Черен и бял списък на фризьорите - 2

  • 433 371
  • 774
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 137
0896300680 - Ася
Ами подстригването при нея мисля беше 10-12лв.

# 61
  • Мнения: 4
нали ходиш при нея как така незнаеш цената  Confused все пак благодаря за информацията

# 62
  • Мнения: 150
За белия списък:
Салон „Мърфи” и по специално Марин Хубенов – Мърфи.

# 63
  • Мнения: 2 843
За черния списък - Валентина Костова, по-известна като Рошавка работи в салон Brankov в София -

http://www.salon.bg/salons/view/id/6

 За черния списък Аз също имам много лоши впечатления от Валентина. Преди една година ходих да се боядисвам и от светла коса ,която трябваше само да боядиса корени и да тонира ,излязох от салона тъмно кестенява направо черна ,а косата ми доста по изгоряла.



Подозирам, че това е същата "Рошавка", която се изявява като потребител и в този форум; обикновено налита на фризьорските теми, но е странно безсловесна, включванията й обикновено съдържат една-единствена дума - "запис".

За пореден път се убеждавам в ниския интелектуален капацитет на голяма част от фризьорското съсловие; а щом той липсва, щом няма и помен от творческо мислене, няма как от прическата да се очаква много. Поради тази причина клиентите са принудени да действат сами, да разучават нови продукти, да се осведомяват за нови фризьорски насоки - тъкмо заради некомпетентността на "професионалистите". Установявам, че четейки темата за професионалните серии за коса, съм в пъти по-наясно за нещата, отколкото повечето фризьорки. Единствено не съм се научила да се подстригвам сама, но може и да започна да действам по въпроса.

# 64
  • Мнения: 1 416

Подозирам, че това е същата "Рошавка", която се изявява като потребител и в този форум; обикновено налита на фризьорските теми, но е странно безсловесна, включванията й обикновено съдържат една-единствена дума - "запис".

За пореден път се убеждавам в ниския интелектуален капацитет на голяма част от фризьорското съсловие; а щом той липсва, щом няма и помен от творческо мислене, няма как от прическата да се очаква много. Поради тази причина клиентите са принудени да действат сами, да разучават нови продукти, да се осведомяват за нови фризьорски насоки - тъкмо заради некомпетентността на "професионалистите". Установявам, че четейки темата за професионалните серии за коса, съм в пъти по-наясно за нещата, отколкото повечето фризьорки. Единствено не съм се научила да се подстригвам сама, но може и да започна да действам по въпроса.
Точно за същата фризьорка става въпрос! Определям подстригването си при нея като една от най-големите грешки в живота ми!

# 65
  • Мнения: 3 675
AQUА, ти не си получила желаните от теб етажи, но все пак си имала етажи, а аз при предпоследното ми ходене на фризьор също исках етажи, но вместо етажи ме подстригаха на черта  Shocked  ooooh!
Косата ми е доста обемна и чуплива и исках етажи за да ми се отнеме от обема, но фризьорката започна да ми обяснява, че щом съм искала дълга коса, то не било много хубаво да ми изтънява прекалено много косата и си излязох подстригана на черта  Cry Нямаше етажи и нямаше изтъняване.  Close
А при последното ми ходене ме подстригаха с бръснач, без да ме информират предварително.
В такъв шок изпаднах като забоде бръснача, че нямах сили да реагирам  Laughing
От тогава не хода на фризьор.  Mr. Green
Не бих позволила повече разни фризьорчета да се подиграват с косата ми.  Naughty
 

# 66
  • Мнения: 1 416
B & C, ами да ти кажа по-добре е твоето положение Peace Grinning Етажи, ама нямаш представа за какво ставаше въпрос!! ooooh! То не етажи, а зверски накълцана и "изхабена" коса ми направи въпросната фризьорка. Отрязах петнайсетина сантиметра да се поизравни, иначе беше ужас просто! За да си оправя косата напълно и да махна изцяло накълцаните етажи ще отнеме още доста време - до нова година някъде Confused Вече съм се убедила не на 100, а на 1000%, че българските некъдърни фризьори /мнозинството/ хубави плавни етажи не могат да правят Naughty  Могат да накълцат и изтънят косата и на това му викат етажи. Решила съм вече никакви етажи!
Да не говорим, че въпросната фризьорка и мен ме подстрига с бръснач, отпред и отстрани - бритона. Е, след по-малко от месец ми се нацепи косата на места, там, където е играл бръснача! Бритона ми никога не е цъвтял преди това, въобще като цяло косата ми не цъвти, ясно беше, че е от бръснача, а и още повече само там се получи нацепването.
Така че ти си в по-добро положение, че не си пострадала с етажите Simple Smile Щом ти е чуплива косата пък още по-добре, че не са ти направили етажи, че като знам как ги правят и как стоят при чуплива коса /каквато е и моята/. Правят ги горе косата стои бухнала като глухарче, а надолу висят няколко кичурчета - на това му викат те етажи. На това аз му викам изхабена, осакатена коса!
Аз просто вече съм тотално отчаяна от фризьорите, не знам вече къде да ходя да се подстригвам!

# 67
  • Мнения: 648
И аз имам същия проблем с фризьорите, косата ми е гъста и чуплива, като се подстрижа на черта, отгоре ми стои сплескано, а отдолу е една такава дебела... отивам на фризьор и започват да ми обясняват как като ми направят едни етажи ще ми се олекоти косата и т.н. - да ама само на приказки, излизам като гъбка отгоре, най-късия пласт все едно е отделна част от косата, като че ли шапка съм си сложила, а отдолу как се чупи и извива не е истина. Аман от некадърни фризьори, не един и два съм сменила, известни и неизвестни. Последно ми предложиха някаква Деси, от салон "Мишев", срещу докторската градинка, на Оборище. Някой да е ходил при нея?

# 68
  • Мнения: 3 675
AQUА, и мен са ме подстригвали с бръснач, при последното ходене на фризьор и при това не само бритончето, а цялата коса ....ц-я-л-а-т-а.  ooooh! Да имах някакви етажи след бръснача, но след това  такъв цъфтеж падна, че едвам се оправих.
До сега на етажи ме е подстригвала добре единствено една сръбска циганка, но и загубих следата  Sad

# 69
  • Мнения: 3 403
Момичета, и аз съм с чуплива, гъста коса и я мразя да е бухнала. Години наред спорих с де каквито фризьори се намериха да не ме режат на черта, да не ми правят прически с  обем и т.н.
След доста обикаляне и търсене от 5 години съм се кротнала при един фризьор - не знам как този човек успява всеки път да ми прави косата хем да няма обем отстрани, хем да не е супер изтънена и като гъбка. И най-хубавото е  че като му кажа, че не знам как искам да съм подстригана, винаги ми предага решение и винаги ми харесва резултата.
Та за белия списък - Васил от салона на Митко Дамов Вог Вижън на Славейков. Само факта че 5 год. не съм го сменила, а аз съм супер капризна по отношение на косата си - стига.

# 70
  • Мнения: 22
За белия списък- BS студио- Бисер   Simple Smile

# 71
  • Мнения: 7
Васил от салона на Митко Дамов Вог Вижън на Славейков.  

Би ли ми дала ориентировъчни цени за подстригване

# 72
  • София
  • Мнения: 38

Зя белия списък
гр. София, жк. Люлин-1, фризьорски салон "Карамел"
GSM: 0888 /247 641 - Ели
Много доволна от  към подстригване.


# 73
  • Мнения: 0
Здравейте на всички
от известно време се чудя къде да се подстрижа и ми препоръчаха салона Налби на Асен Налбантов аз съм с коса до раменете и искам да си я скъся драстично и ако може да е с бръснач много се чудя дали да му се доверя дали някоя е ходила и с какви впечатления е от салона и от цените?

Благодаря ви предварително  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 0
Относно Черния списък: Ужасно съм възмутена от работещите в салон "При коконите" в София, ул. Смърч 30! Фризьорката например я хванах как пресипва продукти за 3-4 лв. в скъпи опаковки. Тази жена ми изгори и косата докато ме боядисваше! Като цяло наблюдението ми и за останалите работещи там е, че са много некомпетентни и прости. Препоръчвам никой да не ходи там, ако не иска да му съсипят косата или нещо друго.

Общи условия

Активация на акаунт