90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №104

  • 31 722
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 83
Здравейте Hug Приемате ли новаци? Изчетох темата всички сте страхотни и лека полека се убедих и аз да се включа,само че първо 24,25,26.07 ще се пробвам да направя детоксикацията на д-р Михайлов и след това,ако не ми мине котка път се включвам!
Лошото в моя случай е че аз без храна мога ,но почна ли да ям..............леле мале................... #2gunfire
От два месеца не съм свали нищо въпреки че се ограничавам доста  #Cussing out
Дано тази диета ми помогне,миналата година преди да забременея прави Дюкан и за един месец свалих само 2кг Thinking после забременях!
Хайде да видим тук какво ще стане!
Успех на Всички!

# 661
  • София
  • Мнения: 72
Mama_Teddy  това за годинките не го споменавай повече.  Laughing Аз съм почти на 44 и в началото на годината с този режим свалих 16кг. има и други на нашата възраст.Важното е да си стриктна и наистина да го пожелаеш.Попаднали сте на точното място.Желая ти успех и съм сигурна ,че ще успеете и двечките с дъщеря ти.

# 662
  • Мнения: 17
Здравейте дами!Ох днес цял ден чистя и нямам време да седна да ви изчета и да се разпиша.Днес съм на варива и менюто е :

З - малко пъпеш
О - една пълнена чушка с ориз със салата домат и пекана чушка
В - същото,но по- мъничка чушка

Довечера сме на гости,но на мен не ми пречи ще си вечерям както винаги към 6 в къщи и после да живее водата. И да ви се оплача,от както миналия ден ми стана лошо,баща ми само върви след мен и ми мрънка да съм спирала диета,че да не съм се разболеела нещо,чак вече не мога да го изтърпявам. #Cussing out

# 663
  • София
  • Мнения: 35 326
Денима,наистина си прекрасна Hug Не че,стегната ми се виждаш,ами направо като детенце.Сравнявам те с мойта дъщеричка Hug
Дет,браво мила  HugМного се радвам,че потръгнаха нещата при теб.При мен си е все същото -70.500  Crossing Arms

Глориана,аз стартирах на 24.05,ноооооооооооо......оплесках едно 5 дневно море и удължих първи цикъл доста  Peace
На 27-ми съм втори воден/плодов- има ли някой с мен?

# 664
  • Мнения: 107
скучна филия с лютеница, но....

Скучна? Филията? Е, сега вече извадих бухалките  newsm48

 Mr. Green
сега съм си опекла постен сладкиш с локумчета .....   chef

# 665
  • Мнения: 4
tanya24 ,благодаря за подкрепата Simple SmileДано и аз успея като теб.
Ти от колко килограма тръгна  и по колко горе-долу сваляше на 4-ка?

# 666
  • София
  • Мнения: 72
tanya24 ,благодаря за подкрепата Simple SmileДано и аз успея като теб.
Ти от колко килограма тръгна  и по колко горе-долу сваляше на 4-ка?



Започнах 73,500. След първи цикъл бях свалила 8,500кг.Втори цикъл свалих 4,500 и за трети цикъл 3,00кг.Бях много стриктна и почти нямах прегрешения.Пиех много вода.Тя е много важна.От 20.07.2010 отново се върнах в режима.За трите месеца почивка се отпуснах малко и качих 2кг.Сега искам да сваля тях и още малко.Режимчето е просто супер и не е трудно за изпълнение.Има какво да се хапва и на вън, а може и да си готвиш в къщи и да си носиш на работа.Момичетата тук дават чудесни съвети и идеи.

# 667
  • Мнения: 1 525
Браво Таня24!
Дано всички да се похвалим някой ден с резултати като твоя!
Аз пак да питам, но какво правите, когато нещо ви се хапва? не от глад, а от нищоправене например. Вечер, пред телевизора? Ей така, на работа? нещо, за залъгване? Има ли нещо такова, което да е позволено?

# 668
  • София
  • Мнения: 72
Пропуснах да поздравя фиданка Денима браво мила.Изгеждаш просто невероятно. Hug ИСКАМ И АЗ ТАКА.ИСКАМ И АЗ ДА СЕ СЛОЖА В ПАНТАЛОНКИ.  Praynig

# 669
  • Мнения: 1 777
Браво Таня24!
Дано всички да се похвалим някой ден с резултати като твоя!
Аз пак да питам, но какво правите, когато нещо ви се хапва? не от глад, а от нищоправене например. Вечер, пред телевизора? Ей така, на работа? нещо, за залъгване? Има ли нещо такова, което да е позволено?
Има, пием вода или чай. Laughing

# 670
  • София
  • Мнения: 72
Браво Таня24!
Дано всички да се похвалим някой ден с резултати като твоя!
Аз пак да питам, но какво правите, когато нещо ви се хапва? не от глад, а от нищоправене например. Вечер, пред телевизора? Ей така, на работа? нещо, за залъгване? Има ли нещо такова, което да е позволено?
[/quot




Няма нищо позволено.Воля и само воля.Помага и това като ти се дояде, започваш да си представяш как ще изгеждаш след известно време.Стройна, красива и с дрехи които ти харесват, а не с това което ти прикрива прелестите.  Wink

# 671
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 185


Няма нищо позволено.Воля и само воля.Помага и това като ти се дояде, започваш да си представяш как ще изгеждаш след известно време.Стройна, красива и с дрехи които ти харесват, а не с това което ти прикрива прелестите.  Wink

 Peace

Това трябва да си го напиша с големи букви и да си го залепя на хладилника!

# 672
  • Мнения: 127
Добър ден на всички фиданки, как сте момичета днес?
Добре дошли на новите фиданки и много успешни минусови дни.   bouquet
Моят кантар, реши днес да ми се усмихне подобаващо и показа 70,9кг, с 0,300кг, по-малко от колкото след водният и то не след какъв да е ден, а след белтъчен.  Mr. Green Първата 4-ка, след водният качих малко, но просто в миналият ден за варива, количествата ориз, които погълнах, бяха по големи от тези на сумо борците, за които, историята на бойните изкуства разказва, че на ден хапвали, минимум по 7кг ориз.  Joy Joy Joy Да живеят, работещите магазини и хората, които харесват тяхната храна.  hahaha Днес бях решила да си взема около 450гр ориз по китайски и да хапна повечко за обяд и остатъците за вечеря, но наличното количество ориз, което ми се полага днес е около 350гр, естествено над 200гр вече са вътре в мен. Много съм щастлива, че днес няма да прегреша с количествата храна.
Та отчета ми за днес е: з- 2праскови, о- ориз по китайски + салата от домати и краставици, в- същото в по-малки количества. И много, много вода, до 14ч вече бях подминала 2л.
Лека и спокойна вечер на всички изпълнена с много приятни летни емоции.   love001
Нануче - пожелавам ти много скоро да зърнеш 6-цата, на кантара, че нали знаеш, по хубава цифра от 6-цата няма.  Peace

# 673
  • Мнения: 77
Етна, благодаря за рецептата.Направих ги постните квадрати, само че то бързата работа -срам за майстора. Обърнах тавата да отлепя хартията, още топъл блата и после не можах да го върна цял, та на парчета, но това да му е кусура.Има заливка и го поръсих с шоколадови пръчици, та хептен да е завършен вида му. Днес снахата има РД, ще се почерпим за нейно здраве.Много вкусни изглеждах, хапах едно залче.
Какъв маргарин купувате?АЗ бях чела някакви статии, че е много вреден и от години не съм яла.СЕга взех томи, ама той едвам се разтопи, все белееше.
НАна, пожелавам ти да видиш съвсем скоро 6цата, аз я видях вече GrinningСлед водния искам 7ца да видя.
Глориана, как пък изчисляваш и дозата ориз за хранене? Да не съм изпуснала нещо пак? За спагетите вече разбрах 80-120гр сурови.
Сега да се отчета: З- половин малък пъпеш, обяд много малко спагети със зеленчуци и малко парче геврек, за вечеря квадратите ще хапна, мисля и малко сладоледче, само да не ми стане мнооого сладко.СЕга метнах и една бисквита ,купих на милото и му сътворих ориз с пиле и зеленчуци.Аз да си призная без бой, често като готвя за него и хапвам от същия ориз, но без месото.Май не е много редно, от тук нататък ще си го готвя отделно, та може и да имам по-добър резултат, но и на този съм доволна.
Таня, много добре си г оказала.СЛед 90 дни как сехраниш та успешно си задържала почти всички кг? Пак ли разделно и ли не съвсем?
Вироглавка, сподели рецептата за сладкиша с локум, моля!

# 674
  • Мнения: 127
Нелчо, за грамажа имах впредвид, според грамажа, който си взехме миналият път и този, който беше останал днес в магазина. Казвам го горе-долу, никога не меря храните в грамажи, в момента, в който се почувствам почти сита, преставам да ям. Но миналият път ми беше, много вкусно и не можах да спра, както обикновено и затова, така го написах.

А относно маргарина, ние от една година хапваме само масло в къщи и нищо друго, аз тази рецепта за квадратите я правих с масло. И стана много хубава, но ме е страх, че ако пак направя и няма да се събудя с минус на следващата сутрин.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт