ДЕКЕМВРИйски бебета 2009

  • 4 441
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 55
Здравейте и от мен!
Готино заглавие!
Колибри честито християнче, чакам разказа в картинки с нетърпение.
На моя син вчера му купихме проходилка. Вчера седеше в нея и я мислеше за бънджи и се чудеше защо не може да подскача, а днес вече откри предназначението, докато се обърна и половината неща от секцията на земята. Добре че са плюшени играчки. Баща му се надява да метне телевизора, за да го подновим  Mr. Green.
Откри, че би могъл да се изправи в кошарата, държейки се за решетката, ама завалията още не му стигат силиците. Скоро и това ще стане. Вече успешно е захранен с пилешко, следват телето, заека и пуйката и чак тогава глутен. Хапва си момакът, да не са му уроки. Като се изуча да слагам снимки и аз ще разказвам в картинки.
Има ли мами водили децата на дълъг път с кола, имам прадвид 500 - 600 км. и как им се отразява пътуването. Нашия Коки до този момент само някакви си кирливи 100 - 150 км. е минавал и ги проспива юнашки. Ще ходим в края на месеца на Каварна и просто да съм подготвена.
Засега има само два зъба и стиска здраво с тях - чеждите пръсти, своите ги пази.

# 16
  • Мнения: 240
Ета - Андрю е най-подходящ за лека атлетика - бягане с препядствия.
Ето за сравнение една снимка

# 17
  • Мнения: 294
Хоп и аз в темата!В смисъла на заглавието и ние заминаваме на море в края на месеца.Ще пътуваме с две приятелски семейства.Жените и от двете семейства са бременни и ше бъдем чудо.Някой от вас посети ли морето вече?Как процедирахте с плажа?Аз мисля да ходя към 7.30 на плажа до към 10 и после да се разхождаме с количката и привечер пак да отидем.Чудя се дали да топна бебо във водата?Щях да питам дали давате на бебоците бисквити за биберон.Чудя се дали да не дам на Гого?споделете опит,плииззз  CrazyКолибри честито християнче!!!Иначе с месото сме хапнали пуйка и теле.Изчезвам,че гризан е станал!Исках да се похваля ,че моя Гого се научи да казва съзнателно "ЧАО".А от препарата против петна на ДМ съм страшно доволна!

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 16:44 от miri4ka13

# 18
  • Мнения: 1 250
Хайде, спрете да си ги мерите, де!
Новата ви тема - като старата!
И, моля, не променяйте заглавието през 5 мин.

# 19
  • Мнения: 1 391
опитвам се да се въздържам, ама ще си кажа - ти, който пишеш под прикритие - не ти прави чест, засрами се  - отдавна вече сме големи хора, за да може да си говорим в очите, тук не е детската градина - бих казала, там е много по-добре от тук.

и така, моето официално предложение е - всички засегнати по какъвто и да е повод - просто да се изключат от темата за известно време, докато им мине яда, защото е грозно и невъзпитано всичко това - който има да плюе и говори безспир по едни и същи неща и да доказва нон стоп справедливостта си е свободен да го прави на лични и да се дразни с когото пожелае, ако иска да се дуалира... все ми е тая. Но да влизам и да чета постоянно жлъч - не, благодаря!

Предлагам всички да сложим една голяма ТОЧКА по въпроса и моля никой да не ми отговаря на поста!!!  bowuu

Норче, страхотен поетичен талант имаш!   bouquet изкефи ме много!
за заглавие предлагам неутралното Декември 2009, защото сегашното заглавие много му куца, ама много римата

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 17:11 от Collibri

# 20
  • Мнения: 1 391

после женито била дребнава.
направо й се кефя на търпението  
и умението така тънко да ви зашлеви по лицето с истината.
много боли

момичето ви пусна нова тема и ви пожела да нема напрежение
ама ти нали си сиерджийка......

явно без интрига нема да я бъдем мили ми кокошки  Sick

женито, плюта или не - поне има смелостта да се изказва от собствения си ник. А от теб, под прикритие ми се  Sick - доста глупава постъпка - да цитираш "истината ще зашлеви лицата ни" с анонимно изявление - направо трагикомично  Mr. Green Joy Joy Mr. Green

# 21
  • Мнения: 299
Колибри , честито ти християнче . Аз май писах че и ние готвим кръщене на 28,08 , и то чак от сега че нашето ще е от типа сватба. Като ги броих онзи ден се събират към 60 човека  Whistling Борих се , борих се с тоя моя мъж , ама не го преборих. Аз исках да си мине кротко и мирно в тесен семеен кръг , ама нейсе - трябвало да се чуе .  #Cussing out Пу ,понякога как ми иде да си попсувам...... #2gunfire #2gunfire

# 22
  • Мнения: 1 745
Предлагам да спрем да обръщаме внимание на тъпите анонимни постове. Peace Така,като няма интерес и никой не коментира,ще спрат да ги пишат. Peace

# 23
  • Мнения: 1 391
Удис, ще ви е хубаво кръщането, както и да го организирате - важно е на вас да ви допада!  Peace Иначе е неприятно като има разминаване в мненията, но пък то цял живот се налагат някакви компромиси - не обръщай внимание и се наслаждавай на мига  Hug

Ние бяхме супер скромно - моето малко семейство, баща ми, майка ми, брат ми и дъщеря му. Баща ми беше кръстник - демек дядото. Миналата година майка ми стана кръстница на дъщеря ми. Те винаги са били близо до нас и семейството ни и най-вече до децата. Почувствах, че са най-подходящи за кръстници на децата ми и беше за мен чест да бъдат те.
Те никога не са се интересували или спазвали старателно каквито и да са условни традиции, ние също. Затова го направихме, както го почувствахме. Не е важно как го правиш, а с какво чувство го правиш.  И при двете кръщанета, кръстчетата бяха от кръстниците за подарък - като избрахме на Ели златно нежно момичешко кръстче, тя беше на 5г., когато я кръстихме - избрахме за ден Коледа - 25 декември - съвсем спонтанно. А на Дамян кръстчето избрахме да е мъжко - по като за голям човек, защото така или иначе като бебе няма да го носи, то не се знае и като порасне, но поне да е по-кефещо - сребърно, с черна каишка.
Всичко останало беше от нас - необходимите изискуеми от църквата неща - 2 кърпи - една голяма за бебето, една за попа и един сапун за него. Бутилка червено вино /остава за църквата/, питка и мед - с която се черпят гостите. Кръщелно за кръстника и акт за раждане за детето. Таксите също ние си ги плащахме. Дрехите на бебето си бяха мои - преди - с едни и след кръщането го облекох в други - светли. Брат ми и племенничката бяха в БГ и ги поканихме като скъпи гости /иначе живее  в Англия/. Свекърите даже не сме ги канили. Те не са много вярващи и не знам доколко изобщо биха тачели този ритуал, а само заради светската патардия не бих ги поканила. Не сме питали дали се сърдят или не, просто така го чувстваме, така го правим - след ритуала, отидохме при тях да ги почерпим с едни бонбони и да им оставим внучката  Grinning.

За самото кръщане ще разкажа по-късно, когато си сваля снимките, че още не съм сварила да сторя това  Peace

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 17:25 от Collibri

# 24
  • Мнения: 429
Ами момичета, то е ясно, че аз май трябва да се изключа от темата и като че ли не само временно!

Благодаря, Колибри, за идеята!   bouquet

Не мога да обещая, че няма да ви чета, защото съм много свикнала с вас!  Hug

 

# 25
  • Мнения: 1 391
Жен, и сега си добре дошла, стига да ти е минало  Flutter

# 26
  • Мнения: 429
Колибри, то нищо ми няма! Не виждам какво да ми мине! Но присъствието ми тук тежи!

Довиждане, приятелкиHug

# 27
  • Мнения: 1 391
по изказването ти личи, че си засегната.

а за присъствието - просто бъди лека  Grinning от теб зависи  Peace Hug, както и от всеки който пише в темата.

Няма случайни неща.  Grinning Засяга се този, който има какво да научи  Peace

# 28
  • Мнения: 299
Жени , за да се зарови най после томахавката , ще те питам нещо. Преди подробно беше описала как точно протича процеса на проговаряне при децата. Беше споменала , че периода в който сега се намират повечето ни бебоци / на непрекъснатото бърборене /  се нарича лепед. Моля те , разкажи ни след този период какво следва и кога осъзнато започват да изричат първите си думички. Благодаря.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 104
Много неща ми идват да напиша, ама нямам време.
Искам само да подчертая, че тук сме 130-140 човека (квачки) и няма как всички да сме на едно мнение.
Нормално е да има и спорове, и разногласия, но намирам за абсурдно някой наистина да им се връзва, честно ooooh! Специално държа да отбележа, че на мен лично Jennie не ми пречи по никакъв начин и смятам, че е тъпо да напуска темата. Не ми пречи и никой от останалите, вкл. и Дарлин, с която имаме търканици от време на време. Ничие присъствие не ми тежи.

На пишещия анонимно мога да кажа само едно- МИШКА! Съмнявам се, че ще се засегне, този тип хора не се засягат, най-много да избълва още някоя помия. Не мога да повярвам ,че която и да е от нас е толкова страхлива, че да не пише мнението си с истинския си никнейм Crossing Arms

А, забравих да се похваля- вече ИМАМЕ втори зъб Simple Smile

Приятна вечер на всички   Two Hearts

п.с. Гледам сменили сте моето кулинарно заглавие с такова с туристически привкус, лошо няма Peace

Общи условия

Активация на акаунт