Бурак Хаккъ - Burak Hakkı нашият любим Кенан ~ 8

  • 24 743
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 117
Снощи го гледах във филма "За честта и уважението"3 част по ТВ 7.Бях гледала друг филм с него, но тогава не можах да открия кой е актьора.Хареса ми много! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 27
Тарка, що не свирна снощи и ние да го гледаме Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 692
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Crazy Crazy Crazy Crazy Недейте,моля ви имам слабо сърце от всякъде валят филми Crazy Crazy Crazy Crazy,а още не съм изгледала сериала си,що сте толкос жестоки Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Дано утре да успея и тях да привърша и вече ще съм финиширала tooth tooth tooth,макара че ме чака още 1 форум ама това е друг въпрос Whistling Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy


Аз уж днес гледах "Клопка" ама колко го гледах не ме питайте,повече се борих с тъпия хладилник  #2gunfire

# 693
  • Мнения: 1 117
Давали са го от 20ч.,но аз  гледах повторението от 4ч , а тогава вие отдавна бяхте в леглата. Laughing Laughing Laughing

# 694
  • Мнения: 0
Давали са го от 20ч.,но аз  гледах повторението от 4ч , а тогава вие отдавна бяхте в леглата. Laughing Laughing Laughing
Тарче ти сомнабул ли си  Laughing Laughing Laughing Laughing  Hug Hug ...Аз се мъчех да заспя до сутринта  Confused

# 695
  • Мнения: 1 117
Нещо за розови сънища. Laughing Laughing Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=9JxohYcoDvk

# 696
  • Мнения: 27
newsm08 newsm08 newsm08 newsm08 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two HeartsМного е хубав наистина.
   
Давали са го от 20ч.,но аз  гледах повторението от 4ч , а тогава вие отдавна бяхте в леглата. Laughing Laughing Laughing
Тарче ти сомнабул ли си  Laughing Laughing Laughing Laughing  Hug Hug ...Аз се мъчех да заспя до сутринта  Confused
в тая жега не се и спи и аз откарвам до сутринта, ма тая вечер мъжо си е вкъщи и по рано ще лягам Heart Eyes Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 1 117
Става по хладно едва към 4-5ч.сутринта. Hug Hug Hug

# 698
# 699
  • Мнения: 0
Добре че на село разбрах че днес е празник понеже и моята майка има  Blush
Честит имен ден на всички които носят името Мария и имат
празник днес    bouquet
     

# 700
  • Мнения: 640
Честит празник на всички именници !

Да Ви е живо и здраво името!



# 701
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Здравейте   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

в тая жега не се и спи и аз откарвам до сутринта, ма тая вечер мъжо си е вкъщи и по рано ще лягам Heart Eyes Heart Eyes
Mr. Green Ах ти,как направо си го каза,сега проработи мръсното ми подсъзнание Mr. Green Whistling Whistling Whistling Laughing Laughing Laughing Laughing


Добре че на село разбрах че днес е празник

 tooth tooth tooth и аз така от тях разбрах,нищо де... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Blush
Честит имен ден на майка ти Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes(днес я затрупах с рози! Mr. Green)




и честит празник на Всички Варненци(макар,че тука няма такива Naughty Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Mr. Green)рррррррррррррр Whistling Whistling Whistling Whistling
Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug
Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 702
  • Мнения: 0
Плами благодаря за розите  Hug
а Варна си е Варна  Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 0
elmira честит имен ден на майка ти  Hug Hug Hug


Някой ще ми прави ли компания  Rolling Eyes

# 704
  • КиТ
  • Мнения: 2 490

 smile3521 smile3521 smile3521

Някой ще ми прави ли компания  Rolling Eyes


Да седам до тебе Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт