Случи ми се нещо странно VI

  • 136 368
  • 766
  •   1
Отговори
# 720
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да, това с "парфюма" наистина е странно.

Днес и на мен мис е случи странна случка. Пътувахме с колата, мъжът ми шофираше. Аз и малкия бяхме отзад, на задната седялка. На едно кръстовище, докато чакахме светофара, зад стълб видях бабичка- помислих си- а, как прилича на смъртта. Знаете, както по филмите- направих такава асоциация. Старанното е,че в същият този момент малкият ми син каза-"А, смъртта".  Shocked
Светна зелено за пешеходците и бабичката тръгна да пресича- беше си най-обикновена бабичка с бастун и по нищо не приличаше на онова черното същество от филмите, освен, че беше с черна кърпа на главата, както много други бабички, загубили съпрузи или деца. Не казах нищо не глас в колата, но сега ми стана страшно. Дано всичко с близките ми е наред и да е просто съвпадение. Praynig Дано и с бабичката всичко е наред. С детето обаче гледахме от различен ъгъл бабичката и двамата видяхме едно и също. #Crazy  Айде, да кажем аз много се зачетох тук и ми се е размътил мозъкът, но детето?

# 721
  • Мнения: X
В квартала от няколко дни пее кукумявка  Shocked Първо мислех, че е коте и се оглаждах по покривите, за да го спася, но не. Една вечер, гушнала котето на терасата, кукумявчето мина над нас и така изкряска, че щях да пукна без време...  smile3516
Всички сме чували митове за кукумявките, а дали не са реалност?

# 722
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
В квартала от няколко дни пее кукумявка  Shocked Първо мислех, че е коте и се оглаждах по покривите, за да го спася, но не. Една вечер, гушнала котето на терасата, кукумявчето мина над нас и така изкряска, че щях да пукна без време...  smile3516
Всички сме чували митове за кукумявките, а дали не са реалност?

Спокойно и мен ме терзаят такива мисли от миналото лято. Хем не вярвам, хем ме е страх за близките ми. И миналото лято и сега отвреме навреме се чува кукумявка и на улицата ни и на вилата като отидем, но там има много птички- най-различни. Гледам да не мисля за това и все си повтарям, че е птичка като всички останали.

# 723
  • София
  • Мнения: 2 351
Тази вечер над ж.к. Банишора видяхме да лети нещо като горящ самолет посока летището. Не виждах добре тялото на самолета, а по скоро беше като горяща огнена топка. С отдалечаването му пламъка намаляваше сякаш изгоря нещото. Друг някой видя ли го?

# 724
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Охоо, явно днес е ден за странни случки.

# 725
  • Мнения: 28
Преди извесно време , може би две седмици, наблюдавахме същото нещо над площада в Плевен. Същия ден имаше инфо в интернет за наблюдавано такова тяло в Англия и беше снимано с джиесем от една жена.

# 726
  • Мнения: 11 364
нещо като горящ самолет

То малко аз такова като представител на "Разбивачи на митове" ставам, ама  Blush та това с горящия самолет е известно и съм гледала клипчета с него - предизвиква се от отражението на залязващото/изгряващото слънце върху самолета. Поради разликата във височините се получава оптическа измама. На клипа самолета изглеждаше точно сякаш гори в пламъци без дим и изведнъж изчезнаха.  Peace

# 727
  • Мнения: 11 364
Дейв, само да те успокоя - имах познат, който не можеще да спи, защото чуваше котката да мяука. Махнаха котката, но той продължи да я чува. Отиде да спи на друго място, но мяукането замина с него. Но не се стряскай - още с първите медикаменти лекарите и затвориха устата на тая котка  Flutter

# 728
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Тази вечер над ж.к. Банишора видяхме да лети нещо като горящ самолет посока летището. Не виждах добре тялото на самолета, а по скоро беше като горяща огнена топка. С отдалечаването му пламъка намаляваше сякаш изгоря нещото. Друг някой видя ли го?

Това е от тия горящите светещи неща дето ги продаваха на морето, нещо като балон с хелий, вътре прикрепена свещ, изстрелва се и лети на високо 15 тина че и повече мин. и като се стопи свеща угасва  Simple Smile.

# 729
  • Мнения: 1 907
Джемма  Peace всичко ще е наред, не се притеснявай!
Кукумявка има и до нас- не знам от кой точно покрив, но по цяла нощ...как се казва звука  Mr. Green...кукумявчи  Crazy И започва с едно пронизително пищене. Но не ме е страх, не вярвам в суеверия за животни- още повече, че кукумявките са чудесни същества  Flutter

# 730
  • Мнения: 0
Е Дорис,недей така да го плашиш Laughing Иначе Дейв отиди да спиш у приятел.Нали каза,че си имаш приятелка.Прекарайте една вечер у тях.Ако онова цъкащото се пренесе с теб,тоава и кажи да отиде в друга стая,а ти остани в сегашната.Да се ослуша,ако го чува значи си пренесъм "нещото" с теб.Пък ако не го чува и в другата стая има два варианта.Или ти цъкаш,или пък "нещото"се е привързало към теб и не иска да се разделяте. LaughingИли пък преди да изкъртиш ламината у вас напръскай против паразити или бубулечки.Може ако е някоя гадинка да я убиеш с препарата. Wink

# 731
  • Мнения: 685
 newsm78 newsm78 това с цъкането не ми е мн ясно, че отскоро следя темата, ама да нямаш имплантирана бомба, бе момче?  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 13
Някой оп-напред беше предложил да го запишеш  newsm78 Ако се чува и на записа-значи реално съществува. Добрата новина ще бъде,че не е в главата ти Wink

# 733
  • Мнения: 62
Дейв, само да те успокоя - имах познат, който не можеще да спи, защото чуваше котката да мяука. Махнаха котката, но той продължи да я чува. Отиде да спи на друго място, но мяукането замина с него. Но не се стряскай - още с първите медикаменти лекарите и затвориха устата на тая котка  Flutter

Мила Дорис,
благодаря ти, че от край време се вълнуваш от здравето ми. За твое успокоение, гадно цъкане не чувам едниствено аз. Или целото котило сме луди, или под ламината ми живее гном  Laughing
Снощи беше по-тихо от обичайното...
А за записването - няма смисъл - всеки един цъкащ часовник ще ви го пресъздаде напълно достоверно

# 734
  • Мнения: 11 364
Всички викаш го чувате  Thinking
Дейв, аз съм хипохондричка - дай ми признаци, интернет и насока и до час ще съм изровила някое сложно заболяване предаващо се по наследство, загнездено в чукчето на ушния канал и активиращо се от азбеста в тапетите  Mr. Green Само време ми дай  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт