Подсъзнанието може всичко 26 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 103 244
  • 657
  •   1
Отговори
# 615
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Момичета засега само ви чета и търся моята техника. Все още не съм намерила правилната, която би ми помогнала. Интересувам се от техника за намиране на работа. От един месец работя, но още със започването знаех, че не това е работата която искам. Може ли някой да ми даде информация дали е изпробвал този ритуал
http://www.magicgatebg.com/forum/viewtopic.php?f=32&t=3452

Не съм го виждала, но не бих го направила, защото "Този ритуал е предназначен за тези, на които патологично не им върви в живота...." - ако си сложа  етикета "тотален карък", как ще го изтрия после от съзнанието си   newsm78
Не казвам да не го правиш - даже и не го дочетох - въпрос на интуиция и вибрация. Peace

Какво ви става с тия никове newsm78 Сега пък мижка  Heart Eyes стана Фея Слънчогледка Rolling Eyes /не е упрек, ама направо пандемия настъпи в темата  Joy/

nvesela, Hug сега си отговорна за моите килограми /като Малкият принц за розата/ Flowers Rose

Момичетаааа...замириса на морееееееееее

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 02:29 от lenny_pld

# 616
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
И на мен не ми хареса този увод на ритуала, че е предназначен за тотални каръци, чак пък такива не сме, по-скоро обратното бих казала.... Иначе не виждам нищо лошо в него...

За моя ник и аватар вече се извиних, ама държах на промяната и съм много щастлива с нея. За другите не знам, явно съм повлякла крак.... То и ти Лени до скоро имаше една котка в аватара.... Явно имаме нужда от промени от време на време....  Hug  Heart Eyes

# 617
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Abies, обърках аватара с ника Embarassed Не е упрек /не съдя никого и не приемам нищо лично/ ама не зная кой пише  Laughing

# 618
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
29-о число
Вибрациите на тази дата изискват от душата мно-
го усилия, за да успее да надмогне посланията на
тялото, които, заедно с ума, често заглушават сигна-
лите и предупрежденията на духа.
Родените на това число във високосна година
имат трудни и противоречиви съдби. Те са хора на
крайностите - могат да бъдат великодушни, щедри и
лоялни
,
но и жестоки, отмъстителни, стиснати, алч-
ни и безотговорни.
Съдбата им дава великолепни
шансове да коригират грешките си
, но най-често те
ги повтарят или още по-лошо, задълбочават пробле-
мите и натрупват кармични дългове....


Естествено, оказа се, че съм родена през високосна година, за да може радостта да е пълна. Grinning Знам, че не е голяма драма, но като че ли в повече ми идват тези описания на характера ми, които повтарят едни и същи доста негативни неща и докато в началото ги игнорирах, защото ги смятах за глупави общи приказки, през последната година се вглеждам повече и виждам прекалено големи съответствия. Вярвам, че човек може да бъде всичко, което пожелае да бъде, затова и от години се опитвам да работя върху характера си, но има моменти, като този, в които си мисля дали това не е предварително изгубена битка и желанието ми да бъда раличен човек не е един вид ходене срещу самата ми природа?
Съжелявам, че ви натоварвам с оплакванията си, но просто си помислих, че нечия чужда гледна точка би ми била полезна. Чувствайте се свободни да ме игнорирате, ако не ви се занимава  Wink
В описанието за твоето число и в твоите разсъждения с лилаво съм оцветила нещата така, че да се види ясно - само от теб зависи върху какво ще се фокусираш - него ще виждаш в повече в живота си.  Ти сама казваш, че последната година си почнала да се вглеждаш повече и да виждаш "прекалено големи съответстствия"... Ами такъв е Законът на привличането - в каквото се вглеждаме, това получаваме. Ние сме фокусиращи се създания, по този начин изграждаме живота си, чрез вниманието, което отделяме на неща, които ни харесват или не ни харесват. Така че, в крайна сметка, получаваме неща, които много ни харесват и които искаме със страст - а също и неща, които много НЕ харесваме, от които се страхуваме силно или не желаем силно - пак със страст.

Можеш да избереш върху какво да се фокусираш. Колкото повече време отделяш да мислиш за нещо, независимо дали го искаш в живота си или не го искаш - толкова повече от него получаваш...

Успех в префокусирането!  Hug

# 619
  • Мнения: 105
И на мен не ми хареса този увод на ритуала, че е предназначен за тотални каръци, чак пък такива не сме, по-скоро обратното бих казала.... Иначе не виждам нищо лошо в него...

За моя ник и аватар вече се извиних, ама държах на промяната и съм много щастлива с нея. За другите не знам, явно съм повлякла крак.... То и ти Лени до скоро имаше една котка в аватара.... Явно имаме нужда от промени от време на време....  Hug  Heart Eyes

Много е важно каквото правим за нас си да се харесва преди всичко на самите нас Heart Eyes Много хубаво,че си почувствала нуждата от промяна! newsm51

А аз от няколко вечери се събуждам отново към 3 и едва заспивам след 5 ,а тази сутрин имах и някакво ужасно главоболие,на пристъпи и като ,че някой  бъркаше в ръка в мозъка ми...Адски неприятно....дано не се повтори..та днес ще си отспивам май... newsm46

# 620
  • Мнения: 730
raliko   Времето от 3 до 5 е часа на Земята- дали не ти се дава знак за една медитацийка в този час  Heart Eyes

# 621
  • Мнения: 105
raliko   Времето от 3 до 5 е часа на Земята- дали не ти се дава знак за една медитацийка в този час  Heart Eyes
Щеше да е приятно за медитация ако не бе главоболието,не просто  леко глаболие,а наистина ужасно....Сега се сещам,че вчера  имах гости и  явно това ми е повлияло.Едната гостенка  бе доста любопитна,тръгна да обикаля целия апартамент  искаше  всичко да огледа,едва ли не ще го купува-кое къде било,че как било разположено...Вярно се поздразних,ама чак толкова да ме е засегнала не е...Както и да е,сега поне  главата ми мина...

# 622
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Наскоро ме боля  глава от думи, които преповтарят почти дословно по-раншни думи, които ме бяха засегнали много.

Възможно ли е нещо в поведението или думите на гостенката ти просто да те е върнало към някой по-раншен болезнен момент в живота ти?

# 623
  • София
  • Мнения: 6 810
Имате ли идея какво мога да чета на децата? Иска ми се да са притчи, но разбираеми за деца. Може би българските народни приказки (както май всички народни приказки) са най-близо до това, което ми се ще.
Вчера започнах да чета "Разговори с Бог", доста има за размишления върху текста.

# 624
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Klemy Hug

сама си си отговорила на въпроса  Wink


Едно предложение от мен : http://www.jenite.net/2009/03/indiiski-prikazki.html  Peace

# 625
  • София
  • Мнения: 6 810
 Hug
Май да.  Joy

# 626
  • Мнения: 105
Наскоро ме боля  глава от думи, които преповтарят почти дословно по-раншни думи, които ме бяха засегнали много.

Възможно ли е нещо в поведението или думите на гостенката ти просто да те е върнало към някой по-раншен болезнен момент в живота ти?
В смисъл какъв?Да е като повторение ли на предишни  подобни ситуации? Не мисля,по-скоро  навлизането на въпросната жена  в личната ми  територия  ми е повлияло по някакъв начин.

# 627
  • Мнения: 72
Имате право, не ми върви само като професионална реализация, но всичко друго е наред при мен  Hug Така, че няма да правя точно този ритуал, но ми се иска да направя нещо. Отворена съм за съвети и предложения Hug  Embarassed

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Здравейте добри вълшебници  Hug

Да ви кажа днес съм на една особена вълна. Вчера вечерта по новините имаше репортаж за това, че от спътниковите снимки се виждало, че фитопланктона в океана бил намалял с 40%  Sad . Тази нощ отново сънувах катаклизми и от сутринта съм в размисъл "Значи така утвърждаваш си всеки ден разни хубави неща, които искаш да ти се случват, упорито работиш по въпроса да подобриш житието и битието си, а какво правиш за Земята? Колко  нищожни изглеждат всичките неща към които се стремиш да постигнеш пред това да загубиш собствената си планета и какво ще правиш ако фитопланктона изчезне съвсем, а той е основния източник на кислород на Земята?" Спирам до тук, защото от тук нататък искам да продължавам с нещо позитивно за планетата. Смятам да започна да утвърждавам нещо от рода на "Земята възстановява равновесието в своята природа и всички хора живеят в хармония с нея". От всичко, което съм научила до тук знам, че не можем да повлияем с мислите си на никого другиго освен на самите себе си, но ми се иска да можеше да помогнем с мислите си на Земята, та нали подсъзнанието може всичко . Защото не се сещам как по друг начин може да го направим, особено след като в Копенхаген "големите" решиха, че не човешката намеса е причина за промяната на климата, за това не се предприеха други мерки (освен тези, които са в момента) за подобряването на положението.

Изпращам много положителна енергия на всички вас и на планетата Земя  Heart Eyes

# 629
  • Мнения: 10 717
Ето нещо позитивно за планетата ни  Hug

Сутринта чух по новините, че нефтеният разлив в Мексиканския залив намалявал със значително по-бързи темпове от очакваните и скоро няма да се вижда от сателитна снимка.
Разбира се, последиците ще се усещат още дълго време, но това е все пак добра новина!  Peace

Използвам възможността да призова да отправяме положителните си мисли и енергия към Земята винаги, когато можем  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт