В жега или не, МАЙчето в количката и вкъщи все реве! № 4

  • 21 263
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
 Joy hahaha  Имах впредвид,че гладя всичко т.е  платняно.Мебелите и техниката не ги закачам  Laughing

# 61
  • Мнения: 120
На бързо да се разпиша след днескашния преглед.Качи ли сме 900 гр и 4 см.Биха ни пентаксима,и го понесе добре

Малката се обади ....  Laughing

# 62
  • Мнения: 32
Здравейте, момичета!

Честито на всички месечинковци, да са живи и здрави!
Данли, Честит рожден ден! Да си жива из драва и много обичана!

Ани, заглавието е №1!!!

Микелита, аз също давам по 150мл и имаме 5-6-7 хранения на ден, но пък от своя страна малката не винаги изяжда цялото количество. Сума сумарно на ден яде по 680-750мл. Максимум е стигала до 830  Shocked къде ги побра Wink

На Фризолака трайността пише че е 4 седмици след като се отвори.

Грахка, засега гладя всичко, но мислех да спра, защото няма нужда според мен Wink

Вени, Тедунмедун,
присъединявам се към нервните и ревящите!!!

Днес баща ми ме изкара от нерви. Първо онзи ден ми разправя как в тези жеги разбираш ли трябвало да не оставям малката да лежи, а да я нося повече, защото й се потяло отзад на врата... тя малката вкъщи не слиза от ръцете ми .. къде да я нося повече. Въобразил си е, че я възпитавам от 1номесечна и че като реве не искам да й угодя, а я оставям да реве и реве докато не ми писне и чаааааааак тогава съм й давала каквото иска, което изобщо не е вярно!!! Но когато днес след като малката се беше драла 4 часа безпричинно ми намекна, че не се грижа добре за нея, направо ме вбеси ... накрая ми се разсърди, защото не съм искала да му оправя документите за пенсиониране (при положение че съм оправила всичко и той трябва САМО да ги подаде, поради факта че аз не мога) Но не аз трябва да отида с него и малката и да питам и разпитвам по НОИ и да ги подам вместо него и тн С ДЕТЕТО!!! Накрая ми се навика,че съм му се нервила на него и ми тресна вратата и излезе и аз се разревах ... вдигнах кръвно и от тогава не съм на себе си !!!! Рева и не знам къде се намирам ...ръцете ми треперят, главата ще ми се пръсне, чувствам се ужасно. ПРосто искам да се махна и да не виждам никой. Съжалявам, ако съм ви натоварила, но няма с кой да си споделя ...никой не ме разбира...

Ние в понеделник сме на консултация. Трябва да ни бият ваксинки (не знам колко) и да нимерят. Аз като я меря нашичката въкщи и установявам, че е около 5 кг и е 60 см, ще видим какво ще измери сестрата Wink

# 63
  • гр. София
  • Мнения: 252
Ех, Славче, недей се ядосва бе мила- то всичко на бебка се пренася  Cry Ама какво им става на тези мъже ваши аааааааааааааааааа #Cussing out Мацки само не се давайте на мъже, роднини, педиатри и т.н...трябва да сме спокойни...бебешорите да са ни живи и здрави, ама растат като гъбки, а покрай нервите и те се нервят и изпускате най- сладките мигове....уфффф .Прегръдки, кураж и спокойствие ви пращам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 195
Момичета при всеки е така май, мен свекървището ме изкарва извън нерви особено като каже ох пак босички крачета не й ли е студено #2gunfire казвам ви изкрейзвам един път се разврещях че на 40 градуса да си сложи тя чорапи - спря да вика само ги пипа че са й студени и прави физиономии. Одеве пък ми каза че я държа гладна........ #Cussing out ама малката ме научи на търпение, аз от работата ми бях станала една... кучка  Mr. Greenама сега границата ми на търпение доста се е повишила

# 65
  • Мнения: 30
Ох, момичета... всичко на децата се предава. Вчера след цяла нощ и цял ден нерви малкия не искаше да яде, беше нервен, ревеше. Уплаших се, че кърмата ми ще спре. Изкарах си акъла. Днес, след като реших да тегля една майна - детето спокойно, папка си, спи си...
Ама като не всеки път се удава да теглиш една...
Но, наистина малкия ме научи на търпение. С него имам всичкото търпение на света.

# 66
  • Мнения: 17
Славче успокой се мила, гушкай си бебка и не обръщай внимание на другите  Hug

krischana и мойто свеки с първото дете вечно ме вбесяваше със коментари, но сега не смее да се обади.

Аз гладя почти всичко  Peace  На баткото и бебето гладя от глава до пети, а от нашите дрехи само тези които имат нужда, но предвид работат на мъж ми се спуквам да гладя ризи и панталони  ooooh!  Детските ги гладя не защото трябва или за дезинфекция, а просто защото обичам всичко да е изгладено, сгънато и подредено  Crazy

Не е истина каква жега е пак тази вечер, преди малко излязох от банята и вече тека , ужас .
Момичета внимавайте през деня колко се излагате на слънце. Аз вчера явно бях получила слънчев удар и вечерта направо щях да умра. Виеше ми се свят почти до припадък и ми се повръщаше. Към 23 часа ме заболяха и мускулите , неможех да помръдна от леглото. Явно съм изглеждала много зле, защото мъжо така се уплаши че едвам го разубедих да вика линейка. Изпих една ампула натриев цитрат ,  а по късно парацетамол и вит.Ц и съм заспала. И точно тази вечер бебчо пък реши да ме довърши и ме будеше през два часа да яде  #Crazy

Лека и спокойна вечер на всички  Hug

# 67
  • Мнения: 1 369
КикиНики моят бебок също накашля,много рядко но на гърлото се чува секретче  Confused Много странно.Ти какво хомеопатично даваш и вие имате ли секрет?
Belladonna 9CH
 Това за леко зачервеното гърло. Иначе и осцилококцимум му давам /не съм убедена, че е много необходимо в момента, но слушам и изпълнявам..

Имаме голям успех с издържането,акаме в теалетната още от 2-рата седмица и вече като отидем и се напъва да ака,понякога пишка.По-често ака само.Издържам го след всяко хранене по принцип/ако не се заблея на някъде/  Wink
За бебето ли говориш #Crazy Shocked #Crazy

 Не им се връзвайте на свекита и родители:)) гледайте си хубавите деца, мъжете си... гледайте си кефа:)
 Аз също гладя всичко на децата. Пухтя в жегите и гладя. А и така заемат по-малко място Mr. Green

# 68
  • Мнения: 2 559
Момичета, на тези, на които не са ми били Синфлорикса, какво ви казаха, кога ще я има в наличност? Чудя се сега дали да чакам или да си я купя  newsm78 То колко пари съм подарила на държавата досега, та какво са още 160лв  #Cussing out

За гладенето - и аз гладя всичко на бебка  Peace От нашите дрехи само тези, които се мачкат, а те са много малко  Mr. Green

Славче  Hug  Момичета, не се ядосвайте, знам че хич не е лесно, ама ...  Hug

ама малката ме научи на търпение, аз от работата ми бях станала една... кучка  Mr. Greenама сега границата ми на търпение доста се е повишила
и аз съм така  Flutter  Peace

Айде лека нощ, отивам да взема един душ и после да положа морно тяло   Laughing

П.П. ето ни и нас на 2 месеца http://may2010.snimka.bg/baby/mayisko-bebche-na-2-meseca.514583.19671192

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 4 484
Добро утро от мен и репичка   bouquet
Снощи поизчетох, но след късната разходка, не успях да пиша - до късно беше адска жега  Crazy

Криста не обича да лежи по корем. Много добре държи главата (Габи по това време изобщо не можеше), но започва да пъшка и И писва.
Аз също гладя нейните дрехи, но не знам до кога - няма да се престаравам много  Mr. Green
Момичета, не се връзвайте на свекита и родители!!! Хубаво е да са наоколо да помагат, но каточели е по-хубаво да ги няма  Joy

Маги, фотосесията ви е разкошна   bouquet Гледах във ФБ  Peace
desex, малката бубулечка е много сладка, тя прилича на теб, знаеш си  Hug
dudunski, малкото Мишле ще свикне с животните - прегърнат от маймуна  Heart Eyes Габи ще го вземем направо за морето - на 31 юли. Така няма да усети чак толкова пътя, а и очакваме да му е доста мъчно за баба и дядо, та морето ще го залиса  Wink Броя дните  Laughing
Севде, много неприятно с този обрив  Sad Нямам идея дали  е нормално, нещо и аз се понаплаших от ваксините  Sad Обади се на педиатърката и ни дръж в течение  Hug Все пак да не е претоплена? Ти май каза, че сега не е жега при вас  Thinking
грахче, права си за коритото  Peace Аз и за 7 дни на морето смятам да мия Криста на чешмата - то остава корито да помъкнем.
Много ми се искаше и АМ да не нося, но ще го взема за всеки случай - това означава да мъкна и термо-каната. Понеже много рядко И давам АМ, не държа в къщи преварена вода. Винаги имаме в термоканата от нашите кафета и чайове и ако ми се наложи, ползвам тази вода. Ще взема и изворна на Девин с нас за морето  Peace
Сега не се сещам друго от изчетеното снощи, но ще се дописвам  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 553
добро утро!

това дребното ще ме довърши с отказа си да суче - просто вече нерви нямам. ако продължава така просто ще мине на АМ. вече изпитвам ужас от храненията и само следя часовника колко време яде - м/у 2-5 минути общ сбор с голямо дърпане и тръшкане. това с цеденето и даването от шише никак не ме блазни като алтернатива.... ето и сега келемето сука 5 минути почна да се дърпа, а нарочно го дебнах спящо за да го измамя да яде  Close

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 4 484
СИЛВЕЕЕЕЕ, РОЖДЕНИЧКА ЛИ СИ???
ДА СИ МНОГО ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА, ДА ТИ Е ЗДРАВИЧКО ДЕТЕНЦЕТО, А МЪЖ ТИ МНОГО ДА ТЕ СЛУША!!!

Наталка, голям зор с това хранене  Confused

Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 09:35 от aniK

# 72
  • Мнения: 1 059
Добро утро и от мен!
И аз да се оплача на мен май ми намалява кърмата, Диди е постоянно гладен и неспокоен.

# 73
  • Мнения: 553
Ани, да бе, да имаш кърма и всички предпоставки за успешно хранене, а то да не иска  Crazy

ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИ, МЕСЕЧКОВЦИ И ВСИЧКИ, ИМАЩИ ПОВОДИ ЗА ПРАЗНУВАНЕ ДНЕС   bouquet

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 4 147
Добрютро и от мен - Бела ме събуди рано-рано и повеме не успях да заспя, а всички къртят и е една тишина непривична вкъщи  Mr. Green

Наталка, може да е нещо временно  newsm78 Точно на стачка ми прилича... А възможно ли е от жегата да ти го прави - забелязах, че през деня Бела е същата история - сякаш й е гадно да е толкова гушната, защото се изпотява. Нощем суче супер спокойно, но тогава е хладно  Peace

Иса, сигурна ли си, че плачът е от глад - бебетата реват от много други неща  Peace Със сигурност знам, че на Бела й стига яденето, но въпреки това деста често си поревава - когато не може да заспи, когато има много хора, когато се изнерви от вниманието на кака си  Mr. Green или просто защото е вечер...
Снощи бяхме у една моя приятелка - тя се върна за 1-2 месеца от Англия и се събрахме 4 майки с 8 деца  Laughing На големите им беше супер забавно и си играеха, но Бела се скъса да реве и акрая си тръгнахме...
Тази моя приятелка имаше сайт за дрешки на некст и играчки и в момента разпродава нещата на половин цена, та се сдобихме с доста готини неща  Party

Мацки, ние към обяд тръгваме - последно сигурно ще ходим към МОЛ-а на Цариградско - той бил най-близо до летището /е познавам Сф никак  Embarassed, поправете ме ако греша/ - та ако се видя с някоя от вас много ще се радвам   bouquet  bouquet  bouquet Телефона ми го има в албумчето

Общи условия

Активация на акаунт