Случи ми се нещо странно VI

  • 136 317
  • 766
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 62
Хихи  Hug

Отново се извинявам, че досадих с туй цъкане, а източникът не е намерен.
Странно е, все пак.
Смятам довечера вече да посегна на ламината, понеже след много мислене реших - единствено там не съм нахлул да търся некви кабелчета, жички, превключватели или изобщо нещо, което може да шуми така.
Спомних си, че след последния ремонт викнах един ел техник да оправя некви кабеляци, беше леко фиркан, та дали не е объркал нещо?
Ще пиша ако намеря моя душманин, обещавам  Laughing

п.п. преди 2 дни викнах един приятелчета да им покажа звука  Laughing
няма толкова жалка гледака - 4ма коча седят на тъмно в една спалня в 3.40 сутринта и слушат цъкане. После доказвай, че не си гей или луд  Laughing
и те го чуха, но решиха че нещо се ебавам, както каза единия 'братле тебе нещо просто ти е скучно'  Joy

# 736
  • Мнения: 685
Добре де, аз признавам, че изначалния пост за цъкането не съм го чела  Blush Ама това нещо се чува само по нощите ли?? или е нонстоп по всяко време, или от време на време в денонощието, когато му скимне  newsm78

Някой да не е забутал някъде будилник, от онези гадноцъкащите??

# 737
  • Мнения: 13
Добре де, аз признавам, че изначалния пост за цъкането не съм го чела  Blush Ама това нещо се чува само по нощите ли?? или е нонстоп по всяко време, или от време на време в денонощието, когато му скимне  newsm78

Някой да не е забутал някъде будилник, от онези гадноцъкащите??
Прочети на 35стр. от тази тема  Peace

Дейв,имах предвид не ние да чуем звука(ти добре го описваш),ами да разбереш дали реално има такъв звук. Ако успее да се запише на мобилния телефон ,значи реално с ъщствува,а не е плод на въображението ти. това имах предвид. Но видях,че си писал,че и други са го чули..значи съществува. Ами давай,разбивай паркета! Да не излезе,че онзи,пияния е като хлапето от едноименния филм на Чаплин. Нарочно оставя нещо,че да го викаш(евентуално)пак и да  има работа човека  Laughing

# 738
  • Мнения: 3 154
Всички сме чували митове за кукумявките, а дали не са реалност?

Не са Wink На покрива на училището точно срещу нашата къща си живурка кукумявка.. всяка вечер си издава нейните си звуци. Ако имаше истина в този мит, досега цялата улица да сме се натръшкали  Laughing

# 739
  • Русе
  • Мнения: 658
Дейв, изключи тока от бушона и виж дали пак ще има цъкане. Wink

# 740
  • Мнения: 4
Още една вечер стъпки вкъщи, и аз ще къртя ламинат и стени ....  Laughing

# 741
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Много сте се изнервили бе хора. Simple Smile

# 742
  • Мнения: 972
Много сте се изнервили бе хора. Simple Smile

Ами те розовите хапчета трябва да се пият редовно...В противен случай се появяват цъкане,тиктакане,стъпки в мрака... Mr. Green
И все пак не забравяйте,че...те са някъде там... Mr. Green

# 743
  • Мнения: 11 309
Дейв, изключи тока от бушона и виж дали пак ще има цъкане. Wink

E, умното си е умно  Peace

# 744
  • София
  • Мнения: 7 673
Емма, утре е Мачът.  Wink

# 745
  • Мнения: 62
Много сте се изнервили бе хора. Simple Smile

Ами те розовите хапчета трябва да се пият редовно...В противен случай се появяват цъкане,тиктакане,стъпки в мрака... Mr. Green
И все пак не забравяйте,че...те са някъде там... Mr. Green

Eй значи, невероятно смислен коментар  ooooh!
Розовите хапчета ги взимам по партита. редовно  ooooh! ooooh!

Разбих ламината, дами  Grinning Аз съм пълен олиигофрен  Grinning
Довечера ще поровичкам, а през нощта ще вътря ушета в тъмнината. Имам и фенер  bowuu
Класически перко с оборудване.
Спрях бушоните, бтв, но взе че заспах  Grinning та не знам какво е цъкало и какво не. Но на сутрин изкушението надделя, а и се сетих, че имам от същия ламинат останали няколко парчета в мазето. Така че дивотията е поправима.

# 746
  • Мнения: 0
Ирина,вече трябва да загубят.Хванах се на бас с един Левскар и бая гадно ще излезе,ако спечелят.  Laughing
Дейв,наистина си луд и ламината разбил. Laughing Наистина с бушоните си беше умно.Сега като те гледам няма да мигнеш довечера и ще ровичкаш насам натам с фенерчето. LaughingМоже пък да си имаш Полтъргайст.Не знам дали някой преди мен се сети да го каже.Ако наистина имаш на човечето явно му прави кеф да гледа как си разбиваш къщата. Laughing Hug

# 747
  • Мнения: 62
Да ти кажа и на мен взе че ми стана забавно Simple Smile
То остава ли ми друг избор, де Simple Smile

# 748
  • Мнения: 972
Да ти кажа и на мен взе че ми стана забавно Simple Smile
То остава ли ми друг избор, де Simple Smile

Аз пък съм почти на 100% сигурна,че просто се гъбаркаш с тайфата тук и всички ти се вързаха... Mr. Green

# 749
  • Мнения: 0
Сиси,дано не е така.Само като си го представя седи и се чуди какво да е обяснението ся за цъкащото "нещо".Не сериозно дано да е сериозен.Дейв,за полтъргайста помисли също преди да посегнеш и на тавана или на останалата къща. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт