МЪЖЪТ БЛИЗНАЦИ

  • 35 396
  • 113
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 898
Не намерих такава тема, дано не съм пропуснала. Е, аз имам такова чудо вкъщи. Днес съм пред нервна криза. Вие как се справяте с десетината човека, които "живеят" в тях?

# 1
  • Varna
  • Мнения: 2 595
У нас имам таман двама Joy
Ами аз съм зодия ОвнЪ, та многУ мЪ слушат, ощИ обичат Joy Казваха ми преди време -сержант Laughing Ама сега Генерале, та ти е ясно за какво иде реч. smile3503 Така, че се оправям със моята армия де Laughing

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 114
dimana,много добре те рзбирам.И аз понякога не издържам.Особено в моментите,в които за 12 минути си смени тона,мнението и възгледите 7 пъти. Нервните кризи май са често срещани при половинките на тази зодия.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2
И двамата сме близнаци и може би това ми помага по-лесно да го разбирам. В началото много се притеснявах като се вкисне,млъкне и стане като буреносен облак.После се научих много да не му обръщам внимание и той започна по-рядко да изпада в такова състояние.Изнервя се като не може да вземе решение и затова като започне много да умува гледам бързо аз да взема решението за да си спестя нервите.

# 4
  • Мнения: 2 898
Преди доста години четох в една книга "Ако искате да се разбирате добре с близнака, изпратете го за хляб в понеделник, но не го чакайте преди четвъртък..." Тогава ми звучеше тъпо, но с годините... Така е  smile3511! Отива до магазина / на 3 мин. /, след около час вече започвам да се оглеждам. Обикновено са се събрали няколко умни глави на паркинга и вече са разглобили нечия кола. Моят, разбира се, е топ инициаторът, а торбата с покупките е на клона на някое дърво.

# 5
  • Мнения: 3 034
Е, крайно време беше и за тези да се появи тема! Аз се присламювам само да слушам и да се уча. Имах едно гадже Близнаци, страшна работа беше, фойерверки, звезди посред бял ден, безсънни нощи и хоп - в един момент го хвана липсата. Е, не без предупреждение, но без явна причина. После се оказа, че се бил върнал при бившата. Странна работа. По-големият проблем е, че все към тези ме влече. наскоро си правих хороскоп за съвместимост с едно такова същество, излезе 80%, което е мнооооого. Обаче аз нали съм се парила и си кротувам.  Embarassed И не знам какво да го правя... Всякакви съвет приемам за справяне с тези.  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 796
И аз да се запиша в ''клуба на нервните кризи''.Не ми стига,че сестра ми е Близнаци,че и мъжа ми и свекървата.Нямам толкова нерви.Той винаги е прав.Дори да греши и да го осъзнава пак не отстъпва. Все трябва да е на неговото,макар че си сменя позицията и мнението по 100 пъти в минута.Радвам се,че не съм сама срещу тази зодия Wink. И се радвам,че тук ще обменяме опит. Hug

# 7
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Божееееййй, аз голям късмет имам тогава със тия моите двама близнака. Shocked
Като ви чета, напраУ гледам ей така #Crazy Абе при мене що така нямам такива проблеми. Така ли съм им взела страха newsm78 Пък аз съм благ човек, поне така ми казват, хората. Че съм много блага, въпреки, че съм Овна.

# 8
  • Мнения: 1 931
Е аз не се справих с мъж близначи и за това сигурно вече е бивш. Ама дали е от зодията или си е до характер и възпитание, но просто нервите ми не издържаха на това чудо. Настроение се сменя докато се обърне да заключи вратата и вече е друг. Обещава едно, после бързо размисля, то и след развода си е така. И цинция бе. Щеше той да си плаща декларацията на децата за излизане в чужбина, но... плати я той, но парите трябваше на него аз да ги дам.
Абе аз много бих могла да напиша за мъж близнак, но не смятам, че си струва повече да си хабя нерви и мисли за този вид човек.

# 9
  • Мнения: 2 898
Прави сте, момичета! Големи нерви трябват с тия многоликите,,,,

# 10
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Чакам, още някоя да си пУФали близнака, че аз вече умирам от срам, че моя е близнак кЪт слънциИ Embarassed
Че не е и стиснат даже.
Май шЪ спра да пиша тука, че явно моя някакъв объркан близнак, че и синО и той newsm78. Човек да сЪ срамува, че близнаците му сЪ наред Embarassed

# 11
  • Мнения: 3 034
А, защо ще се срамуваш?  Laughing По-добре сподели техники за поведение, виж моят бивш Близнак как зачезна без явна причина при бившата си. Много ме беше разтресло, ама все на Близнаци попадам, пък и хубави едни...  Crazy Обнадеждаващо е човек да прочете, че има и такива като твоя. Всъщност, те може всички да с атакива, но аз да не съм уцелила поведение. Моят най-любим пример е Джони Деп - беше си пълна разруха, но се появи Ванеса и се роди нов човек, а може би просто се показа истинския човек. А тя е Водолей и винаги ми идва на ума, че вероятно дава свобода, освен че споделят и артистизма. Може би ключът е именно в усещането за свобода, което държи Близнака... Не знам, чудя се и се мая.

# 12
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Много си права, за свободата, ама многооо!!!
Никога не съм го ограничавала. Ама и той стабилен много от съвсем млад ми се виждаше. Защото и професията му такава, че можде да си праЙ каквото си иска. Някакви хватки да съм прилагала не съм. За да го спечеля също не съм.
Направо незнам какъв акъл да дам newsm78
Да пробвам, ама може би и вие сте  като мене- та винаги съм била непосредствена, не съм се лигавила, не мога и да флиртувам, но пък съм много френдли и винаги ухилена, винаги се шегувам. Ама то ми е и като черта на характера това. Аз, молко жена-дете-разбойнок си падам Laughing А той се чувства като закрилник и го върши добре. Може би тази вечна усмивка, дори когато съм тъжна и това настроение у мене,  и от това да следва и да правя разни щуротии и веселии, да не ни е скучно и след толкова много години. И както той казва, че съм останала едно голямо момиче със голяма и детска душа, което обича всички и иска да помогне на целия свят да го държи, такъв един грижовен и любвообвилен, знам ли. То, май наистина от човека ще е. Да видим синът ми какъв близнак във брака си ще бъде. Не искам да наранява никоя, въпреки, че го е правил диването му със диване и ме е боляло и мене Sad Дано да не го разгевезят момите, че и от там да стане някой глезен и от там егоист.
Та незнам да правя нещо по различно от вас и да ви дам акъл. Ако има такова нещо моментално идвам и пиша. Ще наминавам от време на време да чета, та и нещо да ми напомни или припомни, какво правя още. Но наистина не правя нещо специално newsm78

# 13
  • Мнения: 511
Хайде и аз сред вас,с мъж-Близнак
наистина на моменти е маааааалко непредсказуем,но тъй като и аз съм близнак сякаш успявам повече да наклоня везните към мене си и все аз да съм
много,много не му давам да се двууми ако има нещо за разрешаване
много 4есто му идват някакви странни мисли и като ми каже виж какво измислих,аз пък веднага ама незнам защо така почвам да го убеждавам,че не е така както той си го мисли
няма как да ми създава нерви,защото аз съм май по опасния близнак от него

# 14
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ААА, да сЪ успокоя тогава аз.
Че то мойтУ Диване, сина такава му беше предната връзка, със Близначка. Много си я харесвах аз. Казваше ми, че тя по опасния близнак от двамата. Ама как не стана работата бееее, че да го вземе Joy
Ох, трябва му някоя да му извиЙ вратО на негоооо. Laughing

# 15
  • Мнения: 1 796
Оооо забравих и аз да изтъкна най-смотаната му черта от характера- стиснат до безобразие.Макар че аз както харча с пълни шепи е добре той да е по-разумен,че иначе ще пукнем от глад като опраскам парите за 2 дена.Просто на моменти прекалява.

# 16
  • варна-на плажа
  • Мнения: 7
Здравейте,и аз съм за тук Laughing,а аз си мислех,че само мойто мъжле е такова.За стиснатос не стиснат,но със смяната на настроенията е кошмар на моменти така,че ви разбирам Hug.Прияте ден.  bouquet

# 17
  • Мнения: 3 034
И аз не познавам стиснат, даже бих казала, че са доста несъобразителни с парите и неведнъж съм била източника в кризисни ситуации.

DELTA_DELTA , как да не правиш нищо особено? За мен май това е ключът - свобода и оптимизъм, хич не обичат да им се напомня тъмната страна на хвъркатковците.  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 898
Моят рисува доста добре и е невероятно сръчен. От нищо нещо прави и то съвсем сам/ да ги похвалим малко /. Определено е творческа личност. При вас как е?

# 19
  • Мнения: 1 796
И моят рисува страхотно,още от малък.Бреййй те имали и нещо добро Joy.Не,сериозно,нека кажат и другите,да видим дали повечето са с този талант.

# 20
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Моят също много сръчен. Златни ръчици има, и е голям естет. И всичко прави със голямо удоволствие. Абе обича у дома да му е красиво и уютно. Обича да ми улеснява и живота със разни домакински техники.
И е ларж със паричките. Laughing

Чакайте да ви каже старата Делта и още нещо. То може би го знаете де, и това май за всички мъже се отнася, или пък за тия които заслужават  Wink Та много обичат да ги хвалим. Ама мнаго бе Laughing И политат във облаците от щастие. Но пък като го заслужава, хич, ама хич не ми е трудно да си го похвалвам така. Laughing

# 21
  • Мнения: 511
И ние рисуваме,обичаме да си майсториме нещо,но пък и мн ми помага
тази седмица ще е отпуска и на него се пада честа в домакинстването и гледането на децата,поне малко ще ме отмени
обичам когато си е в къщи

# 22
  • Мнения: 1 931
Сигурно е до човек, бившият правеше кич, окачва разни простотии на някъде. И да  правеше разни неща, но за да се накани трябва да му се повтаря милион пъти и е такава тутка, че се изнервях аз от това и вместо да го чакам да му дойде вдъхновението предпочитах аз да си свърша работата,   а и аз ако го направя за 10 мин. той го правеше за 1 час.
С децата никак не се занимаваше, няма подход към децата, а сега също няма интерес към тях, месеци ще минат, но няма да се сети, че има деца и да иска да ги чуе или види, въпреки, че има много безплатни минути, предпочита с други хора да ги говори, но не и с децата си. И заедно кота бяхме  не ги поглеждаше.
ЗА парите, хич да не говорим, предпочита на майка си да даде, но на нас не. Ако даде нещо до стотинка да се отчитам с касови бележки. Но това за нас, а на майка му, дори нямах право да знам колко дава в месеца, но уш нищо не взимал, а на края винаги остава без пари, как ставаше това не знам, така и не разбрах къде отиват парите му, освен при майка му.
  Но той ми е бивш  вече, та от много време аз не виждам нищо хубаво в него.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Много е сръчен,много е добър в домакинството,но е и стиснат.То трябва да ги хвалим,ама лоша дума никога да не казваме или да ги упрекваме за нещо.От всичко ме дразни най-много промяната в настроението и ревността-не знам вашите дали са ревниви,но моят понякога ме подлудява.Не вярвам да е защото съм чак толкова красива и желана Embarassed-по-скоро причината е някъде в главата му.Но имат и много добри черти в характера,за които други зодии само могат да мечтаят Laughing

# 24
  • Мнения: 1 420
Ох, колко хубаво че има къде да споделя за моя разсеян близнак smile3508.
О, много точно е това което сте писали, че са сръчни и обичат да се занимават с разни неща, да поправя колата, всичко в къщи, на комшиите и на приятели...да талантлив е бива го в рисуването...НО толкова е разсеян, че понякога  smile3511 направо не се издържа. Тръгваме да ходим към нашите, той хваща пътя за към тях ...направо в началото си мислех че е луд  newsm78, казвам му на излизане вземи онази кутия, стигаме до колата и аз питам къде е кутията, а той вика коя кутия  Crazy
А иначе е доста ревнив, но се старае да не показва, за което съм му много благодарна, не търпя ревниви мъже.
А за парите-изобщо не се знае какво се случва, ако не му държа сметка той горкия няма идея какво и как.
Доста колоритни личности са има какво да се говори за тях...

# 25
  • Мнения: 6 993
Мен не ме влече към тях, май тях ги влече към мен, от 3 дълги връзки - 2 с близнаци са били. И още няколко кратички. Confused
Бившият ми съпруг е близнаци.
Намираха се положителни качества, но понеже е бивш Mr. Green, по са ми пресни лошите. Joy
Няма такова самохвалство, леле, как ми бъркаше в здравето с това.
Аз съм толкова умен, аз толкова книги съм прочел, аз съм толкова силен, аз съм толкова красив и бла бла бла бла. Rolling Eyes
Много досадно.
Мноооооого мързелив беше. Нула амбиция. Това се отнася и за другото момче. Двамата, освен че една зодия, едно и също име имаха Crazy
Опитваше се да ми вменява, че не съм способна за много неща.
Че и му се получаваше  Laughing Другият правеше същото.
Много страстен, страхотен любовник, много романтичен, изневери ми с 2, заради трета си тръгна. Whistling За толкова ми е казал, де, знам ли. Laughing
Иначе - да, сръчен беше, поправяше и измайсторяваше всякакви джаджи.
Положителни неща в него и в други приятели близнаци - креативни, много отворени, много забавни личности.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
Да си кажа и аз за моя мъж-близнак. Сръчен, музикален, рисува хубаво, математик...абе доста неща му се отдават. Дотук с хубавото. Лошото е, че бързо си мени настроенията, лесно избухва и е стиснат. За самохвалството споделям и аз, както и много други са писали - аз това, аз онова...а като започне да говори...не можеш да му вземеш думата!

# 27
  • Мнения: 123
Другарки по съдба,добър ден!
Сръчен,да - ама прави фигурки от пластелин Joyизумителни се получават.Виж,по ремонтите го няма никакъв.
Ако не съм аз,не знам....чакам втори месец да купи силикон за уплътняване на кухненската мивка.Този път съм се заинатила и няма аз да купувам,ще чакам,да видим.Наложи ли се мъжка работа да се свърши вкъщи
и се започва едно звънене по телефона на наличните роднини от мъжки пол,свиква се събрание,обсъжда се проблема....решението остава за друг път.Мноооооооого обаче трябва да го похваля,ако случайно е успял да се справи.
Иначе готви,има желание,чиниите той ги мие вкъщи/прави езеро,но минавам тайно след него и забърсвам/
С детето....там най-много ме дразни.Държи се в двете крайности - или се лигави като луд,или крясва със страшен глас,чак на мен ми се разтреперват мартинките.
Толкова.Стиснат на моменти,прави си сметката,пази касови бележки/не знам защо newsm78/.Понякога изпада в пристъпи на безмислена щедрост....абе не е лесно.Героини сме си,да знаете  bouquet

# 28
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Странна работа, мъжът ми и той същата зодия, ама откакто го познавам е в едно и също настроение  newsm78 Чак отвреме на време се пробвам да го провокирам, че да излезе от него  Laughing
Работлив, организиран, стегнат, стабилен. Може асцендент някакъв да се е намесил по-изразено.... 

# 29
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Радвам се ,че ви открих "другарки по съдба" ,че да си даваме утеха ,че то луда работа. На моя му викам ШИЗО, даже в началото на връзката ни му бях кръстила самоличностите, но той тогава се "криеше" за да ме излъже. Ела сега да видиш какво става- нямат брой  Rolling Eyes .Добре че съм "бесен" Овен, че някои ги обоздавам, ама при други стоя тихо и правя слуш и се питам как можах да се забъркам в това  Confused
Варира от  невероятно добър и прекрасен до много лош и циник. Наистина се питам ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е АЗ ТЯХ? И след 7 години още не мога да му свикна...

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 114
И аз 7 години не мога да свикна.Понякога буквално си мисля,че е луд.Решаваме нещо или той дава предложение,съгласявам се,а след два дни започва да говори как да реализира противоположното.Чудя се-забравя ли,какво му става.И наистина-2 дни е много добър и много мил,а после 4 дни се сърди за глупости. Сега като чета и мисля-как въобще успяваме да живеем с тях  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 581
А сега видях, че имало такава тема. Мъжът е  зодия близнаци, детето е зодия близаници.Не бих казала, че си сменя настроението на всяка минута. Изключително комуникативни са.

# 32
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Сега като чета и мисля-как въобще успяваме да живеем с тях  Rolling Eyes
Моя твърди че така е по интересно и не си писваме. Не зная... може би има нещо вярно  newsm78 ,ама понякога ми иде да си събера багажа -добре, че следва отново смяна на персонажа   Mr. Green

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 114
О,напротив-омръзваме си!!!И по-точно-на нас ни ОМРЪЗВА!!! #Crazy

# 34
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
В смисъл на него ли ?

# 35
  • Мнения: 2 898
Сръчен, музикален, рисува хубаво..абе доста неща му се отдават. Дотук с хубавото. Лошото е, че бързо си мени настроенията, лесно избухва и е стиснат. За самохвалството споделям и аз, както и много други са писали - аз това, аз онова...а като започне да говори...не можеш да му вземеш думата!

О, много точно е това което сте писали, че са сръчни и обичат да се занимават с разни неща, да поправя колата, всичко в къщи, на комшиите и на приятели...да талантлив е бива го в рисуването..

  Моят пък не е стиснат. Колата я поправяме почти през ден, а на комшиите и приятелите - по възможност всеки ден  smile3511

# 36
  • софия
  • Мнения: 25 480
Мноооооого мързелив беше. Нула амбиция.....
Много страстен, страхотен любовник, много романтичен,....
....,по ремонтите го няма никакъв.
Ако не съм аз,не знам...
чиниите той ги мие вкъщи
...НО толкова е разсеян, че понякога  smile3511 направо не се издържа.
А за парите-изобщо не се знае какво се случва, ако не му държа сметка той горкия няма идея какво и как.

Моят много лъже, което просто ме влудява. Лъже за дребни неща и понеже е разсеян лесно го хващам.
Иначе много рядко мога да го разбера какво точно мисли. Не обича да споделя за това, но е много "интересно" на Драганчо, Петканчо, Сульо и Пульо какво се е случило и кой какво бил казал.
Абсолютно неинициативен и инертен.
Все нещо/някой му пречи и всичко е "ще" (ще направи, ще започне...). Всяко нещо трябва да се прави с него.
За сега толкова, че днес "му е ден" и нищо добро не ми идва на ум.
Ааааааа, сетих се: не го мързи да ходи като муха без глава напред-назад, ако трябва да отиде нещо да купи от кварталния магазин. Ходил е 3 пъти през 30 мин.
Дори и да не му е приятно извежда (рядко) детето.

# 37
  • Мнения: 581
Чак пък лъжлив - не. Много работи и е много загрижен за семейството, това какво са яли децата, спали ли са, слушали ли са и т.н. За всичко трябва да и информиран.А иначе не обича да му вдигат много врява пред очите. Много бързо кипва и лесно излиза извън нерви. Особенно с децата, не са ли кротки до него бързо им вдига мерника.

# 38
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Моят е много работлив и всичко му идва отръки. Но проблема е ,че е разсеян и се захваще с много неща пътъом . Трябва все да има някой да му напомня с какво се е захванал или кое е по- важното.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 114
В смисъл -на нас,жените  Laughing

# 40
  • софия
  • Мнения: 25 480
Положително (но не винаги, защото ми се губи коректива): никога не ми е повишавал глас, камо ли нещо друго Naughty, въпреки, че аз не съм от въздържаните и викам, понякога казвам неща, за които след това съжалявам и знам, че не съм права. Много рядко се кара и на детето.
Има изявен артистичен уклон, който поради непоследователност не е развил. Захващал се е със 100 неща (вкл. парашутни скокове, свирене в група и т.н.).

# 41
  • София
  • Мнения: 7 994
Ето ме и мен, с мъж близнаци. Simple Smile
Много разсеян, много приказва, на моменти изпушвам да го слушам. Изключително любопитен към света - интересува се и научава факти, които никога не биха послужили за нищо. Виси денонощно на компютъра, голям техничар, постоянно търси нещо да майстори. На моменти ми иде да събера в чувал всичките му чаркове и да ги изхвърля в първия контейнер за смет.
Умира си да "поправя", "майстори", но го прави с такива темпове, че ми пониква брада, докато го свърши.
Миналата година ремонтирахме тераса. Започнахме от м. май. Стъклата бяха махнати от дограмата. Електроуредите стояха на отворена тераса, прахоляци. Стана есен, започнах да подпитвам кога приключва. Стана ноември. Изнервих се, започна дъждовния период, а печката и хладилника стоят на открито. Eдин уикенд го хванах и сме стояли две вечери до никое време, за да слагаме стъклата - аз надзиравам, той майстори.
За амбицията...средна хубост. Ако прави нещо, то е защото получава начална скорост от външен източник.  Mr. Green

# 42
  • Шумен
  • Мнения: 555
Другарки по съдба,добър ден!
Сръчен,да - ама прави фигурки от пластелин Joyизумителни се получават.Виж,по ремонтите го няма никакъв.
Ако не съм аз,не знам....чакам втори месец да купи силикон за уплътняване на кухненската мивка.Този път съм се заинатила и няма аз да купувам,ще чакам,да видим.Наложи ли се мъжка работа да се свърши вкъщи
и се започва едно звънене по телефона на наличните роднини от мъжки пол,свиква се събрание,обсъжда се проблема....решението остава за друг път.Мноооооооого обаче трябва да го похваля,ако случайно е успял да се справи.
Иначе готви,има желание,чиниите той ги мие вкъщи/прави езеро,но минавам тайно след него и забърсвам/
С детето....там най-много ме дразни.Държи се в двете крайности - или се лигави като луд,или крясва със страшен глас,чак на мен ми се разтреперват мартинките.
Толкова.Стиснат на моменти,прави си сметката,пази касови бележки/не знам защо newsm78/.Понякога изпада в пристъпи на безмислена щедрост....абе не е лесно.Героини сме си,да знаете  bouquet

Моля,Благодаря! ти да не живееш с моя мъж.  Laughing Все едно за него пишеш в частта с ремонтите. Направо срам ме хваща като започне да звъни на 100 човека да разпитва за нещо елементарно, че и така се изкарва сякаш видите ли ще правя нещо супер велико. Също е доста стиснат. Много лесно избухва и се сърди за глупости.
Иначе се грижи чудесно за сина ни. Разбират се чудесно.Вероятно, защото и сина ми и той близнак.  ooooh!

Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 21:43 от kiva

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не намерих такава тема, дано не съм пропуснала. Е, аз имам такова чудо вкъщи. Днес съм пред нервна криза. Вие как се справяте с десетината човека, които "живеят" в тях?

Не се справям... ooooh!   Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Запис да ви чета поне  Hug

# 44
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Божеййй, Божеййййй #Crazy
Като ви чета, на какви Близнаци сте попаднали и си викам- Тоя моя много сбъркан бе newsm78 Той кЪт СлънцИ, моя.
Обачеееее, като гледам синО, Диванетооо, маййй, кЪт тия разсеяните близнаци, и шЪ има да мЪ ругаЙ снААта до откат, че и приказлив за разлика от татьо си, който хем мълчалив, хем скромен. А има за какво да има самочувствие.
Оффф, поне да не е мързелив и да си гледа сИмействУтУ. Много шЪ мЪЙ срам ако е такъв като гореописаните, ама многоооо rotfImao Шъ мУ меля и аз на кратуната със снаААта fight

# 45
  • Варна
  • Мнения: 119
Хайде и аз да се присъединя към "фен клуба "на мъжете близнаци.
Да ви питам вашите близнаци сърдят ли се лесно и да се нацупят ,а вие да сте в недоумение
сега пък какво пак му става.
Ей с тая му черта не мога вече повече от 5 години да свикна.
Аз съм лъв ,много бързо кипвам ,избухвам и после ми минава ,докато при него е много сложно.
Как се справяте с това ,ако изобщо при вашите мъже го има като недостатък?
А също така има невероятния талант да изкарва все другия (в случая мен)виновен ,като той винаги е правия.
Не пада по гръб лесно.
Като се започнат едни глупави оправдания ,направо откачам.
Положителните му качества са ,че много ми помага включва се в различни дейности и мен ме оставя да си почивам:)
Аз обаче понякога забравям да го похваля и веднага виждам как му се променя настроението.
Принципно за него самия -той е най-добрия във всичко.

Последна редакция: пн, 22 ное 2010, 16:10 от Julyy

# 46
  • Шумен
  • Мнения: 555
Хайде и аз да се присъединя към "фен клуба "на мъжете близнаци.
Да ви питам вашите близнаци сърдят ли се лесно и да се нацупят ,а вие да сте в недоумение
сега пък какво пак му става.
Ей с тая му черта не мога вече повече от 5 години да свикна.
Аз съм лъв ,много бързо кипвам ,избухвам и после ми минава ,докато при него е много сложно.
Как се справяте с това ,ако изобщо при вашите мъже го има като недостатък?
А също така има невероятния талант да изкарва все другия (в случая мен)виновен ,като той винаги е правия.
Не пада по гръб лесно.
Като се започнат едни глупави оправдания ,направо откачам.
Положителните му качества са ,че много ми помага включва се в различни дейности и мен ме оставя да си почивам:)
Аз обаче понякога забравям да го похваля и веднага виждам как му се променя настроението.
Принципно за него самия -той е най-добрия във всичко.

Абсолютно ДА. Sad В нашата къща е същата ситуация. Не се справям изобщо. Не знам как. Много се дразни като направя забележка за нещо направено от него.  Close Лелеееееееее става една.Едни сурати, аз съм най-неблагодарната и т.н. ooooh!

# 47
  • Мнения: 824
явно е присъщо за близнаци,но със сърденето съм се справила,като не го оставям на мира и му се глезя и той омеква.Много е добричък,но никога за нищо не е виновен  Joy И аз не съм никога виновна ,защото съм лъв и понякога стават скандали  Joy

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 114
За сърденето съм много бясна-започнах да го наричам "Кралица на драмата" и понякога това помага,защото е присъщо на жените,а той държи да е мъжкар и се отсърдва бързо,но за жалост не ми се получава всеки път Sad

# 49
  • Мнения: 3
Айде и аз да не оставам назад,нека се включа. Като една представителка на Стрелец (влюбчива и дори наивна бих казала),съм залюбила едно Близначе в момента.Не знам вие какво мислите,тъй като нямах време да прочета всичките коментари,но мисля,че са доста мили,щедри и спокойни хора.Имат страхотно чувство за хумор,с което не накърнява ничии чувства.Влюбят ли се,то е силно и не могат да скрият чувствата си,а и не се опитват.Гледат те влюбено и показват всичко,което искат да ти кажат пред всички без никакви задръжки.Недобрата им черта е,че се стремят към невъзможното.Абе,с една дума страхотни хора са,само дето аз си имам Лъвченце (опитомено) у дома.

# 50
  • Мнения: 3 743
Ами моят даже е много нервен Близнак, и почти всичко изброено в темата важи и за него.
Обича да го хвалят и никога не му омръзва да говори за себе си и за неговите си работи. Виж за другите много много не му се слуша.
Чувството му за хумор също ме дразни, защото откровено обижда понякога.
Абе трудно ми е с него /аз съм рогато Теле/. Чак като му дам пълен игнор, започва да се чуди какво става и става мил и любящ.

С други думи, ако преди 10години като се запознахме, знаех какво ме чака, щях да направя друг избор сигурно Blush

# 51
  • Мнения: 17
С други думи, ако преди 10години като се запознахме, знаех какво ме чака, щях да направя друг избор сигурно Blush
newsm10
Хахаха и аз ако знаех.... ама не би.
Винаги съм твърдяла, че Близнака трябва да върви с инструкции за употреба... smile3529
За 10 години и аз се убедих, че номера с игнорирането най-действа. Включи ли на бяс и заяждане, и аз се изключвам пък и не му обръщам внимание и му минава.
Общо взето Близнаците са като малки деца - с нетрайно внимание, променливо настроение, нерешителни, но и весели, закачливи, игриви.... Joy... няма как да е скучно с тях

# 52
  • Мнения: 17
Това е един виц, който ми попадна наскоро и много се смях на частта за Близнаците защото описва моя на 100%!!!  Joy

За секса, зодиите и кравите
ВСТЪПЛЕНИЕ:

Стоят си на хълма два бика – млад и стар и кротко си пасат трева. Под хълма минава едно много съблазнително стадо крави. Младия бик почва да ръчка стария:
- Хайде да слезем и да оправим тази симпатична млада крава, или тази по-стройната. Хайде, давай по-бързо.
Стария бик се замислил и казал:
- Не. Ще слезем бавно по хълма и ще оправим цялото стадо.

И така, целта на това литературно упражнение е да опишем различните знаци на зодиака. Когато те са на мястото на стария бик.

ОВЕН Овните на стари години са същите както и на млади – те ще се втурнат надолу по хълма, ще оправят онази, младичката крава, след което бързичко ще се върнат обратно и ще застанат в поза достойна за четката на най-великите художници. Всичко е точно – Овен – това звучи гордо. И той още веднъж го доказва.

Поведението на ТЕЛЕЦА е точно като на стария бик от вица. Той бавно ще слезе от хълма и ще оправи цялото стадо, без да обръща внимание на възрастта, външния вид или каквито и да е дребни подробности. Търпението му ще стигне за всички. А освен това ще поучава и младия бик.

БЛИЗНАКЪТ ще възприеме идеята с огромен ентусиазъм. Бързо ще се спусне от хълма и ще почне непринуден разговор. Ще започне да говори за секс, ще премине на тема компютри, после интернет, после коли. Край, отприщи се на разни теми и в края на краищата ще забрави за какво всъщност е слязъл от хълма.

РАКЪТ ще се заеме със задачата едва ли не по-сериозно и от Телеца. Само че, за разлика от него, ще избере само една от кравите. За сметка на това тя ще е рекордьорката на стадото – най-красивата, даващата най-много мляко, с най-голяма гръдна обиколка (или може би обиколка на вимето? Не, повече ми харесва термина гръдна обиколка.) Ще се направи на теленце и ще почне да смуче.

А при ЛЪВА всичко е много по-сложно. Лъва няма да оправи никоя от кравите. Но при това ще свали всичките. Ще ги свали красиво, с потресаваща енергия и чар, доказвайки азбучната истина, че той е най-готиния от всички. Честно казано той е прав. Той вече е доказал, че е най добрият. Цялото стадо е готово да тръгне след него. Да оправя някоя от кравите вече няма нужда. Още повече, че това е вредно. Може да развали доброто впечатление. Той красиво ще напусне, ще намери друго стадо, което пак ще очарова, и пак ще се оттегли.

ДЕВАТА няма да се затича към стадото. Първо ще изтича до най-близкият секс-шоп като пътьом ще си припомни Кама-Сутра. И когато се добере най-накрая до мястото където е минавало въжделеното стадо, там вече няма да има крави. Е, случват се и такива неща, уви ще се наложи да се заеме със самообслужване, прелиствайки предварително закупения брой на Пентхауз.

ВЕЗНАТА изобщо няма да слезе от хълма. Той ще чака докато някоя крава не се качи и не го заговори. Ще се замисли дали това е правилната крава и дали не трябва да изчака някоя която е по-добра в дадени отношения. Ще реши че трябва да изчака. Ще дочака следващата. Ще избере. Ще се заеме със секс, но през цялото време ще си задава въпроса дали правилно е избрал и не е ли трябвало да изчака третата крава.

СКОРПИОНЪТ също няма да се спуска от хълма. Него напълно ще го удовлетвори и младото биче до него. То със нищо не е по-лошо от крава. А сексът с него е безусловно мистическо изживяване. Не, никакви крави.

СТРЕЛЕЦЪТ няма и да погледне кравите. Все едно, че досега не е виждал. Той ще отправи поглед в далечината и ще съзре стадо коне. Е! Това е! С коне досега не го е правил. И от всички кобили той ще избере най-екзотичната, съгласната да прави най-алтернативен секс.

КОЗИРОГЪТ ще е единственият в цялата ситуация, който ще постъпи правилно. Той ще въведе ред в целия този хаос. Ще раздаде номера, ще организира опашка. А кравите изобщо няма да ги пита – жените принципно обичат реда.

ВОДОЛЕЯТ ще стане любимеца на цялото стадо. Няма да има никакво значение коя и в какво количество ще пожелае (а това и той сам не го знае). Важно е друго – коя ще го поиска и с коя ще го огрее (статистически факт е, че това са 40% от стадото). Е, процентът е достоен. Най-характерното в цялата ситуация е, че за него цялото приключение ще мине леко и непринудено, без никакви отрицателни последствия. Още повече че това момче, разглезено от дамите, нито веднъж няма да се изпоти! Всичко ще направят партньорките.

РИБАТА, мечтателно ще огледа стадото. С големи тъжни очи ще се замисли коя ли крава би пожелал. Е, разбира се, че не си пада по клечавите. Виж формата на рогата е друг въпрос. И може ли вимето хем да е голямо, хем да има идеална форма. А копитата, какви ли точно трябва да бъдат? Така мечтаейки, Рибата дълго ще стои на върха на хълма, а стадото бавно ще отминава.

# 53
  • Мнения: 3 743
Елисте, супер виц Whistling

# 54
  • Мнения: 17
Благодаря Галче!
Оригинален и доста верен, поне за зодиите върху които имам наблюдения... Joy

# 55
  • Мнения: 17
Тъй като в началото на темата се спомена за промяната и във взети вече решения...та рекох да се включа с пресен пример от тази сутрин  Laughing

Историята започна снощи, когато прибирайки се от работа, бях информирана от половинката да стягам багажа, че видиш ли уикенда щял да бъде горещ и да отскочим до морето до вторник. Нищо ново под слънцето, свикнала съм лятото да глася чанти и да тръгваме за половин час. То общо взето чантите си стоят в бойна готовност цяло лято  Laughing
Та стягам се аз, пълня чанти, разквартировах дете и куче на бабин дом...всичко по план. Ставам тази сутрин в 4 часа, баня, кафенце, туй-онуй и в 5 часа напълно готова будя мъжа да пие и той кафе и да тръгваме...
Става нашия, поглежда ме и казва: "Мацо, нещо не ми се ходи на море, да си останем в къщи."
Нали съм си тренирана... само се засмях и отидох да разопаковам багажа  Joy

Хайде, хубав и спокоен уикенд на всички половинки на Близнаци, че и на самите Близнаци (че само тогава и на нас ни е на ред всичко  Laughing)

# 56
  • Мнения: 2 898
Историята започна снощи, когато прибирайки се от работа, бях информирана от половинката да стягам багажа, че видиш ли уикенда щял да бъде горещ и да отскочим до морето до вторник. Нищо ново под слънцето, свикнала съм лятото да глася чанти и да тръгваме за половин час. То общо взето чантите си стоят в бойна готовност цяло лято  Laughing
Та стягам се аз, пълня чанти, разквартировах дете и куче на бабин дом...всичко по план. Ставам тази сутрин в 4 часа, баня, кафенце, туй-онуй и в 5 часа напълно готова будя мъжа да пие и той кафе и да тръгваме...
Става нашия, поглежда ме и казва: "Мацо, нещо не ми се ходи на море, да си останем в къщи."
Нали съм си тренирана... само се засмях и отидох да разопаковам багажа  Joy

Ей това ме влудява най-много  smile3511! Лягаш с един, ставаш с друг, след закуска пред теб е трети... Но се свиква, да....

# 57
  • Мнения: 3 743
Как свиквате? Аз още не мога Tired

Елисте, аз разказах вица на моя Близнак, само в частта за близнаците и той вика, че точно това е трябвало да направи младия бик hahaha, няма начин да падне по гръб, нали винаги трябва да е прав, дори когато не е Sunglasses

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Как свиквате? Аз още не мога Tired


Не свиквам аз. Няма такива  Crazy Crazy Crazy  Ама сама съм си виновна Mr. Green ooooh!

# 59
  • Мнения: 17

Ей това ме влудява най-много  smile3511! Лягаш с един, ставаш с друг, след закуска пред теб е трети... Но се свиква, да....

Да си призная честно, в първите години от връзката ни, дори си мислех, че малко... нещо... абе, че го гони шизофрения направо  Joy... то толкова много народ на едно място... и всичките все са прави  newsm78
Как свиквате? Аз още не мога Tired


Не свиквам аз. Няма такива  Crazy Crazy Crazy  Ама сама съм си виновна Mr. Green ooooh!

Да... не е точно свикване, по-скоро примиряване, че все той е правия и на приципа, че всяка заповед е предпоследна... и така. Макар че, когато имам по-тежък ден, ми се случва пак да му вържа на глупостите  #Crazy

# 60
  • Мнения: 12
Привет момичета!

С моя близнак съм вече 7-ма година, като 4 от тях вече сме женени. Беше любов от пръв поглед от 1вия ден и от секс за една нощ, стана мъжа с който ще имаме дете, дай Боже след няколко месеца.

Мисля, че асцендентите много влияят. Моя е с асцендент Дева, което стабилизира близнашката натура.

Може би помага, че и аз съм близнак и не му цепя басма (не съм сигурна,че така се пише Smile) изобщо. Май трика е да не си много заинтересован и да си по-дистанциран. Да си винаги интересен, независим , но и раним. При мен има много силен асцендент Скорпион а те са много потайни и тайнствени.

Трика в винаги да ги държиш в напрежение и да не знаят, че всичко им е сигурно. И много много секс. Много са сексуални.

Мъжа ми е най-добрия приятел Smile Наистина са малко стиснатички, но аз пък много харча, така че е добре. Изкл. свободолюбиви са, докато не те обикнат истински и тогава са като пластелин в ръчичките.

Свекърва ми също е близнак. Тя е на 25.05, аз съм на 29.05 а 'мъжО' е на 05.06 Smile разбираме се перфектно. Е имало е и моменти на напрежение, но не може и без тях.

Хубавото е че както и да се скарате след 5 минути всичко е забравено.

Мисля, че е хубаво да си направите по една синастрия със човека, с който искате да сте за да видите подхождате ли си Smile

Цитат на: simplyaven в Ср., 18 Авг. 2010, 00:57
Е, крайно време беше и за тези да се появи тема! Аз се присламювам само да слушам и да се уча. Имах едно гадже Близнаци, страшна работа беше, фойерверки, звезди посред бял ден, безсънни нощи и хоп - в един момент го хвана липсата. Е, не без предупреждение, но без явна причина. После се оказа, че се бил върнал при бившата. Странна работа. По-големият проблем е, че все към тези ме влече. наскоро си правих хороскоп за съвместимост с едно такова същество, излезе 80%, което е мнооооого. Обаче аз нали съм се парила и си кротувам.  Embarassed И не знам какво да го правя... Всякакви съвет приемам за справяне с тези.  Laughing

# 61
  • Varna
  • Мнения: 2 595
А да видим коя от вас шЪ издаяни 30 години със Близнак Wink
Някой по нагоре писа, че са леко стиснатички....аааа сакън бре, при моя няма стиснатост. А и във предните постове бях писала какъв е моя Близначко....и син Близнак имам, но са доста различни. Единият мълчалив,  другия приказлив, аз не мога да го надприказвам...а съм Овна Laughing Но и двамата са със страхотно чуство за хумор...обаче и тука пак аз им водя Wink кааак шЪ сЪ дам аз на Близнаци бееее... newsm47

# 62
  • Мнения: 6 993
Привет момичета!
Беше любов от пръв поглед от 1вия ден и от секс за една нощ...
Хохо, това явно им е методът на действие. И с моя беше така, след седмица поиска да се оженим  Crazy
На нас не ни се получи, де.

# 63
  • Мнения: 3 743
Привет момичета!
Беше любов от пръв поглед от 1вия ден и от секс за една нощ...
Хохо, това явно им е методът на действие. И с моя беше така, след седмица поиска да се оженим  Crazy
На нас не ни се получи, де.

Моят се оказа доста търпелив в това отношение Heart Eyes. Първо ме изчака 2 седмици за една целувка /все пак бяхме на по 20 години/, после още 2 за същинската част. После пък ме чака и една година да се настажувам в САЩ. Но не мога да кажа, че общо взето е търпелив.

И моят не е стиснат. Все пак аз съм Теле и в тази област не може да ме мине Blush

Не знам при вас как е, но моят Близнак много се пали за неща дето я станат, я не. И после те да речем стават, а той е изхабил сумати и нерви да си мисли как няма да станат ooooh!

А за асцедента е ужасно въздушен, Везни му е асцедента. Аз като съм Теле с асцедент Скорпион и стой та гледай, дали си пасваме hahaha

# 64
  • Мнения: 6 993
И ние бяхме на 20, но ме целуна сигурно 10 минути след като се запознахме  Joy Но той си е луд, да.

# 65
  • Мнения: 19
И аз като Делта, си имам двама БЛИЗНАКА - съпруг и  малкия ми син.
Големият Близнак, чака за първата целувка няколко часа, но за другото - повече от месец.
Една година прояви търпение докато ми предложи брак и още 23 години - продължава да ме търпи.
Не, че през годините не ме е докарвал до нервни кризи, но това беше в началото, после постепенно поулегнахме, свикнахме до толкова с характерите си, че понякога  имам чувството, че ми чете мислите.
Моите Близнаци не рисуват, но са от сръчните. Зорът е да се захванат с нещо. Е....за дребни ремонти - да, но за по-сериозните се викат майстори.
Големият обича всичко да му е подредено с вкус . Често отнема домакинските ми функции/ за което аз нямам нищо против/.
Правилото, "Че любовта на мъжа минава през стомаха"  важи за него абсолютно: Онзи ден - не бяха минали и пет минути след секс, му се приядоха пържени картофи на тиган.
В никакъв случай не мога да кажа, че е стиснат, напротив - прекалено много е ларж и ако не съм аз да дърпам юздите - харчи с лека ръка.
Съпругът ми и синът ми са вечните приятели - денонощно и на всеки. За приятелите си дават всичко. /дори когато не заслужават/. Така обаче позволяват на много недобронамерени хора да ги използват. Много пъти разправиите в семейството са заради точно такива "приятели".
За детето Близнак, освен, че е "одрал кожата" на баща си, каквито и суперлативи да употребя няма да са достатъчни. Само на 17 години е, а толкова добро и разумно дете. /база за сравнение ми е големия син - скорпион/
А,  да видим дали ще стигнем Делта с 30 годишен съвместен живот с Близнак, че и аз като нея съм Овен. Praynig

# 66
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Аз да се ожаля с 4 близнака в семейството: Съпруг, син, майка и брат срещу две добрички и романтични рибки-аз и баща ми Confused Е казвам ви-ужас и безумие. Общите им чери са избухливост, помотковци, всезнайковци, много напористи и инатливи и все да става на тяхното Crossing Arms В комбинация с теле или овен става, но риба-близнак си е чисто емоционално самоубйство(за рибата). Положителното за тях е, че са борбени и последоватвлни в професионален план, но пък са стиснатички и ако обичат да правят големи подаръци, главно за да подчертаят, че видиш ли ТЕ са купили еди кое си. Със супруга ми се обичамо много, но и много се караме, и то предимно за глупости Rolling Eyes. Близнак ли бе, да го опишеш. Laughing

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 09:34 от Sananda

# 67
  • Мнения: 3 743
Близнак ли бе, да го опишеш. Laughing

Ей, с това последното съм много съгласна hahaha

Както и с това, че Близнаците са вечните приятели и позволяват много да ги използват Peace

Оф, много компроси са нужни и на Телето с Близнака. Може би най-добре се разбират с други Близнаци не знам. Щерката засега не мога да кажа дали е одрала кожата на баща си, но определено като са заедно, не мога да очаквам да има възпитателен елемент Joy Все едно две деца си играят Party
Много се надявам синът, който чакаме да е Дева, че да се възстанови равновесието в семейството, но то Божа работа Wink

# 68
  • Мнения: 824
Дано синът ти да не е Дева Simple Smile За мъж ,да е дева не е много хубаво .Малкият ми син е дева ,разбирам че ще бъде ужасно педантично човече,все на него да се обръща внимание,да не му се скараш,да не се изцапа,ужас ще е за жена му Simple Smile

# 69
  • Мнения: 3 743
Дано синът ти да не е Дева Simple Smile За мъж ,да е дева не е много хубаво .Малкият ми син е дева ,разбирам че ще бъде ужасно педантично човече,все на него да се обръща внимание,да не му се скараш,да не се изцапа,ужас ще е за жена му Simple Smile

Ама аз съм Теле и точно тази разхвръленост и повърхностност на въздушните знаци ме дразни да си призная честно. Щерката й дай постоянно да вади нещо, да си играе с него и да го оставя както и падне, той и баща й е така. Дрехите и вещите му са навсякъде из къщата. Сигурно и затова никога не знае кое къде му е и незнайно защо, аз винаги трябва да знам или аз да съм го запиляла Crazy Затова и предпочитам Дева пред Везни, кой каквото няма, това иска Wink, ама то си знае най-добре  Wink

# 70
  • Мнения: 824
Най-важното е да е здраво,а когато реши тогава ще се роди Simple Smile Големият ми син трябваше да е дева ,но се роди 10 дена по-рано и е лъвче,но малкият....... реши да е девичка Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 1 481

Общо взето Близнаците са като малки деца - с нетрайно внимание, променливо настроение, нерешителни, но и весели, закачливи, игриви.... Joy... няма как да е скучно с тях
Абсолютно съм съгласна Laughing
Освен това имат склонност да изчезват без предупреждение...наблюденията ми са върху брат и още няколко приятели- близнаци. Хващат гората за неопределено време и без никакви предварителни индикации, и се завръщат с чаровна усмивка, очаквайки, че времето е спряло, докато са липсвали  Laughing Луди и забавни. С приятел-близнак никога не е скучно, но вероятно съжителството с тях е странно преживяване.

# 72
  • Мнения: 187
Хайде и аз да се присъединя към "фен клуба "на мъжете близнаци.
Да ви питам вашите близнаци сърдят ли се лесно и да се нацупят ,а вие да сте в недоумение
сега пък какво пак му става.
Ей с тая му черта не мога вече повече от 5 години да свикна.
Аз съм лъв ,много бързо кипвам ,избухвам и после ми минава ,докато при него е много сложно.
Как се справяте с това ,ако изобщо при вашите мъже го има като недостатък?
А също така има невероятния талант да изкарва все другия (в случая мен)виновен ,като той винаги е правия.
Не пада по гръб лесно.
Като се започнат едни глупави оправдания ,направо откачам.
Положителните му качества са ,че много ми помага включва се в различни дейности и мен ме оставя да си почивам:)
Аз обаче понякога забравям да го похваля и веднага виждам как му се променя настроението.
Принципно за него самия -той е най-добрия във всичко.
ей това все едно аз съм го писала.мъжа ми е близнак,аз съм лъв и ние от 5 год и нещо сме женени и на тази му черта вече не обръщам никакво ама никакво внимание.като се нацупи може да не ми говори и по 2
3 дни  Rolling Eyes ама ще се цупи,ще се цупи,и къде ще иде-ще му мине
и за това че все аз съм виновната а той правия  Shocked и на него не му обръщам внимание...последния път като го убедих че аз съм правата остана  Crossing Arms.....ама такива са...близнаци

# 73
  • Мнения: 3 743
Ох, и мен много ме дразни, че иска все той да е правия. И аз се опитвам да не му обръщам внимание, но ако и аз не съм в настроение, става лошо. Но при нас е обратното, на него бързо му минава сърденето, а на мен ми държи влага доста дълго време /аз съм от злопаметните Телета/
А една друга черта, която ме дразни е, че ако той е сгафил нещо, все трябва да има виновен, може и вятърът, който не е духал в правилната посока да е Rolling Eyes

П.С. синчето ми е Дева. Ще видим и с него дали няма да пиша в подобна тема някой ден Wink

# 74
  • Мнения: 19
Ооооооооооооо, колко били различни мъжете БЛИЗНАЦИ newsm78. Моят никога не ми се е сърдил, или поне не съм забелязала - обикновено сърдитата съм аз. Детето БЛИЗНАК -и то не ми се е сърдило никога/ но то е толкова добричко/ Thinking
Може би като защитна реакция при моите и двамата, когато са засегнати, наранени или просто не им е угодено - започват много да приказват. Ама като казвам много - на мен дето трудно ми се затваря устата - не мога да взема думата.
Да си призная честно, той рядко греши, но грешките му обикновено са свързани с нулите, когато се харчат пари - много му е сладко това мероприятие.
Малкият и той по неговите стъпки.
Абе, да са ни живи и здрави мъжете БЛИЗНАЗИ - хубави, лоши, важното е, че са с нас и това им харесва! Wink

# 75
  • Мнения: 10

Общо взето Близнаците са като малки деца - с нетрайно внимание, променливо настроение, нерешителни, но и весели, закачливи, игриви.... Joy... няма как да е скучно с тях
Абсолютно съм съгласна Laughing
Освен това имат склонност да изчезват без предупреждение...наблюденията ми са върху брат и още няколко приятели- близнаци. Хващат гората за неопределено време и без никакви предварителни индикации, и се завръщат с чаровна усмивка, очаквайки, че времето е спряло, докато са липсвали  Laughing Луди и забавни. С приятел-близнак никога не е скучно, но вероятно съжителството с тях е странно преживяване.
Подкрепям с две ръце Grinning
Аз съм Близнак, майка ми е Близнак, имам две бивши гаджета Близнаци, всички сме такива  Laughing

# 76
  • Мнения: 0
Здравейте и аз да се включа в темата за мъжете близнаци. В началото всичко беше уникално,много любов,страст,внимание абе перфектно или поне за моито скромни 20 години изглеждаше така. Имахме една раздяла след около 3 години съвместен живот,след което пак се събрахме по моя инициатива за което и съжалявам сега. Единственото хубаво нещо сега е че имаме едно прекрасно момиченце. Та проблема при нас е че когато бях бременна в втори месец той замина за англия да работи  като плановете бяха след като родя да замина и аз с бебето. Само че милият ми забравил да си смени паролата за фейсбук който аз му бях направила и един ден като реших да видя какво става (за първи път в живота ми го проверявах) леле мале ,4 девойки писано, писано и то какви цветущи мръсотии дори не е за разправяне и оттогава КРАЙ. Аз също съм близнаци и не прощавам такива неща. Но и да си кажа честно тогава разбрах че вече май не го обичам,всичко ми беше станало толкова досадно,скучно,нямах никакво желание за нищо с него. Сега поддържаме връзка заради детето.

# 77
  • Мнения: 418
Значи да дам отчет:
Аз съм зодия РАК, с Венера в Близнаци.

Първия ми мъж е Близнак... Фойерверки ли... цяла война се водеше по едно време...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green , но май през цялото време  newsm78 като се замисля...
Две гаджета след това ... отново близнаци ... по тяхна инициатива  Laughing Laughing Laughing ,

И сегашния ми мъж пак е Близнак...

Свикнала съм си с този тип, и вече знам какво да очаквам и въобще не се ядосвам...каквото и да видя, разбера... И в петък да замине и в сряда да се върне - Усмивката Добър ден и живота е  Whistling Whistling

Мацки такива са си, не им забелязвайте... имат си свои глави и с тях мислят "велики дела да свършат"  Joy Joy Joy Joy

# 78
  • Мнения: 3 743
Мацки такива са си, не им забелязвайте... имат си свои глави и с тях мислят "велики дела да свършат"  Joy Joy Joy Joy

Абсолютно Laughing мислят  Wink и дават ценни съвети за живота междувременно  Whistling

Аз за 12 години съвместен живот, още не съм успяла да разбера моя Близнак, но вече не се й опитвам. По-често се старая да се радвам на "хубавите" му страни, за да си улесня аз живота Flutter

Последна редакция: вт, 22 яну 2013, 16:36 от Галче

# 79
  • Мнения: 824
Я кажете,вашите Близнаци вършат ли "мъжка " работа в къщи? Моят мъж ,крушка да смени,вика майстор.Някои неща, сигурно и аз ще ги направя,но не ,трябва специалист  ooooh!
Също е и много разхвърлян, никога не знае, кое къде му е и е много разсеян .Тръгва с колата, слезе до нея и ми звъни,ключовете да му занеса  Mr. Green Но в същото време е и много любвеобвилен, дори ми е в повече понякога,иска постоянно да ме прегръща и целува,а сме заедно от 17г.
Не се живее лесно с Близнак,но и не е скучно  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 418
Работата е за това да се оставя за "ПОСЛЕ, УТРЕ, СЛЕД МАЛКО...",
 Ремонт: "Що е това?"
 Ако все пак се хване нещо да направи, то то ще е така направено, че повече да не си помислиш да му предлагаш да свърши нещо  Peace Laughing
Обаче, тези номера са ми ясни, и си му казвам в прав текст, че знам че саботира всичко за да го "ОСТАВЯ НА МИРА"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

А какви усмивки ми хвърля, като го "ХВАНА", чак ми спира дъха и не мога да му разсърдя наистина  Laughing Laughing Laughing Като на малко дете, сгафило пред майка си  Joy Joy Joy

За разхвърлянето: Ми свикнах... ходя вдигам си, каквото са направили с малкия, обаче когато на мен ми е кеф...
Постоянно ме пита за "ЧОРАПИ" ... а "черните му лебеди" все ги слага зад вратата в обувките ... Сигурно от детство му е останало  Joy Joy Joy
И така ...

# 81
  • Мнения: 3 743
klodia, книга трябва да напишеш за Близнаците smile3501

Работата, обикновено е за някой друг да я свърши или пък другият ще е виновен, че не е напомнил за н-ти пореден път, че Близнакът е трябвало да я свърши Crazy

Ремонт Thinking може би понякога се справя, само защото има наследствен ген, но не е и нещо изключително в тази област. Дано не се налага Joy

За разхвърлянето, го оставям сам да се спасява и без това той пере Wink. След поредната буря, обикновено сам си намира нещата. Аз вземам участие, само ако е много спешно намирането Blush

# 82
  • Мнения: 148
И аз да кажа нещо за мъжете близнаци, тъй като вече доста време съжителствам с такъв Grinning
Ами накратко - променлив, винаги те изненадва - тъкмо решиш, че го познаваш добре и изскочи нещо ново - това за мен е едно от най-положителните неща, няма монотонност с него.
Отговорен, амбициозен, енергичен, лек и същевременно тежък характер. С ясни принципи, които отстоява, но често си противоречи, защото е самонаблюдателен и се стреми към лично усъвършенстване.
Още много мога да пиша, но зависи и от личните характеристики на човека, а не малко и от асцендента. Но с две думи, противоречие и адаптивност!

# 83
  • Мнения: 418
Честно казано всичко до тук което споменахте е вярно за тях.
Много са импулсивни, но и много променливи..и доста не чуват когато им се говорят дори и сериозни неща...
Ей го от 3 седмици чакам бележки от един работодателите му и накрая ми донесе половината... за друга половина мрънкам сигурно всеки ден, ама на "Не чул" ... Пиша му бележка и казвам: "Утре се обаждаш и казваш какво ти е необходимо ... това... това ... това с дати..." " Добре" и след малко поставя бележката в една чанта, с която след три дни ще ходи в командировка ... и естествено пак ще забрави...
Утре три пъти ще му се обадя, да му напомням... той ще казва добре и вечерта ще ми разправя как е забравил виждаш ли ... "Утре ще се обадя"...
Спряла съм да се ядосвам, само давам вид на такава...
Аз съм станала като майката на "Малкълм... добре, че нямам още 3 момчета, че тотално ще се превърна във фелдфебел" ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 84
  • Мнения: 0
Аз съм фенка на зодиите принципно, но като ви чета сега и сравня с моя опит, започвам да си мисля, че това какъв е даден човек не зависи толкова много от това кога е роден... Може би има процент, но все пак какъв човек си зависи и от мн други неща, в каква среда си отраснал, какви хора си срещнал, какво ти се е случвало...
На база брат, гадже и мъж близнаци, мога откровено да кажа, че са мн различни. Между брат ми и мъжа ми има общо, обичат спорта примерно, но това не значи, че е от зодията баш Simple Smile Не знам дали сте обръщали внимание, че някои близнаци са шумни и контактни, др тихи и сговорчиви и ги бива за различни неща. Моят примерно е мн амбициозен, работлив, не може да стои на едно място, което е и хубаво, и лошо... Инче от време на време изпада в някакви нервни състояния, вероятно от стреса, но като му заговориш нещо, особено ако е забавно, се отвлича и си става Ок. Иначе е мн добър, това го виждам и в отношението му към другите.
Определено обаче, всички мъже трябва да се култивират, трябва да им се показва кое ни харесва и кое не, то и обратното е вярно Simple Smile, щото иначе ще има да си чакаме сами да се сетят Simple Smile)))

# 85
  • Мнения: 3 743
По въпроса с "чуването", отиваме оня ден да вземем сина от яслата и казвам
- трябва да отидем и до градината на щерката да вземем един документ. Мини първо оттам.
- Не, после ще мина.
Аз казвам добре.
Тръгваме от яслата на сина и той завива в другата посока и аз, нали ти казах, че трябва да вземем документа от градината.
И той, ами аз вече като съм се подготвил за завиване и да ми казваш, файда няма Crazy Трябваше по-рано да ми кажеш.
Ами аз откъде мога да предположа, какво ще му е следващото близнашко движение и че като затвори вратата на колата, ще забрави какво съм му казала hahaha

Не, няма скука с Близнаците Whistling

# 86
  • Мнения: 18
Не знам при вас как е, но моят Близнак много се пали за неща дето я станат, я не. И после те да речем стават, а той е изхабил сумати и нерви да си мисли как няма да станат.


Много се смях, четейки това, ама много  Joy Това е абсолютно вярно!!!

Аз съм близнак и гаджето е близнак  Peace Няма такава комбинация! Все си мисля, че може би това е една от най-удачните версии за тази зодия. Много комуникативни, адски приказливи, не можеш да вземеш думата от тях! Критикува ме явно и без да се притеснява. Общо взето в повечето случаи той е прав Laughing Но също така си признава, ако е сгрешил или сбъркал и знае да се извини, което аз лично оценявам като много положителна черта от характера. Винаги мисли за мен: пита дали съм добре, как е минал деня ми, дали всичко е наред...
Раздава се много! Но и очаква много в замяна! Ако усети, че някой се опитва да му се качи на главата, меко казано побеснява. Горделив е много! И е адски циничен. Девизът му е: По-добре сам, отколкото зле придружен! Иначе е спокоен, не избухва, домошар е, което е доста странно за тази зодия  Grinning Лично аз съм като летящия холандец - не мога да стоя дълго на едно място, търся динамиката и екшъна. Той ме балансира  Peace
Забавен е, има страхотно чуство за хумор. И да, стиснат е  Cry Но пък аз не съм стисната Twisted Evil
С близнаците винаги е интересно, няма скука!  Simple Smile

# 87
  • Мнения: 1 289
Баща ми е Близнак - наистина като че ли са двама човека - или е в някакво супер настроение, което даже понякога ми се струва безпричинно, или пък се цупендри на всички и всичко в къщи (все така без причина)  newsm78 Иначе като цяло е спокоен, по-мълчалив. Но понякога е способен да обяснява нещо в продължение на доста време, както и да не те изслушва, когато се опиташ да вземеш думата. Също така като общо наблюдение към тази зодия - са самоуверени, убедени в правотата си, не подлежащи на убеждение, с голямо самочувствие. Обичат да си угаждат, също да готвят, да хапват сладко.  Peace

# 88
  • Мнения: 153
Момичета - за съжаление ще ви разочаровам. Преди 4 години се разведох с този екземпляр. Оказа се, че 7 години съм живяла с него, а не съм го познавала. Изневерител страхотен, лицемерен и потаен. Аз също съм близнаци, но съм пълна негова противоположност! Слава Богу, че не е в живота ми вече!

# 89
  • Мнения: 3 743
Момичета - за съжаление ще ви разочаровам. Преди 4 години се разведох с този екземпляр. Оказа се, че 7 години съм живяла с него, а не съм го познавала. Изневерител страхотен, лицемерен и потаен. Аз също съм близнаци, но съм пълна негова противоположност! Слава Богу, че не е в живота ми вече!

Все пак изневерители има от всяка зодия Peace

# 90
  • Мнения: 471
Приятеля ми е на 26 .. голям мъж ,естествено зодия Близнаци Mr. Green .. двама в един хаха  Laughing
дайте някакви идеи за подарък .. той нищо не казва като го питам вика - няма нужда всичко си имам ..
Аз мисля за гривна и синджир - сребърни .. комплект .. ама не съм сигурна
Давайте идеи  Mr. Green

# 91
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Обича ли де се гизди?
Ако обича, може и да хареса това което сте му избрала.

Моят Близнак не обича да се гизди. Носи халка и пръстена му от Академията който  се прави след завършването и.  Нищо друго няма и не иска.

Синът ми е Близнак, и единственият му златен накит е една малка обичка на ухото. Друго не трае да носи. Та затова попитах дали вашето момче обича да се гизди.

# 92
  • Мнения: 471
Да , по скоро да ,защото преди имаше гривна , но тя се скъса .. носи и обеци ..

Сега като се сетя си беше харесал едни обувки .. той си пада малко металист и те Металистки обувки .. отврат  Mr. Green хаахах ОПределено няма да му ги купя , пък и струват 150 лв.

# 93
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Тогава някакво украшение за металист, ако си пада такъв.

# 94
  • Мнения: 1 234
Здравейте момичета и ММ е близнаци  Hug
Като цяло много ми угажда и ме обича,въпреки че рядко си показва емоциите,освен когато е гладен и му направя нещо любимо...но то предполагам е за всички мъже  hahaha Иначе обича винаги да е прав...даже обожава да спори и то страшно много!!!Даже снощи се сдърпахме леко за глупости и аз му казвам "Не може да си прав всеки път" а той "Ама аз винаги съм прав"  #2gunfire  Joy и после се опита да замаже положението...ама аз съм се объркал тра-ла-ла  hahaha Иначе много ме слуша и се съобразява с мен  Heart Eyes

# 95
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Мечтичке,
Гледай докато е още влюбен да може да му покажеш, че не само той е прав. Аз съм си решила като се зажени синът ми- той също е Близнак....да дръпна на страна жена му и да и кажа докато е влюбен синковеца да внимава и да не го глези много, че да и се качи на главата. Оставяйте ги те да ви глезят докато са силно Флибени. И друг път в тази тема съм писала, че на един мъж на какъвто чаршаф му постелеш на такъв ще легне. Това като наследство от милата ми баба.
Не значи, че не трябва да ги глезите и вие но да е взаимно. Защото доста хора не казвам само Близнаци, като ги глезотиш си мислят, че само те имат нужда от това.

Имаше още една тема за Близнаците, по дълга е. Те общо взето се прескачат от време на време. Но и във двете съм чела повече негативни неща за тази зодия.... Sad  Но пък които с ме случили на човеци си живеем наистина добре. Не, че и ние не поспорваме, но поспорваме без скандали и обиди. Поне при мене е така.

# 96
  • Мнения: 1 234
Делта-Делта мерси за съвета  Hug Аз така си го научих в самото начало му казах, че с мен няма да е лесно и трябва много да се постарае за да ме спечели и...така и стана  Heart Eyes Върви по гайдата за всичко....пък и съм чела такава статия за близнаците, че може да са хойкаджии но като си намерят истинската половинка си дават живота за нея и се кротват  Whistling Както междудругото е и при мен - стрелец съм Simple Smile

# 97
  • Мнения: 9
Е, крайно време беше и за тези да се появи тема! Аз се присламювам само да слушам и да се уча. Имах едно гадже Близнаци, страшна работа беше, фойерверки, звезди посред бял ден, безсънни нощи и хоп - в един момент го хвана липсата. Е, не без предупреждение, но без явна причина. После се оказа, че се бил върнал при бившата. Странна работа. По-големият проблем е, че все към тези ме влече. наскоро си правих хороскоп за съвместимост с едно такова същество, излезе 80%, което е мнооооого. Обаче аз нали съм се парила и си кротувам.  Embarassed И не знам какво да го правя... Всякакви съвет приемам за справяне с тези.  Laughing

Ужас, тия са постоянни като мартенско време!  Joy И много са добри в свалянето на звезди, вярно! Абе, с две думи - фурнаджийски лопати! #Crazy

# 98
  • София
  • Мнения: 384
Според мен не знаят какво искат.
Аз излизах с момче близнаци година и половина,като преди това 2 години ме е гонил.
Преди една седмица ми заяви,че иска да се разделим,много ме обичал,но се страхувал от бъдещето( той си има различни проблеми,които си пречат ).. всякакви глупусти ми наговори. По-добре сега да сме се разделили,а не като нещата станели по-сериозни,а той имал проблеми и страхове,в които не искал да ме намесва и да ми обърква живота. Това решение ми дойде като гръм,на раце ме е носил винаги.
 1 седмица мъка.. И като му казах,че съм ОК с решението му, той почна да твърди какъв глупак е  и как не иска да се разделяме...щял да даде всичко от себе си..
Сега се държа дръпнато,знам ,че ме обича много.. НО не разбирам от къде идва този страх в тея мъже..май при моя наистина е от зодията и просто не знае какво иска.
Аз съм Риби и положението си е трагично, понякога си мисля,че наистина никога няма да се нагодим .
 Cry Crossing Arms

# 99
  • Мнения: 152
Хора помагайте!!!  ooooh! ooooh! ooooh! На път съм да си счупя главата с един близнак Simple Smile
Запознахме се случайно, толкова случайно,че направо невероятно,като във филмите. Страхотен младеж,всичко му е как да кажа перфектно.Харесвам го във всяко едно отношение,умен е,забавен, ами направо да ти завърти главата. Обаче 10 минути сме добре и после започваме да спорим, и се караме, и не си говорим по месец,докато той пак не ме потърси сякаш нищо не е станало и не ме е виждал от ден. За сериозна връзка и дума не дава да става,според него жените са лъжливи същества,на които не можеш да имаш вяра,защото само търсят материалното., но пък вярва,че съществува идеалната жена. Нямам идея как и коя е. Може би някога си е счупил главата с някоя и сега му е тъпо,не знам точно.
Видях се в чудо,защото го харесвам,но на моменти е такъв,че ми идва да го delete-на от живота си, но минава време и пак ми е на сърцето и в ума.
Най-добрият ми приятел е близнак,преди време ме харесваше като жена, но решихме,че като приятели с него сме по-добре. Но той е коренно различен.Прави всичко за жената до себе си,откачени работи,постоянно и доказва колко я обича.Прави страхотни изненади. И никога не ми е скучно в неговата компания,винаги се смея. Знам,че той е единственият човек на когото мога да звънна в 3 през нощта,ако имам проблем и да дойде,не веднъж съм го правила! А този тук сякаш е от друга планета  Naughty Thinking

# 100
  • Мнения: 311
Момичета кокичета здравейте  Simple Smile
Аз съм Овенче и също живея с човека Близнаци... Вече има няма 3 години.Какво да ви кажа като ви чета коментарите май са си еднакви хихи Simple Smile Единия момент е супер следващия се дърпаме или караме  за нещо... аз какувто съм инат , а той все се мисли за прав няма оправия по 2 3 часа,но като си обичаш някой го приемаш заедно с зодията му  hahaha
В моя Близнак забелязвам че е не е никак романтичен ама хич даже  bash  Вашите как са по тази тема  Simple Smile

# 101
  • София
  • Мнения: 681
Мдааа, близначе.
Имала съм двама близнака в живота си - единия бивш, другия настоящ.
Искам да ви кажа, че разликата между двамата е от тук до небето Simple Smile

Бившият, беше изневерник. Ама такъв изневерник, чееее направо лошо може да ви стане, ако тръгна да обяснявам какви ги беше надробил и на какви неща съм се навидяла и начула с него. То не бяха лъжи, не бяха изневери, тайни какво ли още не.. И когато го хванах накрая (накуп за всичко) се оказа, че хич не съм го и познавала, а заедно живяхме..

Настоящият, прекрасно момче! Нищо общо с оня тъпанар(не се извинявам за израза - заслужава си го Simple Smile)! Живеем заедно, помага ми ми много, нооо трябва да му се каже Simple Smile Сам не се сеща за нищо. Ако му кажа това и това трябва да свършиш ще ги свърши, но сам да се сети, много рядко, но все пак се случва. Simple Smile

Иначе и аз съм забелязала, че е адски разсеян и супер много забравя. Разбираме се за нещо, уж добре, уж всичко е ясно. Мине се не мине малко време и той вече забравил какво сме се разбрали, а като се сети, че сме се разбирали нещо се сеща обратното на това, което вече сме се разбрали Simple Smile  Joy Това иначе направо ме подлудява, ама напоследък сякаш свикнах.

Относно сомелиерските му качества, за тях да не говорим Simple Smile Не яде всичко, като доброто прасенце, ами трябва да му е сготвено точно както той го иска(ама то това май се отнася за повечето мъже - нали приказкара за любовта и стомаха). Традиционалист е, рядко харесва нещо по-така Simple Smile

Относно харченето не е стиснат, но не е и прахосник. В това отнешение имам пълна свобода да си купувам каквото искам, разбира се, ако тръгна да прекалявам за някаква глупост сигурно ще има някакви забележки, но не сме стигали дотам, защото аз съм си малко така по-предвидлива в покупките, не пръскам лесно пари и той това го знае много добре и сигурно за това ми се доверява. Коментирам го това, защото е ясно на всеки, че като живееш с някого твоите пари не са само твои, ами общи, в общия семеен бюджет Simple Smile

Иначе, ако е имало някакви сблъсъци, то в рамките на максимум един ден му минава, на мене не съвсем  Laughing, ама той е такъв, че като му е минало и е забравил и си се държи така все едно нищо не е станало с времето и на мен ми минава. Иначе е голям лигльо. Някъде по-горе бях чела, че една от съфорумките сподели, че нейния близнак като малко дете гледал, та си представих и моя близнак как така ме гледа като нещо се е разлигавил Simple Smile

Съгласна съм, че са много сексуални. Може би почти колкото скорпиона и лъва. И са много големи мотки, леелееее аз не знам имам чувството, че аз съм като войник спрямо него.  Grinning Винаги нещо се мотае, аз отдавна вече съм готова. Или примерно неща, които се вършат от мен за 2 часа, той ги върши за 5 или цял ден и после има оооох, уморен съм, ооох няма почивка за мене  Laughing Simple Smile

Иначе да, много променливи, своенравни, но пък са много добри момчета в повечето случаи (изключение като онзи бившия винаги има..), подаряват цветя, стараят се да ти изберат подарък, който наистина искаш, като предварително са проучили въпроса какво искаш и как го искаш Simple Smile

П.С. Аз съм лъв.

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 14:25 от г-ца Калина

# 102
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Лъвче,
Има и близнаци като нас огнените зодии, действат бързо и не се моткат. Добре, че си пернах такъв, че ако беше мотльо, нямаше да отраем толкова много години заедно. Рядко е отнесен и то напоследък, но то май и годините си казват думата. Виж синът ми отнесен колкото си искаш-близнак е. Ама аз съм писала и в тази и в другата тема. Те две теми за теС наШтИ Близнаци.
Овен съм Wink

# 103
  • София
  • Мнения: 681
Той между другото много се промени от както е с мен.
Все към добро.
И доста често ми повтаря как съм го правила по-добър, и че не си представя живота с друга.
И това с моткането последно време все по-рядко се случва, както и другите отрицателни уж неща Simple Smile

Стигам до извода, че в крайна сметка с годините и времето, хората, които прекарват това време заедно започват да си приличат - ти на него, той на теб - и малко по малко  или се разделят в един момент(който обикновено идва достатъчно бързо след началото и обикновено си проличава доста бързо ставате ли за двойка или не), или все по-хубаво им става с годините защото намират баланса заедно.

Така че съм склонна да вярвам, че още по-хубави неща ни предстоят с моето близначе - дай Боже голямо семейство да си създадем с дечица, пък ако едно(или повече) от тях е близнак тогава пак ще се обадя какво е положението Simple Smile

# 104
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Ще се напасвате, а и като гледате в една посока и двамата, всичко ще е тип топ thumbsup

# 105
  • Мнения: 60
Лелееее, аз как съм го закъсала с един Близнак...направо в затвора ще вляза от него, толкова ме изкарва от кожата ми.

Закъснява, за него време, точност и отговорност не съществуват. Става когато си поиска, независимо дали трябва да бърза за работа или за среща (всъщност, изобщо не бърза). Яде сигурно по един час докато се натутка. В банята не го знам какво се мотае, обаче къпането му отнема поне три пъти повече време от моето.  Shocked

Парите ги пропилява за глупости, изобщо не се замисля трябва ли му нещото или не, или пък недай си боже да го накараш преди да купи нещо да проучи все пак - добро ли е, струва ли си...

А за караниците...то са едни лъжи, уж да ме предпази, то е едно мълчание, пък като си смени настроението и изведнъж, както сме се смели, започва да пръхти като разярен бик и спира да говори и се държи като абсолютен кретен.  #Cussing out Дори ми се е налагало да пия хапчета за успокоение след някой скандал.

Аз съм Козирог и за мен всичко трябва да е практично, точно, ясно и т.н., а неговата природа направо ме убива, още повече, защото се чувствам съвсем безсилна...

А имам роднини близнаци, вярно, че никога не сме се разбирали добре, но такава безотговорност към другия и към елементарни правила и задължения...е не съм виждала никога.

# 106
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Този не се вписва в никаква зодия Laughing
Респект пред търпението ви, аз не бих могла  bouquet

# 107
  • Мнения: 60
Този не се вписва в никаква зодия Laughing
Респект пред търпението ви, аз не бих могла  bouquet

Хахахах, е, аз наистина съм си Коза, упорита, търпелива, ама до един момент. Иначе той има много типични за близнаците черти, може би просто са прекалено изопачени при него.  #Crazy

# 108
  • София
  • Мнения: 681
Ходи на медитация и йога Stuck Out Tongue  Joy А, и не му обръщай внимание Simple Smile

# 109
  • Мнения: 60
Ходи на медитация и йога Stuck Out Tongue  Joy А, и не му обръщай внимание Simple Smile

Хахахахахах, точно на йога ходя, ма не помага, това мъж близнак си е отделна порода от всичко, което съм срещала. Grinning

# 110
  • Мнения: 9
Привет момичета ! И аз имам един близнак (27г.), с който се чудя в коя стена да си засиля главата. Честно казано вече и аз не знам защо още съм с него и продължавам да се боря със себе си. Настроенията са ясни. Много е повърхностен и несериозен, като непораснало дете го определям. Живеем и работим заедно. На първо място мога да кажа, че почти няма комуникация, приказките изобщо не му се отдават, все трябва да му вадя думите с ченгел от устата, и като цяло трудно се говори с него. Не приказва много< но когато го прави само обещава нещо (което никога не спазва и се чудя защо изобщо всеки път си прави устата) и говори само празни приказки. В началото беше мил и съобразителен, а сега не се съобразява с нищо почти, често се държи неуважително ( личи си, че не го прави умишлено, но уви), изобщо не е романтичен, нито умее да показва някакви емоции ( честно казано мисля, че е емоционално повреден). Тук е момента да добавя и факта, че е обсебен от игра, когато почиваме играе тази игра на телефона по 12-13 часа. Може да играе с дни без да ме погледне, камо ли повече. Правила съм какви ли не опити, за да привлека вниманието дори в сексуален аспект, но докато не приключи глупавата игра нищо не е в състояние да го разконцентрира. Никога не съм си представяла връзка, в която ще свиря втора цигулка, заради ИГРА, че ще бъда игнорирана и недооценявана, че ще се раздавам без да получавам. Може  би ще ми дадете съвет да поговоря с него и да.. правя го всеки Божи ден, казвам как се чувствам и къде е проблема, започва се извиненията (напоследък дори не се извинява, а извърта всичко всякаш аз съм виновна и само мрънкам). Рождени дни, поводи не съществуват за него, не мога да го изкарам да отидем някъде двамата, понеже е много зает да играе, когато е у дома всъщност само това прави. Живеем в чужбина на крайно неприятно за мен място, с крайно противна работа и общо взето все още не съм се прибрала, заради него ( и той го знае), но честно казано вече нямам търпение да се боря с вятърни мелници. Усещам пълната му незаинтересованост постоянно и се питам защо за Бога е с мен, защо го прави, казвам си, че не искам такъв човек до себе си.. егоист, който се вълнува само от себе си и собствените си желания, чувствам, че просто ме използва и бааам в следващия момент "държа на теб", "имам няк'ви чувства". Иди го разбери. Човек, който те повдига в небесата и след това те пуска от високо.Пука ли му, но просто си е такъв никакъв в любовта или не му пука изобщо. Мил и то много може да бъде, когато поиска, но е твърде рядко. Може да съм луда да търпя всичко това (както твърди семейството ми), но съм от хората, който се борят до последно, преди да се откажат.. колкото и да няма смисъл. Та.. разговорите не помагат (очевидно нищо не го вълнува), с игнорирането нямаше кой знае колко голям успех. Дайте някоя идея и съвет как да се оправи човек с такъв чешит, докато са ми останали някакви нерви. (Козирог,25г)

П.С: Като чета за вашите талантливи,артистични,сръчни и т.н.. пак има нещо положително хаха. Моят близнак се интересува само от игрите. Вече дори и в работата се разсейва на моменти, амбициозен не бих казала, любопитен също, а за майсторенето да не говорим, ако се наложи нещо трябва все да чакам и напомням, докато накрая не си го свърша сама, защото не мога да разчитам на него за нищо почти. За лъжите.. послъгва си постоянно за дребни неща, ама го хващам, защото си го знам. Пък и в помагането много, много го няма, камо ли на чужди хора..това "не е негова работа" или "не го интересува"

Последна редакция: вт, 06 мар 2018, 18:57 от Кейси М.

# 111
  • Мнения: 9
Лелееее, аз как съм го закъсала с един Близнак...направо в затвора ще вляза от него, толкова ме изкарва от кожата ми.

Закъснява, за него време, точност и отговорност не съществуват. Става когато си поиска, независимо дали трябва да бърза за работа или за среща (всъщност, изобщо не бърза). Яде сигурно по един час докато се натутка. В банята не го знам какво се мотае, обаче къпането му отнема поне три пъти повече време от моето.  Shocked

Парите ги пропилява за глупости, изобщо не се замисля трябва ли му нещото или не, или пък недай си боже да го накараш преди да купи нещо да проучи все пак - добро ли е, струва ли си...

А за караниците...то са едни лъжи, уж да ме предпази, то е едно мълчание, пък като си смени настроението и изведнъж, както сме се смели, започва да пръхти като разярен бик и спира да говори и се държи като абсолютен кретен.  #Cussing out Дори ми се е налагало да пия хапчета за успокоение след някой скандал.

Аз съм Козирог и за мен всичко трябва да е практично, точно, ясно и т.н., а неговата природа направо ме убива, още повече, защото се чувствам съвсем безсилна...

А имам роднини близнаци, вярно, че никога не сме се разбирали добре, но такава безотговорност към другия и към елементарни правила и задължения...е не съм виждала никога.




Напълно те разбирам ! И на мен понякога ми идва да се обеся хаха. То да са едно, две, три, десет неща, а те двеста братче... да няма за какво да се хванеш и пак да успяваш да намериш вариант да продължаваш.
П.С: Козленце съм и аз

# 112
  • София
  • Мнения: 681
Кейси М., състоянието на твоя човек не е от зодията, а от игрите Simple Smile
Ако спре да се интересува основно от гейминг ще видиш истинската му същност, която най-вероятно никак не е лоша и няма нищо общо с това, което описваш, че е. Той е такъв, защото акъла му е зает с играта, а не с това как да те изненада, как да ти помогне, как да те облекчи или как да въобще нещо си.
Но да знаеш геймърите са една особена порода човечета, дето ако самите не поискат да спрат или поне да ограничат драстично геймването нищо на света не е способно да ги накара да го направят - дори и на челна стойка гола да му застанеш все тая. Няма обаче подходяща универсална формула, по която можеш да подпомогнеш вземането на решението за отказ от геймване (или поне намаляване на времето прекарано в игра).
Мен ако ме питаш дай му малко още малко време, подосаждай му още малко като ясно продължаваш да му показваш, че не е редно неговото поведение. Ако не зацепи скоро си заминавай Simple Smile
Да знаеш, един мъж, ако те иска - те иска и прави за тебе каквото е нужно - дори и да "жертва" част време от хобитата си (да го наречем хоби) в името на това да те прави щастлива. Ако те приема за даденост или ако не гледа на теб насериозно, или ако не си му толкова нужна, каквото и да направиш няма да провокираш в него нещата, които искаш Simple Smile Понякога са заплеси и отнема време, докато разберат, че те искат, но дори и времето си има граници. Начертай ги и да знаеш - насила хубост не става.

# 113
  • Мнения: 9
Кейси М., състоянието на твоя човек не е от зодията, а от игрите Simple Smile
Ако спре да се интересува основно от гейминг ще видиш истинската му същност, която най-вероятно никак не е лоша и няма нищо общо с това, което описваш, че е. Той е такъв, защото акъла му е зает с играта, а не с това как да те изненада, как да ти помогне, как да те облекчи или как да въобще нещо си.
Но да знаеш геймърите са една особена порода човечета, дето ако самите не поискат да спрат или поне да ограничат драстично геймването нищо на света не е способно да ги накара да го направят - дори и на челна стойка гола да му застанеш все тая. Няма обаче подходяща универсална формула, по която можеш да подпомогнеш вземането на решението за отказ от геймване (или поне намаляване на времето прекарано в игра).
Мен ако ме питаш дай му малко още малко време, подосаждай му още малко като ясно продължаваш да му показваш, че не е редно неговото поведение. Ако не зацепи скоро си заминавай Simple Smile
Да знаеш, един мъж, ако те иска - те иска и прави за тебе каквото е нужно - дори и да "жертва" част време от хобитата си (да го наречем хоби) в името на това да те прави щастлива. Ако те приема за даденост или ако не гледа на теб насериозно, или ако не си му толкова нужна, каквото и да направиш няма да провокираш в него нещата, които искаш Simple Smile Понякога са заплеси и отнема време, докато разберат, че те искат, но дори и времето си има граници. Начертай ги и да знаеш - насила хубост не става.

Съгласна съм с теб и точно това мисля да направя. Просто съм имала връзка, която зачертах с лека ръка и след това все си мисля "ами ако бях простила, какво толкова и т.н." След нея се боря докато не разбера, че буквално всичко е изгубено, за да няма после цял живот въпросителни и т.н (и много други причини всъщност). А тук тъкмо си кажеш "край, не мога повече" и се появи "добрия близнак" да ти напомни защо си с него, ама и това си е от ден до пладне. Щура работа Grinning

Общи условия

Активация на акаунт