Много ми е зле

  • 8 841
  • 140
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 710
Всъщност, това е точно така.
Нещата са елементарни, като мъжете. Ако искат да са с една жена - са. Ние сме тези, които създаваме илюзията, че 'може би той все пак...". И ние си я храним, защото ни се иска да има нещо по-дълбоко и сложно, а то няма ( или е рядкост).

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 839
Флоке и през това явно трябва да минеш... Всъщност май всички сме минали... Hug

# 47
  • Мнения: 2 448
Floke, ама това същия ли е дето пак плака преди време за него?Не го ли изтърпя достатъчно да ти разказва за други жени, по които си падал???!!! И още не си му казала какво изпитваш към него? Ами покажи му най сетне, поне и да плачеш след това, ще знаеш, че е защото те е отрязал, а сега си луташ в неизвестност.

Ох, ужас, много си ми симпатична, толкова мила изглеждаш, обаче направо ми иде да те напляскам. Как може все в такива екземпляри да се влюбваш да му се не види.  Crazy

А ако те огорчи още повече давай го тука, добре се справяме по обезкостяването знаеш.  Twisted Evil

# 48
  • Мнения: 51
Ей,симпатягоо Hug
Просто приеми,че явно той не е точния човек, а точния е някъде там и те чака... Знам,че е тежко и в момента си мислиш,че по-точен от него никога няма да намериш,ноо една врата се затваря,друга се отваря  bouquet

# 49
  • Мнения: 4 734
10 c's, за съжаление не всичко в живота и по-специално в любовта е толкова просто или черно-бяло... Ако беше така, щеше да е къде по-лесно - обича ме или не ме обича.. Но понякога има и други нюанси, например - обича ме, но не може да е с мен или може, но при големи компромиси с други неща....Или обича ме, но е на стотици километри от мен или обича ме, но има ангажименти към деца и т.н. и т.н.Тогава не винаги това което показваме или казваме на любимите хора е право пропорционално на чувствата ни и на желанията ни... И това обърква, наранява или обезверява другия... Винаги има хора, които се чувстват неразбрани или не разбират какво всъщност изпитва половинката им, които винаги си задават въпроса "обича ли ме" даже и след 20 год. съжителство.... newsm78

# 50
  • Мнения: 1 334
Floke, какъв е, българин или германец?

# 51
  • Мнения: 31
В случая явно не гледаш реалистично нито на себе си, нито на него.... Не си знаеш цената, а него идеализираш... Изглеждаш много красиво момиче, с невероятно излъчване и усмивка. Има моменти, в които губим адекватност и объркваме реалностите. Както се казва: И най- мъдрият си е малко прост  Wink Това за теб се отнася, мила, както се е отнасяло безброй пъти и за мен  Wink

Много силно те прегръщам в мислите си, макар и да не те познавам.

# 52
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе извинявайте, само на мен ли ми се струва, 4е Флокето е голямшка за такива драми newsm78 Аз така разсъждавах на 12, 4е май и тогава гледах те да въздишат по мене пове4е, отколкото аз по тях Laughing Не, сериозно, на 20+ не може да живееш в такива драми, някаква дивотия е това, глупост, безсмислица...До характер ли е, що ли Rolling Eyes Мазохизъм?

# 53
  • Мнения: 31
Не, въпрос на чувствителност е  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 22 430
Флоке, абе жена....станала си на 20и кусур години и те тресат пубертетски драми, що така?
Ти ако не му кажеш на един мъж какво искаш от него, той няма да се сети че ти може всяка нощ да ревеш за него и да се терзаеш от подобни глупости.
А ти като го виждаш, че не се интересува от теб, какво пък си тръгнала и да ревеш. Толкова ли са се свършили мъжете?

# 55
  • Мнения: 1 568
Какви години миличка, та ти си на 21, колко раздели и срещи ще има още Hug
Успокой се, наспи се.
Не се поддавай на тези емоции, един ден ще те е срам че си пускала някога такава тема.
Цунки!

# 56
  • Мнения: 73
Флокенце, направи му една магия за любов на тоя мухльо. Първо, от нея ти самата ще поизстинеш и ще се почувстваш по-добре, и после той ще хукне по теб и ще страда повече отколкото ти по него.

# 57
  • София
  • Мнения: 16 024
belinda, наистина Флоке на години е голяма. Но не е пораснала още. Не знам как и къде е живяла, но се е запазила чиста. Ако беше някоя  софийска 21 год. девойка отдавна да го е забравила и да се е насочила към по-перспективен.
Флоке, ако още не си заспала - пийни разтворим аспирин с вит. Ц, наспи се. УТре сутрин изпий доста течности и като ти мине махмурлука просто помисли за себе си.
Ти си си най-важна. След като въпросния не те иска, значи  трябва да се откажеш. Няма смисъл от нерви, истерии и подобни. Гледай си живота и здравето. Забрави го и смело върви напред. Всяко зло за добро. Млада и хубава си - още колко мъже ще харесаш докато намериш твоя.

# 58
  • Мнения: 222
Ти си си най-важна. След като въпросния не те иска, значи  трябва да се откажеш. Няма смисъл от нерви, истерии и подобни. Гледай си живота и здравето. Забрави го и смело върви напред. Всяко зло за добро. Млада и хубава си - още колко мъже ще харесаш докато намериш твоя.


# 59
  • Мнения: 139
Момичето пише, че ще се хвърли под влака, ако момчето я отреже...вие да пие вит. Ц #Crazy Както викаше майка послушай ме маме, аз съм го минала маме този път, защото съм вече на 50 год и много неща съм видяла в този живот. Ще отидеш при това момче (сегашния ми мъж) и най-много вика едно бебе да ти направи Joy Викам да бе да, ти па че ми кажеш и какво стана Crazy Е наистина трябва да се слушат хората с опит, ама как да ги слушаш, когато сърцето ти иска друго ooooh! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт