Отговори
# 60
  • Мнения: 1 269
да дам отчет и аз  Grinning бебка е 1070 грама  Crazy крьвното ми- 80/60. утре ще трябва да дам крьв и урина, а като се сетя само, че предния пьт след даването на крьв, ходих 2-3 седмици с доста посиняла рька  Confused

джули, честит имен ден!   bouquet

# 61
  • София
  • Мнения: 483
*Noel*, и аз пропуснах моренцето, но не смея да пътувам. Тази година си имам мнооого важна задача, така че... на моренце - догодина, живот и здраве.
silvi@, и твоето бебче е доста голямо  ooooh! Ние май сме на опашката...
Момичета, разчиствам си компютъра и чекмеджетата и сълзите ми са на очите. Хем искам вече в къщи, хем ми е криво - бременни емоции... Надявам се като преспя тази нощ, утре да съм с бистър мозък и ясни чувства  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 5
silvi@
Ах как ми харесва подписа ти....  Heart Eyes Започвам да го наизустявам, за да го рецитирам на Бебка после  Peace

# 63
  • Мнения: 1 269
нали, много е хубаво  Grinning като го прочетох за прьв пьт и се влюбих в него, все едно е писано за моето дете  Wink
Arim, писала сьм и друг пьт, ама пак да си кажа  Grinning и каката вьрвеше по- едра и беше много подвижна, сега и бебка е така. само да са ни здрави, пьк другото са подробности.

# 64
  • Мнения: 2 286
Arim-че, ще видиш колко в хубаво вкъщи! Едно спокойно, отпуснато, без излишно натоварване.  Hug

Браво за хубавите резултати! И все така до октомври! smile3501

Дано всичко при Димяни и бебки е добре, ще чакаме новини!  bouquet

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 181
Здравейте  Simple Smile
И аз да се запиша в хубавата темичка, дано само хубави новини ни носи!
радвам се , че има добри новини от Димяни , дано продължават в този дух  fingerscrossed

*Noel*, въпреки че съм на 5 мин. пеша от морето все още нямам направен плаж, и най  - вероятно ще пропусна и това лято, но нещо нямам и желание. То нали казват , че каквото нямаш за това си мечтаеш , на мен пък сърцето ми е в планината. Онзи ден се върнахме от Смолян  и ако мога пак заминавам.

# 66
  • Мнения: 472
  bouquet

Ето ме и мен...почти стопила се от жегите  Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 2
Здравейте милички,ужасно много ми липсвахте този месец-гушкам ви много силничко
Лейди-прекрасна темичка-Благодаря
jilly 1975 да си жива и здрава и името ти-обичай и бъди обичана
много силни гушки за Димяни и малките принцески
милички радвам се че сте се видяли-на следващата срещичка ме пишете и мен. Ние сме добре и в сряда влизаме в 7 месец-почти мина страшното

# 68
  • Мнения: 3 503
Момичета, разчиствам си компютъра и чекмеджетата и сълзите ми са на очите. Хем искам вече в къщи, хем ми е криво - бременни емоции... Надявам се като преспя тази нощ, утре да съм с бистър мозък и ясни чувства  Simple Smile
И аз така се чувствах. Уж се радвах, а днес след работа изпаднах в едно такова депресивно състояние.
Какво ще кажете за такова заглавие:
"Виктория и Валерия - първите талисманчета на ОКТОМВРИйските мамчета!"

# 69
  • София
  • Мнения: 1 395
Данитка, няма да се разберем с теб! Когато аз излизам ти се прибираш, когато ти излизаш аз се прибирам hahaha И днес като гледам кога си писала точно сме излезли  Crazy

Мириамс, кой тоя лекар дето така не може пол да каже все Joy То по-хубаво така, отколкото да са сигурни и после изненадата, ама пак Rolling Eyes

Ноел, ние другата седмица тръгваме за море..в Гърция ooooh! Само като им видя градусите и ми се иска инфаркт ако трябва да симулирам само да не ме изнесе мъжо по на юг от тук, ама.. От две години си мечтае да ме води в Гърция и това е, избра момента Tired Аз вече в тая къща нямам думата 2лв как да се похарчат че за почивка ще си отварям устата..да ме влачат и това е, аз ще спя! Twisted Evil

# 70
  • Мнения: 2 286
Бебз, ама верно ли ще те заведат в напреднала бременност в средата на лятото в Гърция Crazy милата ти! Дано мине всичко спокойно. А с какво ще пътувате?

Мами, направих този шоколадов сладкиш с майонеза! НЕВЕРОЯТЕН Е! Само, че използвах нескуик-какао и млечен шоколад за глазурата. Станал е божественярски! Hug благодаря, че споделихте!

# 71
  • Мнения: 361
Пак съм аз!!!!

Бях при Димяни.Малко,по-малко се възстановява,още й е трудно да става й ходи и цялата е надупчена,но определено звучи по-свежо.Изписват я в Неделя,та ще разказва повече.Бебки са добре,дишат сами и сигурно ще започнат да ги захранват.

Лека вечер,момичета Hug

# 72
  • У дома
  • Мнения: 62
Ади  Hug

Милата Димяни, дано бързичко се възстанови и браво на бебките, и трите са героини.

Лека вечер на всички и дано утре да сме по-малко оплакващите се от безсъние  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 790
 wavey

Мириам, панделката е махната. Peace

Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 09:53 от Oleto

# 74
  • Мнения: 2 286
Ади, благодаря ти за споделената информация! Hug
Димяни, чакаме те, мила!  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт