ДЕКЕМВРИйски бебета 2009

  • 4 444
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 448
Томахавката заровена е вече, тук се пише за ДЕКЕМВРИйското човече Mr. Green
Спрете се, бре хора. Hug
Да се запиша в новата тема, та да не я търся Peace

# 31
  • Мнения: 1 391
евала, РумиPeace
и аз тъй викам.

И за разнообразие ви пускам една снимка на новия млад кръстоносец, а буквално наречено - кръстоядец  Mr. Green
http://prikachi.com/images.php?images/991/2317991n.jpg

# 32
  • София
  • Мнения: 2 104
Мдам.


ДЕКЕМВРИйчето расте, нас критическата ни тресе.


Или:

ДЕКЕМВРИйче в бънджито подскача, а майка му във форума откача.


или

Анонимна ДЕКЕМРИйка провокира, нека в жегата за нея няма бира

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 391
яко, марлийн  Mr. Green

# 34
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Кое е смелото, лъвско сърце, скрило се зад ник-а december2009 ?
Че и темата на нищо не прилича. Що пипате, че и пускате тема, като
не ви идва от ръки...пу да се не види...
aluin дано да е от затъмнението, щото съм забелязала, че "на
кривата ракета , космоса `и пречи"  понякога Wink

ей, брей, евил , че ди досадна кокошка номер едно.
после женито била дребнава.
направо й се кефя на търпението 
и умението така тънко да ви зашлеви по лицето с истината.
много боли
момичето ви пусна нова тема и ви пожела да нема напрежение
ама ти нали си сиерджийка......
явно без интрига нема да я бъдем мили ми кокошки  Sick

А, ти анонимни ми доброжелателю криещ се под december2009 ако наистина
имаш някакви претенции към моята особа , отправи ги на ЛС . Моля, не цапай темата
с нескопосана адвокатска пледоария и посредствено чувство за хумор.

# 35
  • Мнения: 448
Ха ха, последното много ме изкефи, Марлин.
Колибри, честито ти християнче!По-късно ще чета за вашето кръщене, че моя всеки момент ще се събуди.Чакам още снимки.Ние сме замислили на 15ти август да кръщаваме децата си с моята приятелка:аз-нейното дете, а тя-моето.Кръстница е на големия ми син, а аз съм й кума на нея.Трябва да се организираме вече, че времето си лети.
Исках още да пиша, но другия път...

# 36
  • София
  • Мнения: 2 104
 Wink

Искам да споделя нещо с вас.
Купих си Персил Сензитив прах 2 кг от ДМ.
Е няма такава отврат.
Менте ли е, кво е, незнам, обаче остава по дрехите, не се изплаква и въобще, ама въобще не изпира.
ДОсега винаги съм си прала с този вид прах и съм мн.доволна, но този път-  Sick
Незнам от партидата ли е, от магазина ли или просто са го развалили за един месец.

# 37
  • Мнения: 0
Marleen разсмя ме здраво с тези предложения!  Mr. Green  Заглавието за пържолите си беше бомба  thumbsup

udis555 на 28.08. имаме годишнина с таткото на мушичка! Много ми е мила тази дата  Blush
Кръщенето и ние го гласим в тесен кръг, но си нямаме идея за дата все още. Май е време да се замисля.

Jennie не те пускам да си ходиш ни за малко, ни за много! Искам да знам отговора на въпроса, който udis зададе! 

Моето момиче се изправя на всичко, което и се изпречи на пътя. Даже в момента се катери върху мен. Прескача и възглавници. Чудя се дали е добре толкова дълго да стои права?! Ортопед ни каза да не я слагаме в проходилка докато сама не си покаже, че е готова. Дали това е имал предвид?

# 38
  • Мнения: 50
Запис, за да не търся темата, пък утре ще пиша по обсъжданите въпроси. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 689
Здравейте
Да се разпиша и аз тук, че тези дни не съм.
Каката се учи да кара голямото колело и е голям купон и все с нея сме на по дълги разходки.
Marleen, кофти е това с праха наистина, дано е било временно.
Аз пера от доста време само с течни прахове, защото при нас водата не изплаква никога прахообразните такива.
Някой беше питал за петната, аз ги боря със стиковете против петна на Max power, които ползвам от 3 години.
Колибри, много хубав този християнин, да ви е честит и да расте жив и здрав.
Денерис, малкия е наистина много фотогеничен, а и кака му не отстъпва никак  Heart Eyes
Ние днес бяхме на консултация, Иван е вече 8.700 кг и 74 см.
Отскоро го пробвах с попара, но не му харесва особено много.
Иначе си яде пюретата включително и месните.
Лека ви вечер

# 40
  • Мнения: 2 768
Охо, сестрички-кокошчици  Grinning Гледам и лисица си имаме в кокошарника. Лисичка с маска  Mr. Green Или пък сляпо куче  Laughing

Пете, това е! Препятствията са неговият спорт!  Peace
Днес без малко да изтърва атлета в басейна - прескочи си бебешкото басейнче и газ към голямата вода.

# 41
  • Мнения: 689
Етка, забравих да отбележа, че е много готин пълзящия Андрей. На теб със сигурност не ти е лесно, но детето се развива супер бързо  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 2

Има ли мами водили децата на дълъг път с кола, имам прадвид 500 - 600 км. и как им се отразява пътуването. Нашия Коки до този момент само някакви си кирливи 100 - 150 км. е минавал и ги проспива юнашки. Ще ходим в края на месеца на Каварна и просто да съм подготвена.


Аз съм водила моето момче три пъти на разстояние от около 400 км. с кола и мога да ти кажа моите впечатления от това. Първите 2.5 ч са чудесни - от вибрациите в колата или се успокоява и си гледа или пък (както в повечето време) спи. Обаче след това явно му идват в повече и започва да не издържа и да беснее. Всеки път се налагаше да спираме, да го изнасяме навън да подиша малко чист въздух, да го успокояваме и т.н. И после пак в колата, но вече не е спокоен. И след това единствената ни надежда беше или да заспи отново или да пристигаме по-бързо. Тук не броя това, че по принцип спираме поне 4, 5 пъти за тоалетна, т.е. има кратки почивки без вибрации и поне 1 път за хранене.

Първият път, който го правихме, се случи да е късно вечер - пристигнахме в крайната дестинация към 9 ч. вечерта. Тогава беше най-зле - направо имаше голям рев след първите няколко часа. Но, разбира се, умората от целия ден си беше казала думата.

# 43
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Ееее,три пъти с ново заглавие за един ден,направо  нямам думи вече Stop,мислех да не пиша,ама стисках,стисках и не успях...направо на блато замириса  Sick от кокошарника запъртъци излязоха,мама му стара/сори за цинизма/,ама се оляха някои хора вече... Naughty визирам анонимните,щото ако някога имам спор за нещо или с някого се изправям срещу него и се опитвам да намеря верния отговор,готова съм да търпя критика,естествено ако е правдоподобна.Всеки криещ се човек/визуално,или не/,бягащ от истинските проблеми,нямащ доблеста да се изправи срещу тях е комплексираща личност/за мен.От моето скромно образование съм научила едно нещо в живота:за да успеш да запазиш човешкото в себе си,не е необходимо да си пръв винаги и във всичко!Душевното богатство,е най-големия дар за самия човек!Жалко че не записах психология,а една,,проста,,икономика,но повярвайте цифрите както и да се смятат,все водят до различни сборове,а езикът на един човек/правоговорен,и в буквален смисъл/ е най-големият предател!Оф,то излезе като реферат за житието ни,но е самата истина.Ами това исках да споделя със вас,пък всеки да го разбира  и осмисля както реши за най-правилно!Моля само за едно:не плюйте помия срещу съфорумките тук,понякога да замълчиш е по правилно,отколкото да хвърляш грозни думи......С уважение към всички вас!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добър вечер на всички!
Тук и веднъж годишно да влезеш, промяна в отношенията няма да намериш. Все си мисля, че сте поумнели с порастването на бебешорите, че интригите са намалели, но уви не е така.
Чета ви често момичета, но не намирам все какво да пиша. Какво ядем, колко и през колко, едва ли всеки го интерисува. Дори и  да е отчетна темата, подобни постове все си мисля, че са безинтересни.

Радвам се, че поне сте добре, това е най-важно.
Ние също, въпреки, че днес не ми е особено добър ден. Баща ми е рожденник и вместо да празнуваме се наложи днес да прогребем наш семеен приятел на 30г. Целия ден ми отмина в мисли за него и за живота който водим. Момичета не се занимавайте с глупости в реалния смисъл на думата, ами живейте, живейте и бъдете щастливи. Не се заяждайте , озлобявайте, защото няма смисъл, просто няма смисъл. Замислете се и обмислете нещо преди да го постнете!

Не ми стана приятно да видя как се използва общия акаунт от нечия особа, която няма смелост да изпише това, което иска. Това първо е неуважение към всички останали , и второ, супер невъзпитано, а сме уж интелигентни хора. Сега ще препратя съобщение до администратора на форума, и ще помоля да се смени паролата на акаунта. Ще уведомя при промяна.
Лека вечер!

Общи условия

Активация на акаунт