ходиха там с ваучер. Останаха много доволни, а и хотела е почти на плажа Атлиман. В стаята нищо особено, но чисто и с климатик. Храната също не била лоша, има и басейнче. Като цяло останаха много доволни.

Общи условия

Активация на акаунт