И багажа стегна мама,че до АВГУСТ време няма №15

  • 29 173
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 38
Добро утро!Пфу че е топло.Явно и на бебо му е горещо защото така ме рита,че направо ме сгъва на четири.Крачето му е някъде в гръдния ми кош и немога да се завъртя на никъде от болка.Колкото до влизането в 9 месец,аз съм с термин 10 август.Вече съм била влязла (още миналата седмица).Лекарката изчисли че днес влизам в 39 седмица newsm78.Нищо не разбирам.Ади,мерси за темичката,супер е. Hug

Последна редакция: ср, 14 юли 2010, 10:27 от Mat

# 16
  • Мнения: 202
Благодаря за темичката, Ади!

И понеже Svetoslava_d е отбелязала, че да си майка на лъвче имало своята цена, аз да питам - имате ли наблюдения върху лъвчета в детска възраст?  Аз общо взето никога не съм имала лъвове около себе си, ни малки, ни големи, и са ми много непозната територия.
ще имаме предостатъчно време да ги опознаем Simple Smile) аз страшно много харесвам мъжете лъвове- истински мачовци, борбени и амбициозни Simple Smile дано и нашите станат такива Simple Smile
Аз се връщам от ехограф- 2600 тежи малкия мъж:) всичко е наред с бебчо и с мен Simple Smile
Препоръчвам ви да не излизате ако АДСКИ много не ви се налага , защото в момента не се седи навън.. а нз колко по зле ще става..

# 17
  • София
  • Мнения: 233
И понеже Svetoslava_d е отбелязала, че да си майка на лъвче имало своята цена, аз да питам - имате ли наблюдения върху лъвчета в детска възраст?  Аз общо взето никога не съм имала лъвове около себе си, ни малки, ни големи, и са ми много непозната територия.
В детска възраст, честно казано не, но мъжът ми е лъв и като отворим тема за мъжете лъвове, ще се включа с дисертация по въпроса Joy
Свекърва ми, от своя страна твърди, че като бебе е бил безумно лесен за гледане, което и се е върнало с лихвите в детско-юношеската възраст, но надали и това е общовалидно правило Wink

# 18
  • Мнения: 6
Добро утро и от мен момичета и благодарности на Ади за темичката!
Аз още от сега пръхтя от жегата, ох много ме мъчи топлото, не издържам а съм на работа и как ще изкарам направо незнам.  Confused
Аз всеки ден си мисля как все още не искам бебка да излиза, иска ми се да съм бременна още 9 месеца  Laughing , не искам да се ражда все още. Хубаво ми е въпреки всички неразположения  Laughing
Иначе багажа и аз го стегнах за всеки случай.
Пожелавам ви лек ден и стойте на прохладно !

# 19
  • Мнения: 56
Добро утро и благодарности на Ади за новата темичка! Дано бързо бързо я запълним с така чаканите бебчета!
Като ви чета момичета направо съм благодарна, че живея близо до гора и у дома е прохладно, дори в летните жеги. Максимум стига до 23-24 градуса, което на фона на 35 навън си е направо рай.
А относно зодията аз съм лъвче и много се надявам и бебка да е лъвче, малко остана докато влезем под знака на зодията. Да му мисли татито с две лъвици у дома.
Дано денят ви е лек и прохладен!

# 20
  • София
  • Мнения: 533
Благодаря за темичката, Ади!

И понеже Svetoslava_d е отбелязала, че да си майка на лъвче имало своята цена, аз да питам - имате ли наблюдения върху лъвчета в детска възраст?  Аз общо взето никога не съм имала лъвове около себе си, ни малки, ни големи, и са ми много непозната територия.
Хаха а ние вкъщи ще си направим лъвски прайд  hahaha - аз(11.08), бебето(???), мъжа ми(18.08) и майка ми(25.07). (само дано бебето не се роди на моя рожден ден)
Ами какво да ти кажа за децата лъвове - деца с характер са си, макар че аз например в детската градина отказвах да играя с децата и предпочитах да играя с учителките и бях много затворена, ама после в училище взех да си показвам лъвския характер.
Като цяло като гледам по мъжа ми и по мен явно децата лъвове са много спокойни и послушни деца, и двамата никога не сме правели бели и винаги стриктно сме слушали мама и тати, искрено се надявам и мойто лъвче да е такова  Praynig
Обаче после в пубертета ... не ми се мисли  Laughing
Абе да е живо и здраво пък ще видим кой лъв ще надделее в нашата къща  hahaha

П.С Относно мъжете лъвове - като гледам моя и си викам къв мачо кви 5лв? Като си помисля какъв зальохан програмист беше, добре че бях аз да му покажа откъде изгрява слънцето  Joy  (това в кръга на майтапа, ама моя мъж наистина не е типичния лъв, тц Naughty)

Последна редакция: ср, 14 юли 2010, 10:32 от adelina_bg

# 21
  • Мнения: 676
Да се запиша и аз.
И да благодаря на всички за куража, който ми давате.  Hug

Относно зодиите - и аз чаках лъвче, а сега си имам раче. Simple Smile Тъкмо морските представители в семейството ни се увеличиха - аз съм риба, мъжа ми скорпион, баща ми рак, сестра ми рак, свекър ми и той рак.  Joy Мисля да си вземем аквариум  Laughing

# 22
  • Мнения: 4 202
Относно лъвовете, преди да се запозная с мъжа ми не съм имала близки контакти с тази зодия. Мислех, че са надути, своенравни, абе не я харесвах.
Покрай мъжа ми пък познавам много лъвове, включително и него (и друг път съм писала, че термина ми е на неговия РД). Сега бих се радвала детето ми да е лъв, мисля, че положителните им качества са повече от отрицателните, пък и знам как действа един лъв  Whistling

Може да ви се стори смешно и наивно, но понеже имам много наблюдения върху живи котки, което от части ми помага да разбирам лъвовете и мисля, че лъвовете могат от зверове да станат мили котенца, зависи от подхода на отсрещната страна  Mr. Green

Разбира се има шанс бебето да се роди рак, тези дни хвърлям по едно око и на тази зодия, че не знам каква изненада ще ми поднесе съдбата, та мисля, че и рак не е никак зле  Peace

# 23
  • Мнения: 776
  Моят мъж е лъв. Сега е толкова добър, но като дете е бил просто някакъв ад, а и пубертетът му като цяло не е бил лесен. Но каквото излезе ще си го гледам. А аз си мисля, че всичко си е и въпрос и на гени. Майка ми е пожелала нито по- добро нито по- лощо дете от мене, а като знам какво съм правила ooooh! не ми се мисли Laughing

# 24
  • Мнения: 101
Да се запиша и аз.
И да благодаря на всички за куража, който ми давате.  Hug

Относно зодиите - и аз чаках лъвче, а сега си имам раче. Simple Smile Тъкмо морските представители в семейството ни се увеличиха - аз съм риба, мъжа ми скорпион, баща ми рак, сестра ми рак, свекър ми и той рак.  Joy Мисля да си вземем аквариум  Laughing

Либи,много се радвам за вас,дано скоро да си я приберете вкъщи малката принцеса,а колкото до зодиите аз все имам ччувство че моята рак ще иотини от излезе,имам приятелка рак много ми допада тази зодия, и мъже раци познавам --даже по готини от жените Simple Smile така че каквото поиска само да н е ме мъчи много с родилните болки и да е живо и здраво,ние се радваме че ще празнуваме р.ден лятото ,че аз съм есента ,половинката зимата

# 25
  • Мнения: 60
Да се включа и аз в новата темичка Simple Smile

Много хубаво, че имаме още едно бебче (малко късно поздравявам, но...) - да е живо и здраво и да радва мама и тати. Честито, bubinuni!

Аз много се надявам бебчето ми да е лъвче (по термин е дева, но се надявам да избърза мъничко). Много харесвам тази зодия за жени. За мъжете не съм на същото мнение, защото имах "сблъсъци" едно време с един лъв и просто ми скъса нервите за отрицателно време, но може би не всички са такива, незнам. Иначе и двамата с мъжа ми сме огнени зодии - аз съм овен, той е стрелец и с едно лъвче ще сме само "огнени" вкъщи  Laughing

# 26
  • Мнения: 473
Привет момичета!
Колко много сте изписали - сте се връщам да чета,само да дам отчет.
Последните ми две седмици бяха просто кошмарни.Изкарах някакъв летен вирус, до последно на работа....В петък предадох наи-накрая на шефа ми, защото така и до последно не ми намериха заместник...изобщо - шантава работа. В петък хлапето бе повалено от ентеровирус...,след това съответно и аз и мъжът ми...сега вече се надявам всички гадости да са останали назад..по едно време си мислех,че ще родя от напъни в неделя....Ние се покрихме от жегите на вилата и тук е екстра....
Гледам,че стягате багажи за родилното...аз съм до никъде и се надявам беба да почака до август...
Относно зодиите и децата,мисля че е много относително. И аз и брат ми сме лъвове,а майка ми казва че той е бил трудно за гледане дете за сметка на мен- аз съм била песен Laughing
Но като цяло смятам,че зависи от подхода,както е казала Ред шу, че се превръщаме в котенца от едно погалване/мъжът ми добре е усвоил този подход и ме е опитомил,като се познавам каква бях преди.../

# 27
  • Мнения: 4 202
Charr, радвам се да те "видя"    bouquet

Вчера тъкмо се питахме къде ли си.

Хубаво е, че вече сте здрави, почивай повече и се пази  Hug

# 28
  • Мнения: 50
Като се заговори за зодии-аз съм лъв,мъжа ми е стрелец,синът ми е овен и така всички огнени до тук.Надявам се и бебето да е  лъв,нищо че по термин е дева.

# 29
  • Мнения: 143
Да се запиша и аз в новата темичка много е хубава Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт