МЪЖЪТ БЛИЗНАЦИ

  • 35 415
  • 113
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12
Привет момичета!

С моя близнак съм вече 7-ма година, като 4 от тях вече сме женени. Беше любов от пръв поглед от 1вия ден и от секс за една нощ, стана мъжа с който ще имаме дете, дай Боже след няколко месеца.

Мисля, че асцендентите много влияят. Моя е с асцендент Дева, което стабилизира близнашката натура.

Може би помага, че и аз съм близнак и не му цепя басма (не съм сигурна,че така се пише Smile) изобщо. Май трика е да не си много заинтересован и да си по-дистанциран. Да си винаги интересен, независим , но и раним. При мен има много силен асцендент Скорпион а те са много потайни и тайнствени.

Трика в винаги да ги държиш в напрежение и да не знаят, че всичко им е сигурно. И много много секс. Много са сексуални.

Мъжа ми е най-добрия приятел Smile Наистина са малко стиснатички, но аз пък много харча, така че е добре. Изкл. свободолюбиви са, докато не те обикнат истински и тогава са като пластелин в ръчичките.

Свекърва ми също е близнак. Тя е на 25.05, аз съм на 29.05 а 'мъжО' е на 05.06 Smile разбираме се перфектно. Е имало е и моменти на напрежение, но не може и без тях.

Хубавото е че както и да се скарате след 5 минути всичко е забравено.

Мисля, че е хубаво да си направите по една синастрия със човека, с който искате да сте за да видите подхождате ли си Smile

Цитат на: simplyaven в Ср., 18 Авг. 2010, 00:57
Е, крайно време беше и за тези да се появи тема! Аз се присламювам само да слушам и да се уча. Имах едно гадже Близнаци, страшна работа беше, фойерверки, звезди посред бял ден, безсънни нощи и хоп - в един момент го хвана липсата. Е, не без предупреждение, но без явна причина. После се оказа, че се бил върнал при бившата. Странна работа. По-големият проблем е, че все към тези ме влече. наскоро си правих хороскоп за съвместимост с едно такова същество, излезе 80%, което е мнооооого. Обаче аз нали съм се парила и си кротувам.  Embarassed И не знам какво да го правя... Всякакви съвет приемам за справяне с тези.  Laughing

# 61
  • Varna
  • Мнения: 2 596
А да видим коя от вас шЪ издаяни 30 години със Близнак Wink
Някой по нагоре писа, че са леко стиснатички....аааа сакън бре, при моя няма стиснатост. А и във предните постове бях писала какъв е моя Близначко....и син Близнак имам, но са доста различни. Единият мълчалив,  другия приказлив, аз не мога да го надприказвам...а съм Овна Laughing Но и двамата са със страхотно чуство за хумор...обаче и тука пак аз им водя Wink кааак шЪ сЪ дам аз на Близнаци бееее... newsm47

# 62
  • Мнения: 6 998
Привет момичета!
Беше любов от пръв поглед от 1вия ден и от секс за една нощ...
Хохо, това явно им е методът на действие. И с моя беше така, след седмица поиска да се оженим  Crazy
На нас не ни се получи, де.

# 63
  • Мнения: 3 743
Привет момичета!
Беше любов от пръв поглед от 1вия ден и от секс за една нощ...
Хохо, това явно им е методът на действие. И с моя беше така, след седмица поиска да се оженим  Crazy
На нас не ни се получи, де.

Моят се оказа доста търпелив в това отношение Heart Eyes. Първо ме изчака 2 седмици за една целувка /все пак бяхме на по 20 години/, после още 2 за същинската част. После пък ме чака и една година да се настажувам в САЩ. Но не мога да кажа, че общо взето е търпелив.

И моят не е стиснат. Все пак аз съм Теле и в тази област не може да ме мине Blush

Не знам при вас как е, но моят Близнак много се пали за неща дето я станат, я не. И после те да речем стават, а той е изхабил сумати и нерви да си мисли как няма да станат ooooh!

А за асцедента е ужасно въздушен, Везни му е асцедента. Аз като съм Теле с асцедент Скорпион и стой та гледай, дали си пасваме hahaha

# 64
  • Мнения: 6 998
И ние бяхме на 20, но ме целуна сигурно 10 минути след като се запознахме  Joy Но той си е луд, да.

# 65
  • Мнения: 19
И аз като Делта, си имам двама БЛИЗНАКА - съпруг и  малкия ми син.
Големият Близнак, чака за първата целувка няколко часа, но за другото - повече от месец.
Една година прояви търпение докато ми предложи брак и още 23 години - продължава да ме търпи.
Не, че през годините не ме е докарвал до нервни кризи, но това беше в началото, после постепенно поулегнахме, свикнахме до толкова с характерите си, че понякога  имам чувството, че ми чете мислите.
Моите Близнаци не рисуват, но са от сръчните. Зорът е да се захванат с нещо. Е....за дребни ремонти - да, но за по-сериозните се викат майстори.
Големият обича всичко да му е подредено с вкус . Често отнема домакинските ми функции/ за което аз нямам нищо против/.
Правилото, "Че любовта на мъжа минава през стомаха"  важи за него абсолютно: Онзи ден - не бяха минали и пет минути след секс, му се приядоха пържени картофи на тиган.
В никакъв случай не мога да кажа, че е стиснат, напротив - прекалено много е ларж и ако не съм аз да дърпам юздите - харчи с лека ръка.
Съпругът ми и синът ми са вечните приятели - денонощно и на всеки. За приятелите си дават всичко. /дори когато не заслужават/. Така обаче позволяват на много недобронамерени хора да ги използват. Много пъти разправиите в семейството са заради точно такива "приятели".
За детето Близнак, освен, че е "одрал кожата" на баща си, каквито и суперлативи да употребя няма да са достатъчни. Само на 17 години е, а толкова добро и разумно дете. /база за сравнение ми е големия син - скорпион/
А,  да видим дали ще стигнем Делта с 30 годишен съвместен живот с Близнак, че и аз като нея съм Овен. Praynig

# 66
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Аз да се ожаля с 4 близнака в семейството: Съпруг, син, майка и брат срещу две добрички и романтични рибки-аз и баща ми Confused Е казвам ви-ужас и безумие. Общите им чери са избухливост, помотковци, всезнайковци, много напористи и инатливи и все да става на тяхното Crossing Arms В комбинация с теле или овен става, но риба-близнак си е чисто емоционално самоубйство(за рибата). Положителното за тях е, че са борбени и последоватвлни в професионален план, но пък са стиснатички и ако обичат да правят големи подаръци, главно за да подчертаят, че видиш ли ТЕ са купили еди кое си. Със супруга ми се обичамо много, но и много се караме, и то предимно за глупости Rolling Eyes. Близнак ли бе, да го опишеш. Laughing

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 09:34 от Sananda

# 67
  • Мнения: 3 743
Близнак ли бе, да го опишеш. Laughing

Ей, с това последното съм много съгласна hahaha

Както и с това, че Близнаците са вечните приятели и позволяват много да ги използват Peace

Оф, много компроси са нужни и на Телето с Близнака. Може би най-добре се разбират с други Близнаци не знам. Щерката засега не мога да кажа дали е одрала кожата на баща си, но определено като са заедно, не мога да очаквам да има възпитателен елемент Joy Все едно две деца си играят Party
Много се надявам синът, който чакаме да е Дева, че да се възстанови равновесието в семейството, но то Божа работа Wink

# 68
  • Мнения: 824
Дано синът ти да не е Дева Simple Smile За мъж ,да е дева не е много хубаво .Малкият ми син е дева ,разбирам че ще бъде ужасно педантично човече,все на него да се обръща внимание,да не му се скараш,да не се изцапа,ужас ще е за жена му Simple Smile

# 69
  • Мнения: 3 743
Дано синът ти да не е Дева Simple Smile За мъж ,да е дева не е много хубаво .Малкият ми син е дева ,разбирам че ще бъде ужасно педантично човече,все на него да се обръща внимание,да не му се скараш,да не се изцапа,ужас ще е за жена му Simple Smile

Ама аз съм Теле и точно тази разхвръленост и повърхностност на въздушните знаци ме дразни да си призная честно. Щерката й дай постоянно да вади нещо, да си играе с него и да го оставя както и падне, той и баща й е така. Дрехите и вещите му са навсякъде из къщата. Сигурно и затова никога не знае кое къде му е и незнайно защо, аз винаги трябва да знам или аз да съм го запиляла Crazy Затова и предпочитам Дева пред Везни, кой каквото няма, това иска Wink, ама то си знае най-добре  Wink

# 70
  • Мнения: 824
Най-важното е да е здраво,а когато реши тогава ще се роди Simple Smile Големият ми син трябваше да е дева ,но се роди 10 дена по-рано и е лъвче,но малкият....... реши да е девичка Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 1 481

Общо взето Близнаците са като малки деца - с нетрайно внимание, променливо настроение, нерешителни, но и весели, закачливи, игриви.... Joy... няма как да е скучно с тях
Абсолютно съм съгласна Laughing
Освен това имат склонност да изчезват без предупреждение...наблюденията ми са върху брат и още няколко приятели- близнаци. Хващат гората за неопределено време и без никакви предварителни индикации, и се завръщат с чаровна усмивка, очаквайки, че времето е спряло, докато са липсвали  Laughing Луди и забавни. С приятел-близнак никога не е скучно, но вероятно съжителството с тях е странно преживяване.

# 72
  • Мнения: 187
Хайде и аз да се присъединя към "фен клуба "на мъжете близнаци.
Да ви питам вашите близнаци сърдят ли се лесно и да се нацупят ,а вие да сте в недоумение
сега пък какво пак му става.
Ей с тая му черта не мога вече повече от 5 години да свикна.
Аз съм лъв ,много бързо кипвам ,избухвам и после ми минава ,докато при него е много сложно.
Как се справяте с това ,ако изобщо при вашите мъже го има като недостатък?
А също така има невероятния талант да изкарва все другия (в случая мен)виновен ,като той винаги е правия.
Не пада по гръб лесно.
Като се започнат едни глупави оправдания ,направо откачам.
Положителните му качества са ,че много ми помага включва се в различни дейности и мен ме оставя да си почивам:)
Аз обаче понякога забравям да го похваля и веднага виждам как му се променя настроението.
Принципно за него самия -той е най-добрия във всичко.
ей това все едно аз съм го писала.мъжа ми е близнак,аз съм лъв и ние от 5 год и нещо сме женени и на тази му черта вече не обръщам никакво ама никакво внимание.като се нацупи може да не ми говори и по 2
3 дни  Rolling Eyes ама ще се цупи,ще се цупи,и къде ще иде-ще му мине
и за това че все аз съм виновната а той правия  Shocked и на него не му обръщам внимание...последния път като го убедих че аз съм правата остана  Crossing Arms.....ама такива са...близнаци

# 73
  • Мнения: 3 743
Ох, и мен много ме дразни, че иска все той да е правия. И аз се опитвам да не му обръщам внимание, но ако и аз не съм в настроение, става лошо. Но при нас е обратното, на него бързо му минава сърденето, а на мен ми държи влага доста дълго време /аз съм от злопаметните Телета/
А една друга черта, която ме дразни е, че ако той е сгафил нещо, все трябва да има виновен, може и вятърът, който не е духал в правилната посока да е Rolling Eyes

П.С. синчето ми е Дева. Ще видим и с него дали няма да пиша в подобна тема някой ден Wink

# 74
  • Мнения: 19
Ооооооооооооо, колко били различни мъжете БЛИЗНАЦИ newsm78. Моят никога не ми се е сърдил, или поне не съм забелязала - обикновено сърдитата съм аз. Детето БЛИЗНАК -и то не ми се е сърдило никога/ но то е толкова добричко/ Thinking
Може би като защитна реакция при моите и двамата, когато са засегнати, наранени или просто не им е угодено - започват много да приказват. Ама като казвам много - на мен дето трудно ми се затваря устата - не мога да взема думата.
Да си призная честно, той рядко греши, но грешките му обикновено са свързани с нулите, когато се харчат пари - много му е сладко това мероприятие.
Малкият и той по неговите стъпки.
Абе, да са ни живи и здрави мъжете БЛИЗНАЗИ - хубави, лоши, важното е, че са с нас и това им харесва! Wink

Общи условия

Активация на акаунт