Октопод vs. Папагал (или тема за ФУТБОЛ) :)

  • 21 403
  • 747
  •   1
Отговори

Анкета

На кой футболен клуб сте фен (симпатизант) ?

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 21 юли 2010, 15:53

# 705
  • Мнения: 4 678
Добра вечер и лека нощ момичета Hug
..ясно е ,че Левски ще бията newsm68
..жалко за ЦСКА smile3503

# 706
  • Мнения: 31
Май вече лека нощ да казвам,а Hug Hug
Мале ЦСКАто какви ги вършат...Тъкмо се прибирам от вечерна разходка в парка и правя ей такива очи #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked.Не,че съм за тях,ама като играят бг и чужди по инерция съм за нашите,които и да са те.. Жалко,че в повечето случаи оставам разочарована,ама какво пък..Все пак за утешение имам класните мачове от Испания и Англия.. Party Party Party Mr. Green Mr. Green Sunglasses Sunglasses Sunglasses
Поздравления за Левски.. smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
И нещичко от мен за разхлаждане...в тези жеги,които много не ми понасят,ама много много не се оплаквам,защото като се сетя за онези 52 градуса,дето Дивароми ги изтърпя в Мароко ..Нашите жегички са нищо.

# 707
  • Мнения: 4 678
Добър ден..на всички Hug
..не ми е утро ..защото не съм спал ..от миналата нощ Crazy

# 708
  • под дъгата
  • Мнения: 89
А на мен ми е утро Embarassed Ама като съм в отпуск....
Къде сте днес -няма закуски,няма кафета...?
Ами да взема да сервирам обяда!


И за да не офффф http://www.winner.bg/world-soccer/read28250.html

# 709
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ех...пак бира...  Blush
Еми наздраве,то си стана време.  Blush

# 710
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Sarcasm™-много жега бе душко,приляга си една студена бира след като се наобядваш...Ама ако се дърпаш-заповядай една водичка

# 711
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
А дърпам се!
За бира никога не се дърпам!  Mr. Green
Да се съберем довечера на по халба истинска бира?  Thinking

# 712
  • España
  • Мнения: 1 128
Бубе,ти срази света!!! Такова изобилие .... Hug!
браво на Левски,но то кой ли се е съмнявал,че ще бият...Отиват на шведите,а ние българите сме леко алергични на тема футбол по тези географски ширини! Laughing Дано този мит бъде разбит!

ЦСКА и Славия........не'ам думи...."....що така ,бе Миме?..."! newsm78.Абе защо там,където се появи Кокала Емо Велев,неминуемо изниква в орбита израелският Макаби?  newsm78

# 713
  • España
  • Мнения: 1 128
мацки,Наздраве като сте рекли! Аз пак стягам багажи,за Алжир!!! Та съм малко....ангажирана,така да се каже!!!! Mr. Green

# 714
  • España
  • Мнения: 1 128
Бубе,мерси за материала! Първото място по гледаемост няма как да не е за Испания,там се играе атрактивен футбол,цяло съзвездие футболисти  са събрани,освен това след като Испания вече е и Световен шампион мисля,че интересът още ще се засили!!!
Бразилия,Аржентина....там хората живеят с футбола,жени,мъже,деца,баби и внуци,всички се вълнуват ,коментират....абеееее....ГОЛЯМА МАНИЯ!!!!
Това,което ме изумява е ,че Калчото води с едни гърди на Висшата лига newsm78! Може би ,пречупвам нещата през призмата на моите предпочитания ,но ......в Англия се играе много по-зрелищен футбол и по- по- ...откъдето и да го подхванеш!!!

Ние,традиционно на равна нога с Албанците Laughingдето викахме едно време:"Български калорифер с албански реутани" Joy Joy Joy

# 715
  • Мнения: 4 678
искам само това Crazy Hug




..цял ден не мога да си вляза..аман от застраховки,прегледи и куп други неща ooooh!

# 716
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 285
► 1. Испания  - 580.0
► 2. Бразилия - 577.0
► 3. Аржентина - 536.0
► 4. Италия - 508.0
5. Англия - 486.0
► 6. Германия - 457.0
► 7. Франция - 413.0
► 8. Перу - 407.0
► 9. Чили - 362.0
► 10. Парагвай - 357.0

 hahaha 5 от 10 за латино първенства
Това,че Испания е световен шапион няма как да ме накара да гледам повече тяхното първенство   Naughty  Малко ми е обидно,че Аглия са чак 5 Crossing Arms

# 717
  • Мнения: 2 272
Това,което ме изумява е ,че Калчото води с едни гърди на Висшата лига newsm78! Може би ,пречупвам нещата през призмата на моите предпочитания ,но ......в Англия се играе много по-зрелищен футбол и по- по- ...откъдето и да го подхванеш!!!

Точно така мисля и аз. Може да не е най-богатото първенство, но за това пък наистина е най-зрелищното и за мен то е най-силното , точно по този критерий. Докато в Испания първото и второто място винаги се делят м/у Барса и Реал, в Италия - м/у Интер и Милан , в Англия за 1вото място се борят поне 4 отбора. А всички отбори от топ 10 са много силни. Само в Англия последният от таблицата може да победи първия Simple Smile и това няма да е изненада за никой. Интригата , която предлага Висшата лига , я прави най-интересното и силно първенство. Защото до последно нищо не се знае. Ето , за пример миналият сезон, в който клуб като Ливърпул остана на 7мо място и дори не влиза в ШЛ. Та така...

П.П. Ха! Сега видях, че май настана време за нова тема, защото тук темите се заключват на 50 страници.  Simple Smile

# 718
  • Варна
  • Мнения: 294
Това,което ме изумява е ,че Калчото води с едни гърди на Висшата лига newsm78! Може би ,пречупвам нещата през призмата на моите предпочитания ,но ......в Англия се играе много по-зрелищен футбол и по- по- ...откъдето и да го подхванеш!!!

Точно така мисля и аз. Може да не е най-богатото първенство, но за това пък наистина е най-зрелищното и за мен то е най-силното , точно по този критерий. Докато в Испания първото и второто място винаги се делят м/у Барса и Реал, в Италия - м/у Интер и Милан , в Англия за 1вото място се борят поне 4 отбора. А всички отбори от топ 10 са много силни. Само в Англия последният от таблицата може да победи първия Simple Smile и това няма да е изненада за никой. Интригата , която предлага Висшата лига , я прави най-интересното и силно първенство. Защото до последно нищо не се знае. Ето , за пример миналият сезон, в който клуб като Ливърпул остана на 7мо място и дори не влиза в ШЛ. Та така...
ха добър ви ден, аз изтрезнявах, така да се каже, от мъката снощна  Joy Joy Joy

Whatever, ама много съм съгласна с мнението ти, няма да те повтарям, само шта копирам  Mr. Green
Допреди няколко години имаше интрига в испанското първенство, но днес няма - това че са спечелили световното, изобщо не може да ме накара да загледам испанското първенство, нито ми е харесал футбола, нито нищо  Mr. Green
Не ги знам, как са си правили проучванията, но поне за мен са съмнителни  Whistling

# 719
  • Мнения: 4 678
Смешно е Англия да са 5 ти Laughing
..не вярвам на тва Peace
Испанците първи..ужас..егати първенството имат Whistling

пп..след тва парче гледах в една точка 15 мин..няма по-велика простотия Sick
http://www.youtube.com/watch?v=MMz_U4dWcRA&feature=related

Последна редакция: пт, 23 юли 2010, 19:34 от Поци

Общи условия

Активация на акаунт