Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 512 332
  • 962
  •   1
Отговори
# 765
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Длъжни са да питат, насила никой не предлага упойки, какво измисляте.

# 766
  • Мнения: 10 201
Длъжни са да питат, насила никой не предлага упойки, какво измисляте.
Ти може да си измисляш, аз казвам каквото ми се случва. Двамата стоматолози, при които ходя редовно, вече не ми настояват за упойка, защото знаят, че не искам, освен ако не се налага и очаква да е нещо наистина болезнено, но и те в началото искаха задължително да поставят, защото така ги учат, че е добрата практика. Ако някой си фантазира, че стоматологът се засилва към мен с упойка, докато ми е завързал очите едва ли не, това си е негова измислица, не моя. Предлагането не може да е ''на сила", поставянето може и естествено, че никой зъболекар не прави това насилствено, това да не са някакви центрове за мъчения... Rolling Eyes

# 767
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Нищо не разбрах от цялата ти тирада.

# 768
  • Мнения: 10 201
Нищо не разбрах от цялата ти тирада.
Кой колкото може, няма да се насилваме. Wink

# 769
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Нищо не разбрах от цялата ти тирада.
Кой колкото може, няма да се насилваме. Wink
И аз не разбрах......, ама карай да върви...
За упойка винаги питат ,защото някои хора са алергични към упойките. Аз , например имам висок праг на непоносимост на болка на зъбите ми и винаги искам упойка, когато ми ги работят.
Плащам си я , разбира се.

# 770
  • Мнения: 17
За София, искам да благодаря на доктор Йосиф Илиев. Не съм виждала по-човечен специалист от него. Бях доагностицирана с диагноза тежък пародонтит, венците ми кърваха ужасно и  част от зъбите ми се клатеха. Обиколих най-големите клиники в столицата и всичко, което ми предложиха, беше вадене на зъбите и поставяне на инпланти. Случайно попаднах на него и започнахме терапия със  кюретаж и лазер и шиниране на зъбите. Ефектът беше поразяващ, вече не ми кървят венците и не ми извади нито 1 зъб. Кабинетът му се намира в студентски град.

# 771
  • Мнения: 27
Здравейте! Някой има ли мнение за д-р Росен Цанков  стоматолог от София?Кабинета му се намира на улица Одрин 146-148.Ако някой се е лекувал при него ще се радвам да сподели дали е доволен от работата му.Благодаря предварително!

# 772
  • Мнения: 184
Здравейте, моля за съвет за добър имплантолог от София. Става въпрос за единичен имплант на последен зъб долната челюст. Моля за реални отзиви от пациенти. Благодаря предварително. Доста ми е притеснено.

# 773
  • Мнения: 84
Включвам се да похваля: Д-р Цолова, София, кабинетът е на Ботев и Сливница. Такъв жесток подход към дребните има, че подопечният на ММ последно сам изяви желание да  я посети, като усети, че го боли зъбче Simple Smile.

# 774
  • Мнения: 8
Честно да си призная доста пообиколих преди да намеря добър зъболекар: др Вълчева, дентална клиника Ортодент. Две години съм при нея и съм много доволен, а не бях лесен. Направихме доста пломби, сложихме фасети, много се харесвам. Докторката е много свестна и търпелива, а на мен много трябва да ми се обяснява, работи леко, основно се занимава с естетична стоматология и резултатите са на 6!

# 775
  • Мнения: 279
Съжалявам, че пиша тук, видях прееи малко стори на 100 кила от клиника One, но никъде не намирам нищо за нея, някой знае ли къде се намира и изобщо някаква информация?

# 776
  • Мнения: 39
За Плевен доктор Зоран Йовановски! Номер 1! Млад,Внимателен, професионалист,работи без абсолютно никаква болка.😇☝️👌👍

# 777
  • София
  • Мнения: 2
За София, около хотел "Плиска" - Д-р Есмералда Маринова. Работи бързо и качествено. Голям специалист в почистването и оздравяването на канали (грануломи, пулпити и т.н.)! В тясно сътрудничество със зъботехник и хирург прави чудеса! Мостове, коронки -  металокерамика, импланти ...

# 778
  • Мнения: 1 876
Има ли нова тема?
Да похваля и аз доктор Сияна Великова в кабинета на д-р Желязко Атанасов във Варна.

# 779
  • Мнения: 1
Здравейте , някой ходил ли е в Дентална клиника Естетика Варна ?
Моля за мнения .
Предварително благодаря

Общи условия

Активация на акаунт