ДЕКЕМВРИЙСКИ момичета усетиха вече първите ритничета!!!№7

  • 24 408
  • 710
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 16
Здравейте момичета!!!Ще пътуваме  във вторник ,надявам се всичко да бъде наред с полета,с бебчо и мен.Относно срещата навити сте ,нали...а така няма да се излагаме.Ще сме до 15 август,в отпуск ,надявам се да се видим няколко пъти.Днес бях на работа след 3 месеца болнични,бях леко притеснена ,но всичко е под контрол.Адска жега е тук,не се стои....а на вас желая прохладен следобед и лека вечер. Hug Hug Hug

ще се видим задължително аз около 2-3.08 имам намерение да заминавам при мъжо за около месец така че след като си дойдеш ще имаме малко време да се организираме

# 61
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Ку ку  Simple Smile
Здрасти, мацки. Записсс!

# 62
  • Мнения: 519
Здравейте и от мен! Peace
Виждам, че софиянки вече сте се видяли и сте си премерили пупите. Wink Много ви се радвам!
При мен май няма нищо ново... Бях на преглед през седмицата, но бебчето е много срамежливо и не се показа какво е. Crazy Доки каза, че е добре да няправя БХС и с мъжо ме убедиха, та тази седмица чакам резултатите и ми е много напрегнато. Tired Praynig
Каката беше една седмица на море с баба и дядо и бяхме младоженци, а аз се спуках да ям през това време и качих цяло кило. ooooh! Вече съм 2 отгоре, но се надявам, че сега като тичам пак след нея, ще вляза пак в релси с яденето. Peace
Като казах каката и ме вдига от компютъра вече, за да си гледа принцесите. Laughing
Хайде чао засега от мен и само с хубави новини да пълним новата тема! Hug

# 63
  • Варна
  • Мнения: 195
iff2, секретарката на Марков ми каза по телефона, че сърцето на бебето се вижда в 20-23 седмица. Аз исках да мина на преглед (ФМ) в 16-та г.с. и тя ме посъветва, че е по-добре да е по-късно. Този четвъртък съм на фетална, нямам търпение вече. Аз преди преглед съвсем пощурявам от вълнение - не мога да спя, получавам сърцебиене, обливат ме вълни... А по време на прегледа е рев, страшен рев. Grinning

# 64
  • Мнения: 34
привет от мен  Hug

Мами от РУСЕ взела съм диска с йогата и ще ви направя по един диск на всяка,но как ще се разберем да си ги вземете newsm78 това ще го мислим ами аз само това исках да кажа,добре че моя познат е толкова добър,защото го забравих и 3 дена стоя там без да го взема ooooh! ooooh! ooooh! голяма забравана съм незнам какво ми става,но съм толкова разсеяна напоследък Whistling

# 65
  • Мнения: 844
Привет и от мен !

Shanna , мила чак сега се сетих...с тебе правихме заедно опит през юни миналата година...със сходна съдба !  Grinning  Радвам се , че сега вече пишем в тази страхотна тема  Hug


Роси, Simple Smile бъркаш ме с някоя друга Shana  Hug  Честно казано нашето бебче не беше планирано, желано е разбира се, дори за миг не сме помисляли друго. А миналия юни ме вълнуваха съвсем различни летни удоволствия.
Относно срещичка в Бургас, аз съм ЗА, само да се върне и Djesy, да се съберем по-голяма група. Радвам се, че софийските мами са изкарали добре, гледах ви на снимка, големи сладурани сте всички!
Относно лова, чувала съм, че не трябва да се ловува, но по-скоро лично аз го приемам като суеверие. Според мен е добре да не се яде месото от лова, понеже може евентуално да е заразено с нещо.
И последно да кажа, аз за първи път ще ставам мама, но моето бебче доста шава и поритва. Ако е вярно това, че ще е ревливо ... хич не ми се мисли  Grinning

 Blush ами явно бъркам .... значи сте 2 във форума Simple Smile и то от Бургас
аз също съм ЗА срещата , само да ми е удобно ,че съм много работна  Grinning

# 66
  • Мнения: 838
Добро утро и лека нова седмица!
Момичета, има ли някой от вас оранжева урина сутрин и знае ли на какво се дължи?

Пускам нещо за УЗИ: http://zdraveto.namama.net/neobhodimo-li-e-ultrazvukovoto-izsledvane/

може ли линк към Фейсбука?

Последна редакция: пн, 19 юли 2010, 09:25 от kolibka

# 67
  • Мнения: 52
Добро утро момичета!
Видях снимките във фейсбука,страхотни сте  Hug ,и доста мами сте се събрали.Много хубави коремчета имате!
Ние сега сме се захванали с едни ремонти и е страшна бъркотия.По цял ден чистя и оправям с малки почивки.Да ви се похваля ония ден докато лежах и така кихнах ,че чак бебо все едно се преобърна в корема ми и започна да рита  Heart Eyes ,а вчера сутринта докато си пиех кафето и кучето ми като излая и бебо пак ритна(сигурно се е стреснало  Grinning ) и така няколко пъти докато кучо лаеше!Много се радвам ,че започнах да го усещам бебока честичко  Heart Eyes.
Мами да ви питам вие харесахте ли вече легълце?Ние тъкмо приключихме ремонта в спалнята и сме оставили доста място за бебешкото легълце и шкафчета.Харесах си и легло ,което после става на юношеско и бюро и е много красиво,нямам търпение вече да го купим,но това суеверие  Cry хич не ми се иска да бързам.Все още нищо не съм купувала ,а така ми се иска,особено като разглеждахме Jumbo.
Ами това е от мен за сега  Hug ,отивам да си подреждам гардероба и да пооправя апартамента колкото мога.

# 68
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Добро утро  Hug
Запис в новата тема. Почвам да чета назад какво става из темата
Момичета толкова съм щастлива вчера бях на фетална и всичко се оказа наред. Предишните два прегледа на фетална докторката изрази съмнение за гръбначно изкривяване и ме посъветва приятелски да махна бебето докато е рано. Толкова трудно преживях лошата новина, че не можеш да си намеря място, но вчера вече при др. специалист- нещата се оказаха съвсем в норма. Чувствам, че наистина ми олекна. От няколко седмици само ви чета, но вече и аз мога да се похваля с добра новина и сини гащи! smile3521 smile3521

Браво мила много се радвам. Доста време се мъчих да ти пиша на ЛС, но кутията е пълна. Радвам се , че всичко е наред при теб

Ей да знаете още ме държи хубавото настроение от срещата. Аз тая събота мисля пак да ходя, да търся тумбаци,  Joy

Последна редакция: пн, 19 юли 2010, 09:38 от Danili

# 69
  • Мнения: 30
Ехооо мами  bouquet
Мнооого сте изписали. Аз съм на морето още, но само да ви кажа здрасти! Хубава нова тема имаме.

# 70
  • Мнения: 1 274
Привет, ей сега ще вляза и аз да се порадвам на снимковият материал от Софийската среща Hug
The Girl , пусни линкче, да видим легълцето, аз ще ползвам на малката легълцето, харесвам си го и ще ми върши работа Hug
Иначе сега съм на вълна обзавеждане, набелязах детската стая-
http://www.labirint.bg/index.php?page=shop.product_details&f … mart&Itemid=1


Ако знаете хубави мебелни магазини свиркайте Hug

# 71
  • Мнения: 193
добро утро
днес си занесох стерилната урина и утре ще ми излезнат резултатите  Praynig ,а от БХС чак след 2 седмици  Shocked за който ми взеха 40лв ,а в МД-27ЛВ ЗА 3 дена-мародери както и да е
каже те ми кога е най-добре да се види сърчицето Томова ми каза 28с да отида при нея ,но мн.далече ми е  ooooh!, а при Влековски ми казаха 20-22с

# 72
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
В темата за ФЕ е написано от специалист извършващ това изследване кога се прави  Peace
Цитат
"Най-добре е ФЕ да се извърши около 20 гестационна седмица (между 18 и 22 г.с.). от специалист-детски кардиолог, сертифициран за ФЕ, който дава експертна оценка на сърцето на плода. ФЕ фкусира изследването върху сърцето, поради което детският кардиолог може да не долови аномалии в други органи и системи.

# 73
  • Мнения: 52
Ето такова легълце съм си харесала http://www.dizainbaby.com/bg/adelinalux.php по надолу е дадено как става и на юношеско и бюро.Две приятелки ползват такова и са много доволни ,а и парите си струват за тази дълга "инвестиция".Мъжо каза ,че и в Метро ги имало... варират около 400лв.

# 74
  • Мнения: 4
Здравейте мамита. Може ли линк за групата във facebook и дали скоро пак ще се събирате софийските мамита.

Общи условия

Активация на акаунт