90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №104

  • 31 704
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 77
Аз този път много стриктна, викам ааа маслото не е режимно, по-вкусно ще е, но с маргарин.Ометох две парчета, малко ми идва много какаово, но са вкусни и малко спагетки. Седят ми от преди три дни, та да не стават дзян Grinning Grinning GrinningДнес като никога вечерях рано и навреме.

# 676
  • София
  • Мнения: 72
Нелчо, да си призная честно всичко си хапвах и биричка си пийвах. Но явно е било разумно горе долу.Пък и нали затова режима е толкова дълъг.Целта му е организма да свикне и да се противи на прекаляването.Аз наистина усещах кога прекалявам.

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 204
Здравейте!
Пак благодаря на всички които са ме поздравили. Hug
Добре дошли на новите и успех Peace
Честито на всички с минуси.Режимчето действа перфектно само се иска повече воля,търпение и постоянство.
Аз днес съм на ориз и за обяд и вечеря.За утре ще го мисля в движение.
 tanya24,доста си свалила първия път.Ако не е много нахално за колко време ги качи тия две кила.
мене ме е страх сега като свърша да не взема да качвам.Мисля да продължа да се храня разделно и вечерята да си остане по -рано,пък дано се получи.

# 678
  • София
  • Мнения: 72
за трите месеца почивка

# 679
  • Мнения: 37
 Hug Здравейте. Днес съм белтъчна и това ми е най-любимия ден  Flutter
Да обаче утре ще струваме на брата на съпруга ми- лека му пръст  Praynig и не знам дали ще устоя на всичко , но ако прегреша, поне знам че не е грях... Така че каквото  стане
З- млечен шейк с кокос
О-салата маруля с пил.филе
В- таратор и пил. скара

# 680
  • Мнения: 390
Днес ми е  въглехидратен ден.
З - пъпеш
О - спагети с домат
В - 2 филийки с лютеница и 3 лентички черен шоколад  Mr. Green, но това беше в 16.50ч
Вода около 2л
Дали е добре това? Кантара не ми е пръв приятел, но се чувствам добре горе-долу около -1кг/седмично. Доволна съм и на това. Воден ми се пада на 02.08 има ли други?

# 681
  • Мнения: 6 028
Здравейте,  Hug
bubana12345 спокойно. Всяко начало е трудно. Днес казваш, че започваш пак от белтъчен ден.
Аз също днес започнах отначало и значи,че ще вървим заедно.
Mishonda за десет дни това е много добър резултат. Браво и продължавай в същия дух.
Идеята със замразяването на храната е добра. Аз пък,когато вкъщи си сготвят нещо,което аз не мога да си хапна
в определения ми ден си го запазвам в хладилника и си го ям в дея в които мога и никои не ми го яде, знаейки че
е мое.
*newborn* твоя дум-дум ми е нужен, защото много оплесках нещата.  Аз пък много обичам ориз и мога да кажа,
че благодарение на него през първата четворка свалих 1кг. Затова и утре мисля да си направя ориз, но се чудя
дали да не го направя с тиквички. Имам време да умувам до утре.
Innocent браво за сваленото килограмче. Като каза рожден ден и въглехидратен ден. Другата седмица майка ми
има рожден ден и аз също се падам във въглехидратен ден и съм много щастлива. Само че трябва да има някои
до мен,които да ми казва да ям по по-малко,че много обичам сладкооо.
denima по колко време караш велото и колко коремни преси правиш долу горе на ден? Благодаря за отговора предварително. Аз също спортувам иправя коремни преси за по-добър резултат. Много добър резултат си постигнала. Браво на теб.
__EtnA__ браво за свалените килограми. Искам и аззз. Завиждам ти благородно, дано още толкова... и още толкова
да свалиш.
Reni Bancheva много се радвам,че нямаш прегрешения като мен. За килограмите не се притеснявай-все някога ще паднат и те.
 Днес ми беше първи белтъчен ден.
Закуска- пропуснах я
Обяд- и него, но си пийнах 0.5л нестий прасковка,защото много огладнях, а нямаше как да ям нещо режимно,защото бях по път
Вечеря- две средно големи краставички, половин домат, 50гр. сирене,50гр. наденичка,едно яйце
Водата ми е около 1.5л. Днес мисля,че се справих добре-смесих белтъци,но пък то не може без да смесваме...Трудно е! Пък и бях доста гладна.
Лека вечер от мен, Hug

# 682
  • Мнения: 463
Днес ми беше първи белтъчен ден.
Закуска- пропуснах я
Обяд- и него, но си пийнах 0.5л нестий прасковка,защото много огладнях, а нямаше как да ям нещо режимно,защото бях по път
Вечеря- две средно големи краставички, половин домат, 50гр. сирене,50гр. наденичка,едно яйце
Здравей - ако аз мога да ти кажа нещо, то е че виждам 2 грешки със сигурност:
1. не си закусвала - лошо трябват ти 3 хранения през деня иначе е вероятно да минеш в режим на задържане
2. тази нестии е сладък и пълен с химия - абсолютно нережимен в белтъчен ден - по-скоро трябваше да пиеш айран, кисело или прясно мляко (неподсладени разбира се, а натурални) отколкото такъв чай. Дори фреш ти беше вариант вместо него.
Нито обяда ти е бил обилен, да не говорим, че вечерята не е била 1/2 от него.
Така че сместването на белтъци ти е най-малкия проблем през този ден. По-скоро деня не е бил от режимните според мен.
Някоя от останалите фиданки може да даде мнение и тя, но аз това виждам като грешки. Дано съм ти била полезна, защото съм откровена - въпреки че звучи като критика  Hug Помня, че се оплакваше, че не сваляш - ако дните ти са били подобни не се учудвай, че е така.

Аз днес съм много послушна във въглехидратния - даже не прекалих със сладкото, което си е постижение за мен.

# 683
  • София
  • Мнения: 6 011
Ееее, нищо лошо няма да се посочват грешките, нали затова пишем в темата в края на краищата - да си помагаме и подкрепяме!  Hug
L 0 V E, и според мен си имала абсолютно грешен ден, няма как да очакваш резултати - без обяд и с такава мешавица от всички видове белтъци.  Peace

# 684
  • Мнения: 5
Добър вечер и от мен. Днес стигнах до следния извод за себе си: когато съм на работа съм строго режимна защото си хапвам само това, което си нося, а то е режимно. Обаче когато съм си в къщи става страшно, постоянно ми се похапва. Та в тази връзка се чудя какво ще правя когато дечко си дойде в къщи и започне да ми вре из ръцете разни сладорийки.Днес бях много примерна. А утре ми е ден за теглене: стискайте ми палци. сутринта ще мина да ви кажа как съм се справила с кантара. Иначе аз още в началото реших да не правя воден ден, а ще го заменя с втори плодов. Просто не мога да си позволя да стоя цял ден само на вода защото пия много лекарства. Та се чудех според вас замяната на водния с плодов дали ще ми свърши работа?Другата седмица ще ходя да си правя изследвания.Надявам се всичко да е ОК за да мога да си продължа режима. Целувки на всички.

# 685
  • Мнения: 1 710
Два дни, докато бях на котлона, не бях режимна и си чакам тиганите с дебелите дъна.От утре твърдо в строя. Whistling

# 686
  • TX
  • Мнения: 590
Два дни, докато бях на котлона, не бях режимна и си чакам тиганите с дебелите дъна.От утре твърдо в строя. Whistling
Харизанче, няма да се отпускаш СТИГА, да не съм прочела приказки от сорта , ама сестра ми...., ама кривата ракета и космоса ВЗЕМИ СЕ В РЪКАВ  я виж колко добре си се представила първия цикъл , да не почнат пак терзания ама кантара , ама той бил на килима не на теракота и от това имам плюс  Mr. Green Hug чета те редовно Wink

# 687
  • Мнения: 463
Два дни, докато бях на котлона, не бях режимна и си чакам тиганите с дебелите дъна.От утре твърдо в строя. Whistling
Заповядай pironi fight bambam  341uu
Това достатъчно ли е?
Следващия път smile3538 smile3505, нали обеща заедно да се връткаме, танцувайки полка, а?

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 204
L 0 V E ,редувам велото със степера.Общо от 40 до 60 минути/зависи с какво време разполагам/
На колелото издържам повече и въртя примерно 40 мин.и 20 максимум до 30 съм стигала на степера.Освен това  слагам и клин.Под клина се увивам и с фолио/от онова на топовете ,дето пакетирват храната/Така се изпотявам здраво.Само да оточня ,че не натягах много когато исках да свалям,на средна степен .Коремни преси 50.Това почти всеки ден.Минимум 4 пъти седмично.
И аз като другите мисля ,че пак си сгрешила като не си закусвала и обядвала.Тука номера е да се яде Mr. Greenнооооо режимно.Незнам дали ще ми повярвате ама преди ядях по-малко и пак дебелеех.Не закусвах и дори рядко обядвах,вечерята ми беше след 22часа.
Мицанка ,направи си го плодов.Аз първия воден го направих чисто воден и на другия ден имах адско главоболие,разстройство и освен това на следващия ден веднага си върнах сваленото от него.Реших да направя втория водно- динев,чуствах се много добре и нямах плюс.За това направих и третия така.Хапнах само веднъж диня ,но пак не беше без нищо.

# 689
  • Мнения: 1 710
Ох, боли, бе! Joy Joy Сега като сваля 5 кг за 3 дни, ще ми дишате пушилката.хаха Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт