90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №104

  • 31 695
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 601
Добро утроооо момичета.
Днес съм на бобови. Мисля да ям само салата домати краставици и царевица. Белки ми посъбере корена малко. Тази шкемба не мога да я сваля от раждането още. Но и това ще стане.
LOVEПрочети внимателно първа страница. През белтъчния не може да се мешат белтъците. избираш си за деня млечни или месни ще ядеш или яйчни. Във бобовия може да се смесват например ориз със грах и царевица. Въаъ въглехидратния сладко може, но малко.
Искам да попитам в плодовия може ли през деня на плодове а за вечеря салата овкусена. Или трябва да не я овкусявам. Някак си изкарвам на плодове през деня, но не мога дя вечерям и с това.
Момичета вие позволявате ли се по малко бира?
Аааааа и да не забравя. Черпя ви. Днес щерка ми става на 4 години Simple Smile




Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 08:20 от Innocent

# 706
  • Мнения: 3 453
Innocent, честит рожден ден на детенцето ти!Много здраве и весели игри му желая  bouquet
 В плодовия ден салатата е неовкусена, бирата ако е по някакъв повод една чаша надали ще те бутне, но да не е системно.

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 204
Добро утро!
Innocent ,Честита ти рожденничка.Да е жива и здрава и много да ви  радва!  love001  bouquet

Днес съм на въглехидрати и ще си взема нещо , в движение ще съм,но поне имам избор.Със салатата ще се размина ,но довечера ще компенсирам.
Не съм качила драстично след водния ,само 200,300гр.Утре последен плодов и ще отчета крайния резултат.Сега отивам да хапна малко динка.

На всички вас лек ден и много минуси Hug

# 708
  • Мнения: 175
Добро утро! Честит Рожден Ден на малката принцеса! Много  щастие и здраве и желая! nbirthday
При мен няма промяна с кг. Днес въглехидратен, ще го мъдря по-късно.

# 709
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Добро утро! Момичета, аз срам не срам ще попитам за бялото винце Blush.... от време на време ако участва в диетата Mr. Green, как ви се струва? Разбира се имам предвид по чашка де.
Вчера бях на въглехидрати:
3: нищо
0: паста с домати
В: пак същото
Днес плодов,  Tired, той ми е най не на сърце, тъй да се каже.

# 710
  • Мнения: 37
 Hug Добро утро, и ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МЪНИЧКАТА ПРИНЦЕСА, ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МН ДА РАДВА МАМА И ТАТКО   bouquet
а И АЗ  се зачудих за млечния шейк, ама пише че само мляко, кокосови стърготинки и лед има вътре newsm78 както и да е  Whistling
Днес съм бобова, ще ям жито ако може  newsm78
Приятен ден на всички  Flutter

# 711
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро! Момичета, аз срам не срам ще попитам за бялото винце Blush.... от време на време ако участва в диетата Mr. Green, как ви се струва? Разбира се имам предвид по чашка де.

Всякакъв алкохол е забранен.

# 712
  • Мнения: 1 700
Иносент, честита ти рожденничка!Наша Нана и тя си има рожденник!Да са ви живи и здрави и много бели да ви правят! Wink

За протокола съм триста грама плюс от вчера.Направо кантарът се е смилил.Нямам търпение да идва Луната и белким падне нещо, че положението е хипер закършено. #2gunfire Mr. Green

Ети, житото е във въглехидратен! Simple Smile

# 713
  • Мнения: 5
Добро утро и от мен.Innocent честит рожден ден на твоето съкровище. Пожелавам и от все сърце много щастливо детство и много късмет в живота.
Аз днес пак ще съм стриктна   Sunglasses защото пак цял ден ще съм на работа. З- диня, О-печени картофки, В-малко боб чорба. Днешния ден започна ужасно-една муха ме събуди още в 7,00 часа, нямаше ток и не можах да си направя кафе, а в къщи беше горещо като в пещ. 1 час по-късно обаче нещата претърпяха пълен обрат-токът дойде, претеглих се на кантарчето и о чудо-свалила съм още 1 кг. Равносметката е следната: за 5 дена -2кг., и по -1см от всичките ми прелести.
Какъв прекрасен ден. Желая такъв и на всички вас ( е ако може без спирането на тока и бръмченето на мухата  Laughing) Hug

# 714
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен, Честит рожден ден на малката Принцеса да е жива и здрава и да слушка мама и тати и моето малко слънчице има след 2 дни р д За режима от вчера съм в мц и май ще позадържа някой ден днес ми е 6 ден и съм на варива З -1 ябълка О- картофена салата с зехтин и оцет 1 домат В -същото но 1/2 до момента съм свалила 1,400 кг Хубав и отслабващ ден

# 715
  • София
  • Мнения: 12 554
Наша Нана утре има рожденик, днес още си лежах с големия корем  Mr. Green

# 716
  • Мнения: 6 017
Честит рожден ден на малката,да ти е жива и здрава,много да те радва и слушка.

Добро утро, Hug
Днес съм -0.500гр. след вчерашния нережимен ден.
Днес ми е бобов ден. Peace Много ви благодаря,че ми показвате грешките,за да знам и да не ги повтарям повече никогаа.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 717
  • Мнения: 601
Благодаря ви момичета за пожеланията.  Hug Ще пусна някоя снимка утре.
LOVE Честито минусче. Сега режимно и само напред. Peace

# 718
  • Мнения: 30
LOVE, Laughingбраво миличка! NaughtyНо , ако ме питаш мисля,че не трябваше да започваш режима отново,а да го продължиш,но вече без грешки.Минусите щяха да дойдат,но ти си така си си преценила GrinningДнес съм бобова,менюто е картофи с грах.Честит рожден ден на малката принцеса!Май,май идва време за нова темичкааааа...... Joy Joy Joy

# 719
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
Добро утро!
Честито на малката рожденичка, много да ви радва!  smile3510
И аз се надигнах в 7 ч., ама от глад... Sad Не ми се беше случвало толкова рано да огладнея. Днес никаква промяна в кантара след вчерашния стриктен белтъчен ден. Днес бобов: З- две малки нектарини, кафе; О- ориз + салата домати; В- същото. Надявам се без никакви прегрешения...  Wink
Успешен ден на всички и много минуси ви желая.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт