Сол във водата за къпане...

  • 3 372
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 242
Не, не съм Naughty
 
Колкото и да си говорим – пак има такива случаи http://www.bg-mamma.com/site/content/view/682/0/

# 46
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Честна дума, за пръв път чувам Shocked

# 47
  • София
  • Мнения: 4 966
Благодаря на Слави за статията...
наистина,ако има раздразнени мами,че съм повдигнала темата,съжалявам,просто и аз никога не бях чувала за осоляване на водата...Затова попитах..
И мерси още веднъж за отговорите!

# 48
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Slavi, благодаря за статията. За съшжаление тук в Смолян все още го правят, познавам интелигентно семейство, което не само слагат сол във воата, но и го намазаха за един час със сместа сол и мас едно към едно  Shocked
Моята свекърва също е на мнение, че трябва да се слага  Naughty, но няма думата, за съжаление обаче мъжа ми мисли като нея, сега като му прочетох статията взехме решение, че бебо няма да се соли  Hug

# 49
  • Мнения: 3 537
 NaughtyНе,не съм слагала ,няма и да слагам.

# 50
  • Мнения: 528
Не-е-е!Какво е това  newsm78.Ако му сложиш сол трябва да му сложиш и други подправки ако го мажеш със зехтин то направо да го готвиш според свекито.Не вербувай на бабините девитини.Всеки човек след време си има собствна миризма.Едни миришат много, други по малко а някой пък ептен.То си е до ген .Така мисля

# 51
     При мен моята баба, а не майка ми или свъкърва ми , беше на мнение, че детето трябва да се къпе в солена вода. И не само това, а и да слагам яйце в коритото на детето. Но за мен това са бабини девитини относно тяхната полза , а след консултация с педиатърката ни - се убедих и в тяхната вреда./най-вече относно солта/ #2gunfire

# 52
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Каква сол бе. В Шуменската болница преди месеци докараха едно бебче от селата - осолявали го - цялото беше в рани и изгаряния. Ей, бой за такива #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт