Никаква енергия?

  • 3 476
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте, всички. Simple Smile

Нямам никаква енергия за нищо. Събуждам се сутрин, ставам и след това единственото ми желание е да си легна пак... И проблемът не е отскоро - заради жегите, например.

Внимавам с какво се храня, гледам да не са тежки неща. Спортувам, ходя на Витоша всяка неделя, като се надявам това да ме енергизира. Нищо не помага, накрая се принудих да си купя хапчета кофеин, та да имам нещо, което да ми помогне за деня.

Не пия кафе, не пуша. Може би трябва да започна?   Flutter

Искам да попитам - има ли някой моя проблем, ползвате ли някакви витамини, нещо на билкова основа, някакви хомеопатични средства?  Thinking

Последна редакция: нд, 18 юли 2010, 10:38 от anIadI

# 1
  • Мнения: 149
   Скоро попаднах на тази тема      http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=400044.0

  От 6 дни правя упражненията 5-та тибетци и ............. съм изумена от енергията, която имам. Обикновено в горещо време се чувствам като "парцал", а сега кипя от енергия и настроение. Правят се веднъж дневно, аз се изсилих един ден и ги повторих следобяд - толкова енергия и сила имах, че успях да заспя чак на разсъмване.
     Успех! Сподели, ако решиш да пробваш.

# 2
  • Мнения: 800
1. Виж си кръвното, може да е ниско.

Вземи си коензим Q 10. Дава енергия.

Аз пазарувам такива неща много евтино по интернет от www.iherb.com/. Има и намаление от 5$ с код HEF911.

# 3
  • Мнения: 1 568
Иди на лекар.
Не се оставяй така само със съвети от тука Peace
Може да си бременна, може да те напада вирус, ниско кръвно.
Но има и други по опасни неща.
Изследвай си кръвта, изследвай си захарта, щитовидна жлеза..
Отхвърляй всичко едно по едно Peace

# 4
  • Мнения: 376
Енергията можеш да си я върнеш с лечебен глад по системата на Пол Брег. Просто организма се е задръстил с токсини и затова така се чувстваш. Зависи също на колко си години и дали си с наднормено тегло... Хапчета не, по-добре какао. Аз често съм така, но се оправям с лечебен глад или минавам само на свежи плодове и зеленчуци поне 1 седмица. Пия също сок от Алое вера, но само през зимата.
http://www.izi-de-tox.com/index.php?option=com_content&task= … =41&Itemid=29
Не съм пробвала от тези билки, но мисля в скоро време да си поръчам от тях.

Последна редакция: вт, 20 юли 2010, 00:06 от Инера

Общи условия

Активация на акаунт