Пак е време за море, на три годинки става юлското дете

  • 20 280
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • София,
  • Мнения: 4 267
Бубе, Честито на порасналия рожденик, да е много здрав и щастлив и прекрасен батко на малка госпожица Wink Желая Ви весел празник днес  Hug

Честито и на Малчо, на патеричка, но от сърце     bouquet

Ками бързо оздравяване на Евичка, а и на татко и Peace, а ти се пази много!  Hug

Ние и днес направихме един плаж, нямам думи, времето е гадно - ту стане студено ту напече, ей сега се прибрахме, защото повече от час си беше доста облачно, то пък се разкара, но аз пък днес май поизгорях доста Rolling Eyes

# 61
  • USA
  • Мнения: 559
Честит рожден ден на Дели!!! Да е много здрав и усмихнат и да е добър батко!  newsm59

# 62
  • София
  • Мнения: 254
Забравих да кажа сутринта, че Малчо много ми хареса на снимките.

Сега чакаме материал и за титуляра на Манчестър...

# 63
  • Мнения: 984
Благодаря ви за хубавите думи за мойто гардже  Heart Eyes
Днес цял ден му напомням, че вече е на 3 и трябва да слуша  hahaha И като за първи ден се държа прекрасно  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 329
Благодаря ви за хубавите думи за мойто гардже  Heart Eyes
Днес цял ден му напомням, че вече е на 3 и трябва да слуша  hahaha И като за първи ден се държа прекрасно  Mr. Green

 Joy
Аз на Еви и казах  да се държи като три годишна Laughing
Галена  Hug, там се чувства прекрасно, може би като ви чува и се разстройва за миг, спокойно  Hug

# 65
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Честит рожден ден на Дели !Да е много здрав и щастлив! newsm59

Малчо много е пораснал и все повече ми прилича на Мая , видях и Гери , Ирина , Стефи и Етко.

Тедо пък не ще да спи при нас , остава при баба си и дядо си , аз малко се ядосвам , не знам защо , струва ми се , че ще му се размие представата за това кое е "вкъщи".Пък може и просто да ревнувам.
Галена , ще се разтъжите през уикенда  Hug.
Веси  Hug, дано намериш правилното решение по-бързо и нещата се оправят.

# 66
  • Мнения: 910
Честит рожден ден на Дели!Да е здрав и много щастлив!  bouquet

# 67
  • USA
  • Мнения: 559
Малчо е много сладък и пораснал! Тортата е супер. Явно много хубав е бил рождения ден.

Галена, не се притеснявай за Кая. Сигурно и е добре там, въпреки това че и липсвате. Кристиан засега не е показал много, че му липсвам. Но знам, че се буди и пита за мен. ПОследният път като си говорихме ми каза скоро да идвам. На мен ми е много мъчно за него, но съм доста заета и гледам да не мисля за това. Малко ме е страх, че ще го намеря много променен.  Confused Важното е да са здрави, другото е въпрос на време. А и вярвам, че за тях самите е добре да имат контакт с роднините.

Били, аз на твое място сигурно няма да позволя да спи при баба си и дядо си, дори и да ме врънка за това.  Crossing Arms

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 523
Аз съм тук - ама почти не остава време да пиша!
Честито на всички празнували до сега! Да са живи и здрави дечицата, а на родителите здрави нерви!!!

За оставянето - дзвера към 3тата седмица започва да ни търси. Аз си мисля, че е добре от време на време децата да се отделят от мама и татко - най- вече за благото на родителите  Blush
и поздрави от Бургас Grinning. ама до морето не сме стигали още, а сме тук вече 2-3 седмици . Аз работя Grinning

# 69
  • Мнения: 329
добро утро
Велинче заради теб разяснявам- тази сутрин също й бяха залепнали очите , но през деня са спокойни.Имаме уговорка да се чуя с хомеопатката ,по късно пак ще пиша.Ако на другите не им е приятно да описвам подробно нека кажат  HugОще малко остана и ще си гушнеш момчето  Hug
Аз обичам понякога да поспивам сама ,без дечко  Laughing Когато бяхме на Кюстендил двечките , тя искаше да спи на вторият етаж с баба си , а аз спях долу сама( не ми беше много комфортно) , но пък си отпочинах Peace

# 70
  • Мнения: 766
 Hug
Благодаря на всички за подкрепата - днес нещата изглеждат доста по-добре, но и аз реших че няма да се тревожа за проблеми и грешки, които дефакто не са мои  Crossing Arms Егоистично или не, това решение ми помогна да се отърва от много негативизъм  Grinning
И да ви почерпя, че днешната дата е една от най-хубавите в живота ми - преди цели 4 години на днешната дата беше сватбата ни
Избирайте  Hug Grinning
                                                

# 71
  • Мнения: 329
Веси ,честита годишнина ,още много по толкова во желая  Hug И да се обичате все по силно  Heart Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 254
Честита годишнина, Веси! Много да се обичате и уважавате!!! Явно и вие като нас сте направили - таз година булка, догодина люлка (при вас седмица след годишнината, при нас - пет дни преди  Laughing). Олеле, не могга да повярвам, че са минали четири години...

Искре, как така ще работиш? С две невръстни дечица!  Wink

Ками, на мен лично не ми е неприятно да обясняваш, такива неща ги считам за полезно да се знаят...

Кая вчера следобеда вече беше добре. И аз мисля, че е хубаво за нея да се отделя, и родителите ми искаха да постои при тях, просто не очаквах така да реагира (явно очаквам да е коравосърдечна като майка си...).

# 73
  • Мнения: 43
Иха, Веси, честита годишнина. Още дълги години да се обичате и разбирате  Hug   bouquet
Галена, въх, как се изрази само за себе си  Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 329
Мими как си те , имаш ли неразположения ????Расте ли бебока  Grinning
Чух се с хомеопатката, за нея това че сутрин има секрет е добро и не ми позволява да давам друго засега.Имам едни капки от нея, които чакат употребата си когато каже  LaughingИначе Еви е добре, днес съвсем няма зачервяване на очетата, няма и сълзене.Кашля още ,но от секрета от носа,така съм и аз всъщност  Peace
Сложиха ми мивката в банята  Party ,сега чистя ,остава само паравана около душа и ще снимам да ви покажа всичко в завършен вид.

Общи условия

Активация на акаунт