Бурак Хаккъ - Burak Hakkı нашият любим Кенан ~ 8

  • 24 752
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27
това от кой филм е newsm78

# 46
  • Мнения: 1 117
От "O Kadin" Hug


Последна редакция: пт, 16 юли 2010, 00:00 от Tara41

# 47
# 48
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Тук съм Слънце, ама й аз вече ще лягам

Е кога сте налягали  ooooh! Аз тук съм заета с друго  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 27
Рано е още за сън Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 0
Добро утро ,малко ранично но има много ангажименти след 1 час.
 
П.П. Ето на какво интревю се натъкнах след  като от някои сайтове четох че Букак щял да участва в Малки жени като гост актьор.
                    Бурак Хаккъ - Синеокият Чаровник На Турското Кино
 
Сигурно не една жена се е питала, докато гледа турския сериал "Мелодията на сърцето", как може Бурак Хакъ (в ролята на Кенан) да е с толкова магнетични сини очи...От интервюто, което актьорът даде специално за "Журнал за жената", ще се убедите, че той е много повече от едно хубаво лице.

В България героят ви Кенан и вие самият имате много почитателки. Приличате ли си по нещо двамата?

-Аз по характер съм много различен от Кенан и тъкмо затова приех ролята. Мисля, че за всеки актьор е предизвикателство да изиграе такъв образ. Героят ми е човек, който не знае какво да прави. В душата му постоянно има смут и земетресения. Вярно е, че той е надменен, горд и егоистичен, но Кенан е и много чувствителен. Според мен е наистина влюбен мъж. Може би невинаги е прав в отношението си към Ламия. В повечето случаи обаче го подкрепям именно защото той действа, воден от чувствата си, от сърцето си.

Колко време ви отне заснемането на сериала?

-Започнахме да снимаме "Мелодията на сърцето" през Юни 2007г. Той се състои от 75 серии. Заснемането на всяка ни отнемаше по 5-6 дена.

Известен сте и като фотомодел. Кога и защо за първи път застанахте пред фотообектива?

-Тъй като баща ми е бизнесмен, следвах икономика, но си признавам, че не исках да се занимавам с това. Мечтаех да работя нещо, което обичам, което ми дава възможност да пътувам и да се запознавам с нови хора. Така през 1992 г. - тогава бях на 20 г., направих първите си стъпки като модел, а през следващата `93-та започнах да се занимавам с това професионално.Още същата година станах първи в конкурса  VIZONSHOW. През 1994г. победих и на Best Models - Турция. През 1995г. завоювах титлата най-добър фотомодел в Manhunt International , а през 1997г. бях втори в конкурса Top Meditteranie . Тези отличия ми позволиха да видя много хубави места, помогнаха ми да се развивам по-добре в професионално отношение.

А как станахте актьор?

-Като модел получавах много покани да участвам във филми и сериали, но отначало не мислех, че съм готов и че ще бъда добър актьор. Затова дълго време не смеех да приема предложенията. След няколко години разбрах, че мога да се справя и че ще съм  добър в това. И така през 2000г. изиграх първата си роля.

Част от следването ви минава в Швейцария. Защо се върнахте в Турция?

-Обучението по икономика в Швейцария не ми беше достатъчно и затова се завърнах в родината. Положих изпит в Истамбулския университет и завърших образованието си.

А имате ли намерение да замените актьорството с кариерата на бизнесмен?

-Почнах много късно да работя като актьор и затова не мисля, че занапред ще се занимавам с нещо друго.

От 2001г. сте женен. Как се запознахте със съпругата си?

-Срещнах Сема за първи път през 1992г. на едно модно ревю и дърги години бяхме много добри приятели. През 1998г. се засякохме за пореден път на едно ревю - този път в Москва. Там в един момент усетихме, че чувствата ни един към друг вече са по-различни. Разбрахме, че сме влюбени и през юни 2001 станахме семейство.

Сема е изключително красива. Ревнувате ли я?

-Не. А и тя ме впечатли с характера си, с това, какъв човек е.

През януари миналата година станахте татко за първи път. Как се чувствате в ролята на родител?

-Горд съм, че съм баща на сина си и си признавам, че поради това много го глезя. Ние с него не сме като баща и син, а като двама добри приятели. Никога не мога да му повиша тон и се стремя да му обяснявам всичко много внимателно. Искам да го науча да бъде щастлив.

Разкажете ни малко за себе си ...Какъв сте по характер?

-Аз съм много позитивен и весел човек. Обичам да карам мотор, да спортувам, да чета книги, да гледам филми. Прекарвам доста време и на компютъра, за да играя игри. Признавам си, че никога не съм готвил - оставил съм на съпругата ми да се занимава с това.

Какво бихте искали да промените в родината си? Има ли нещо, което ви дразни в обществото - не само в Турция, но и по света?

-Пртежаваме една неповторима и хубава страна. Красивата ни природа, културата ни, езикът ни са толкова богати! Има много неща, които искам да променя, но ще ви кажа само няколко: искам да променя отношението на хората един към друг, да им помогна да се обичат, искам да няма кавги и престъпления. Основните проблеми на днешния свят са лъжите, които се изричат за пари, за печалби. Не разбирам и ненужната смърт, която застига много хора отново заради нечии икономически интереси.

Прочетено за вас от сп. "Журнал за жената"

# 51
  • Мнения: 0
  Добро утро!  Hug  Hug  Hug
pachetooo,благодаря за интервюто   bouquet
ето и закуската  Hug
         

# 52
  • Мнения: 343
Елмира  Hug
pachetooo, благодаря за интервюто Hug виждам че сме от един град Hug

# 53
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Здравейте   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Снощи си легнах в 2 Crazy Crazy Crazy Crazy Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Вивкооооо  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Това интервю съм го чела  Mr. Green Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling,но благодаря все пак Party Peace

# 54
  • Мнения: 0
Здравейтее   bouquet
И аз съм го чела това интервю,даже мисля,че го имаше в "Журнал"  newsm78 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 343
Вие пък всичко сте чели  Winkне може човек с нищо да ви изненада Winkдаже Бурак гол да видите пак няма да се изненадате

# 56
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Вие пък всичко сте чели  Winkне може човек с нищо да ви изненада Winkдаже Бурак гол да видите пак няма да се изненадате

Е това,вече може  Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 

п.п
Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Blush

# 57
  • Мнения: 1 117
pachetooo,благодаря, че ни припомни интервюто  newsm51
Елмира, хубава закуска, но аз съм я изпуснала. Joy Joy Joy
Плами и аз си легнах след 2ч. Party Party PartyВидях,че и друг гласува освен мене.  Peace Peace Peace
Мечтание, ние и по бански да го видиме!!!!!!!!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Най- после youtube ме пусна да направя едно гифче. Hug Hug Hug

# 58
  • Мнения: 0
Вие пък всичко сте чели  Winkне може човек с нищо да ви изненада Winkдаже Бурак гол да видите пак няма да се изненадате
Crazy Crazy Crazy Crazy Чул те господ  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 59
  • Мнения: 7
pachetooo, благодаря за вниманието. Ако попаднеш и на нещо по-ново случайно ще ти бъдем признателни.

Гледам днес пак сте закусвали обилно. И кафето е било да вас.
Тара, браво. С упоритост всичко се постига  Wink
Слънце, как се чувстваш? По добре ли си? Оправихте ли се с любимия?

Общи условия

Активация на акаунт