Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 514 746
  • 962
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 2
Много благодаря за бързия отговор.Ще му се обадя,да видим какво ще каже.Всичко хубаво!

# 241
  • София
  • Мнения: 38 632
Препоръчайте ми стоматолог за Младост, София, моля!

# 242
  • Мнения: 1
Искам да похваля стоматоложката Ани Кръстева от София (сега мисля, че се води Ани Тоява, защото е омъжена за японец). Мъжът ми е много доволен от нея, спаси му няколко зъба вече. Аз още не съм ходила при нея, но и аз ще ида, просто с това постоянно пътуване до съседите в странство нямам време. Wink

Последна редакция: чт, 13 сеп 2012, 13:00 от sunflower35

# 243
  • Мнения: 499
Препоръчайте ми стоматолог за Младост, София, моля!


На мен ми похвалиха стоматоложка ,която работи в ДКЦ-то..но нито име помня,нищо.Ако имаш интерес ще го намеря!

# 244
  • София
  • Мнения: 38 632
Препоръчайте ми стоматолог за Младост, София, моля!


На мен ми похвалиха стоматоложка ,която работи в ДКЦ-то..но нито име помня,нищо.Ако имаш интерес ще го намеря!

Тия в 25 ДКЦ, на третия етаж, са ми като мафия. Имат някаква шефка там, дето ги държи всички.
Пък и взимат скъпичко. А работят със старата техника на поликлиниката.

# 245
  • Мнения: 499
Препоръчайте ми стоматолог за Младост, София, моля!


На мен ми похвалиха стоматоложка ,която работи в ДКЦ-то..но нито име помня,нищо.Ако имаш интерес ще го намеря!

Тия в 25 ДКЦ, на третия етаж, са ми като мафия. Имат някаква шефка там, дето ги държи всички.
Пък и взимат скъпичко. А работят със старата техника на поликлиниката.

Хахах може,аз нямам лични наблюдения,но ще проверя за себе си дали става въпрос за същите Simple Smile)

# 246
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз искам да кажа огромно "БЛАГОДАРЯ!!!" на д-р Мария Еленкова-Амин! Тя от години се грижи за здравето на зъбите на цялото семейство. Много точна както в отношението си към пациентите, така и в работата си. Много лъчезарен човек, който те лекува още преди да те е докоснал. Много добре анализира нещата и с много търпение се бори за всеки зъб. Цените са съвсем приемливи. Ако се решите да я посетите ето и тел. за връзка с нея: 0884 664 833

# 247
  • Мнения: 4 569
vikito38, и ти се регистрира за да пуснеш две ммнения хвалба за въпросната ли?
За много прости ни имате.  ooooh! Tired

# 248
  • Мнения: 1
Здравейте! Бих искала да изкажа благодарността си към един страхотен професионалист - Д-р Петя Ячева, изключително внимателена и търпелива, умее да предразполага пациентите, винаги обяснява какво трябва да се направи и защо. Цялото семейство ходим при нея вече и с малката ми дъщеричка и винаги е била много коректна и си е вършила работата перфектно! Кабинетът й е на удобно място до София Мол на бул. "Ал. Стамболийски" 125, а телефонът й е 0888 46 38 41 Simple Smile

# 249
  • Мнения: 1
И защо трябва да има лимит за изказванията!? Значи новорегистриралите се трябва да отлежат за да се вклучат в някоя тема, така ли? Чух за този форум, не съм на годините на „мамите„ но реших да се вклуча . Намерих тази инициатива за много добра, защото основно сме заети да бълваме негативизъм. Мислех да пиша и за един лекар, от когото съм много доволна и би бил полезен на много хора, но се оттказвам...мяма смисъл.

# 250
  • Мнения: 1
Така е, то и аз вече се замислям дали има смисъл от писани в Интернет въобще. Все някой го играе обиден, все им пречиш на хората. Ама ако останат 4-5 човека да си хортуват дали ще им е готино? Не случайно тук пишат има няма 100-200 майки (не броим мулти акаунтите). Wink

# 251
  • София
  • Мнения: 3
Аз съм изключително доволна от кабинет Моллови в Красно село...правих си 3 пломби там (1 от които смяна на стара) и наскоро ми вадиха 2 мъдреца...много са внимателни, с перфектна хигиена и модерна техника, а не все едно имаш чувството, че сядаш на електрически стол от '49та, както в доста кабинети...

# 252
  • Мнения: 1
За да се избегне разочарованието, първо гледайте сайта на зъболекаря.. в него има снимки на обуудване, екип, и в повечето и ценоразпис..

Аз съм изключително доволна от кабинет Моллови в Красно село...правих си 3 пломби там (1 от които смяна на стара) и наскоро ми вадиха 2 мъдреца...много са внимателни, с перфектна хигиена и модерна техника, а не все едно имаш чувството, че сядаш на електрически стол от '49та, както в доста кабинети...

# 253
  • Варна
  • Мнения: 1 802
За Варна-Д-р Емилия Първанова -Петкова,ул.Сава Радулов 24,/до градинката на Чаталджа/тел.052/604 184,много е мила,обяснява и е внимателна

# 254
  • Мнения: 1
Д-р Крум Войнов, работи в Медстом на Раковска и Дондуков, има и частен кабинет в Слатина, на ъгъла на Слатинска и Гео Милев. Много внимателен и възпитан, добри цени, добре свършена работа.
Подкрепям! Страхотен специалист. Ходя при него от години.

Аз също ходя при него и съм много доволна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт