ФЕВРУАРЧЕТО смело опознава света,превръщайки се в на мама гордостта! (14)

  • 19 239
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 109
Добро утро! Мерси за темата   bouquet

Гласувах за Hipp. Опитах да купя и български пюрета (Ганчев, Малечко) и се стреснах от написаното на етикетите - сухо мляко, лимонена киселина и не помня още какво... Shocked

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 272
ДУ

Не мога да си отворя очите така ми се спи, ама днес мисля да мързелувам след обед.

маргарете мерси за пожеланието, но нещо не се кротва вчера на разходката беше послушна но преди да заспи пак голям рев, сега сутринта пак рев още не мога да разбера защо.

# 32
  • Мнения: 4 187
Добро утро !

Мяу, Мери, много сте лаконични  Laughing !

Гласувах и аз, за домашното пюре, но по- скоро за да видя резултатите, понеже няма такава опция ! Сега пък няма изтрий глас , значи туй ще е  Mr. Green !

Гледам най - много тоци са събрали моите фаворити, Хип и Гербер  Thinking ! Рая с Хип я хранех , май и Стас така ...

# 33
  • Мнения: 210
Сиянче , да не да са зъбки пък, имате ли ги всичките. Че при нас  е страшно тези дни един кътник ще пробива, то рев, то агресия, то безпокойство, то капризи (Дето вика миото "Ща видя като пробият зъбите с кво ще я извиняваш" май не е далеч от истината  newsm78
Аз сега отговорих с Хип , само защото миото държи да е БИО, но спокойно бих захранила и с Гербер, Семпер  Laughing
Айде чао от нас

# 34
  • Мнения: 3 718
Цитат
2. Ако имах власт и нямах синове - щях да ги избеся всички над 30 годишни ...

 Joy ооо,това ми пасна много, чуден лаф  Peace

За анкетата, гласувах домашно, вероятно ще импровизирам на тема педагогическо захранване. Когато захранвах Алекс, Хип и Гербер и мааалко Семпер бяха читавите алтернативи у наше село. И като гледам, промяна голяма няма. Ганчевоподобните съм давала мноооого късно и само плодовите, в месеците, когато няма много плодове на пазара.

# 35
# 36
  • някъде тук
  • Мнения: 621
ДУ Hug

Съни мерси за темата ,заглавието си е супер  bouquet

И на мен ми омръзна да слушам " моето още на 4 месеца се изправяше" ," а пък моето на 6 вече седеше стабилно" Crazy, тия дни говорих с майки с поголеми от Жорето деца е то да ви кажа според мен вундеркинди отглеждат или поне така ги изкарват........ повече няма да питам  каквото ми е такова няма даго сменям пък Crossing Arms Wink
Марги благодаря за успокоението мисля че си права за обръщането ,сядането и т.н Hug

# 37
  • До Балкана
  • Мнения: 100
  bouquet

# 38
  • някъде тук
  • Мнения: 621
  bouquet

# 39
  • Мнения: 0
ДД Hug
Гласувах за Хип и Гербер!

# 40
  • София
  • Мнения: 166
Здравейте мами, супер че си правим анкети вече. На Ния и дадох Gerber и Hipp. Моркова и тиквата са и най-любими, броколи и карфиол където има, хич не и харесва, тя нали ми е ящна и вече хапва по едно бурканче от 125гр + 70-90мл мляко на обед.
Не съм ви чела, че като видях 3 теми и множко ми се стори, надявам се, че всички са добре. Ния много плаче последните дни, в някакви истерии изпада, но мисля че е от венците, тези зъби май тежко ще ги преживеем. Днес ще и бият Пентаксим, пак ще има рев.

 Hug на всички.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 272
маргарете нямаме още последните 4 кътника, гледах да не би нещо да е ръгнало да пробива ама няма още. Мисля че някъде херпес ще и излезе но няма данни още, а тя така се криви като избива вече не знам колко дена е крива а нищо няма.

Аз гласувах за бабевита, гербер и домашно приготвено.

# 42
  • York
  • Мнения: 826
Извинявайте, че не се включвам по актуалните теми, но нещо напоследък не ми се пише.
Мислите ли, че е подходящо да замразя пюре от 100 процентови био тиквички, което да давам на детето зимата  newsm78
Съседката на мама ми пратила малко био картофи. Ще я питам има ли още да закупя някой друг килограм. 
Гласувах за домашно приготвено пюре.  Peace

# 43
  • Мнения: 36
margarete, може и да избързах малко с даването на нови неща...,но не съжалявам, няма никаква реакция от новите храни.А и той всичко харесва, до сега не ми е отказал храна.
Нали един ден Мяу сподели, колко е бързала Калина да порасне, а сега иска да забави нещата.Може би и аз бързам за всичко, но не го осъзнавам newsm78 .Някой ден като имам второ дете ще ви кажа(след 10-тина години Mr. Green)

Аз точно това ви казах вчера-Не се вталявайте толкова, всяко дете си е индивидуално.Някой ден едно ще проходи по-бързо, друго ще проговори, трето ......
Преди време ви писах едни упражнения, те се правят за да се засили процеса на двигателните умения. И с тях и без тях,, вашето дете пак ще се обърне, седне и ....
Относно това, кое, кога трябва да прави детето-това е направено средно аритметично, та няма как всички бебоци да отговарят.

Приятен ден на всички!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 692
Здравейте!
Гласувах за Гербер и Хип! Жалко, че Гербер-а нямат по-голямо разнообразие на еднокомпонентни и зеленчукови пюрета.
Бягам да поизлезем малко на разходка, че окъсняхме днес, но ще се крием под сянка.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт