Отговори
# 30
  • Мнения: 192
Eто ни и нас преди една година:

И преди два дни:

# 31
  • Мнения: 192
Забравих да питам някой има ли вести от Дидето?
А от Емим, загуби се и тя някъде по трасето.  newsm78

# 32
  • Мнения: 115
Хоп и аз в новата тема.
Много ми харесва идеята на Елфи за снимките, толкова са ни сладки дечицата и много, много са порастнали.

# 33
  • Мнения: 17
  А така и сега какво правим с националната среща  newsm78. Аз до сега зяпах сайта на хотела в Рибарица, който е на второ място. Ама да си призная не разбрах някой неща. Като цените примерно. Имат някакв линк с цени но до април месец сега дали са актуални не знам. А и тия съкращения дето са ги сложили не знам за какво се отнасят. Поне си мислех, че разбрах - 60 лв. за двойна стая в хотелската част. А и не разбрах цените в лева ли са или в евро, че никаде не пишеше пък ту на англииски ту на Бг имаше и съвсем се оплетох.  Но нещото което не ми хареса е ,че хладилник ( ако минибар е равностойно на гладилник  Thinking  Embarassed ) има само в апартаментите и студиото. Тоест не е много по-различно от Яев в това отношение.Пък хладилник си трябва в тия жеги.
  Това за търговското отношение на персонала в хотел Яев и явното им предпочитание към краткосрочните гости на басейна и ресторанта никак не ми хареса. Но все си мисля, че при този клас хотели не може да се очаква нещо друго за съжаление, май са на принципа ден година храни и гледат да изцедят максималното от сезона  #Cussing out. Виж ако си плащахме по 200 лв на стая сигурно на ръце щяха да ни носят.
 Янааааааа помоооооощ давай и ти идей , и съвети като вътрешен човек в бранша. Ако датата ще е 7-8 август ( за сега води с 1 глас) нямаме много време и според мен до края на тази седмица трябва да сме се задействали с резервации.
  А пък малчовците са страхотни на снимките от преди и сега. А Криско е страхотен и Доне направо ти е одрал кожата.

Последна редакция: пн, 19 юли 2010, 23:15 от PIS74f

# 34
  • Мнения: 46
Запис и от нас.

Ние събота и неселя сме жабки-не се излиза от басейните на село,уж има и за малкия,но в нашия най му харесва,а аз си починах и хванах тен,че си имах бабагледачки  Whistling

Всички дечковци са супер  Heart EyesююЧакам и аз новини от Дидето

# 35
  • Мнения: 2 829
Фокси, каква беше онази програма дето възстановяваше снимки от прецакан хард диск? Че една приятелка е закъсала....
Момичета, аз не съм кой знае колко вътрешен човек.... Освен нашите хотели не познавам много други... Но можем да направим изгодна оферта за една среща, мисля че можем да направим цени от около 50 лева за апартамент на вечер- това е една спалня с хол с разтегателен диван, кухненски бокс...

# 36
  • Мнения: 242
Фокси, каква беше онази програма дето възстановяваше снимки от прецакан хард диск? Че една приятелка е закъсала....

Програмата е Recuva Peace
Офертата ти е доста хубава Grinning ,обаче мамите от Варна например незнам как ще бият толкова път  Rolling Eyes
Между другото как се казват вашите хотели?

Аз днес не пиша,защото пак ми е нещо свинско.Всъщност ми е такова от няколко дни,но днес изби повечко.Просто ми върви все на каръщина и затова нямам настроение за нищо...
Не съм забравила и да добавя Диденото Стаси на първа страничка.Сигурно утре ще го направя.Но иначе си ви чета,за да не изпусна нещо...
А вие продължавайте да ми изращате снимки на пощата  за колажа.Засега имам само около 1-12 снимки.Хайде,размърдайте си кльощавите зад..ци,за да не взема гегата Laughing

Раде,браво! Ти поне правиш слънчев тен.А аз съм принудена да се пържа в солариума,щото иначе съм бяла като сирене..особено в крачката.

Последна редакция: вт, 20 юли 2010, 00:06 от foxy81

# 37
  • Мнения: 17
Яна наистина офертата си я бива. А ти само за хотела в Банско ли говориш? Защото имам някакви смътни спомени че вашата компания управлявахте няколко хотела. Ако е за хотела на Банско найстина далечните мами ще имат думата в случая.
 Фокси, какво ти е пак бе душа. Както викат братята шопи - оти да се косиш като ще ти мине  Hug Майтапа настрани то си е нормално да изпадаме в някакви черни дупки. То ти си си напаво в Сатурнова де Simple Smile ама я пускай маникюрите и да издрапваш нагоре по дупката. Погледни си двете спящи слънчица и лягай да спинкаш и ти. Утрото нали било по-мъдро  Wink
  Хаиде лекар с нож и полека с дюшека  Flutter нали така беше а Вержи  gydi
  А нашата отчетна си има за домашно да решава задачката с националната среща. Аз за сега съм за офертата на Яна, но пак казвам далечните желаещи да си казват. От вас искам като се прибера утре от работа да сте резервирали и стегнали куфарите  newsm66. Аде моля другарката отива в обятията на Морфей щото отърва обятията на мъжо - вече спи трети сън.
 Майтапя се девойки ама найстина ми се иска да се организираме за срещичката.   bouquet

Последна редакция: вт, 20 юли 2010, 00:21 от PIS74f

# 38
  • Мнения: 2 829
За хотелите, които ние управляваме ми е най-лесно да предложа добра цена. Те са в Банско, вижте Eagle's Nest или Grand Montana. Нямаме работещ ресторант в момента, но може да предложим да отворим ресторанта само за групата и да готвим 1 или 2 неща само по заявка. Но пък вътре ще сме си само ние. Иначе мога да поискам изгодна оферта и за др. хотел от веригата apartmentsbulgaria.com но трябва да е за точна дата и приблизителна бройка.

Фокси, благодаря! Теглеше се от нет-а, нали?

# 39
  • Мнения: 242
Яна,от нета-да Peace Аз направо съм ти дала линка.Като цъкнеш върху името излиза и линка,от където се тегли...

Лелеее,разгледах хотелите,които управлявате вие...Луда работа!!!! Много е хубав интериора /забелязах го,защото имам интереси към интериорното обзавеждане Blush/
Писче,бе то моя кахър май е леко смешен,ама ми е криво ,защото вече изкукуригвам на едно място.То се почна от там,че няма да имаме /отново/ възможност да отидем на море,после пък се оказа,че дори и на балкан не можем да отидем и то защото на Боян им бавят заплатите с по няколко месеца.С две думи ако им плащаха навреме и реални заплати,а не част от тях,имаше някаква вероятност да цамбурнем дупарките поне за 3-4 дни на моренцето.Е,надеждите ми се изпариха,а толкова ми се искаше да се махна от Пловдив за малко....За това ми е криво толкова време и ме избиват вече каракочовците..И за капак се оказа,че точно на рождения ми ден ще си кукувам цял ден сама с малките,защото Боян отиват на командировка в Свиленград.То е за един ден,де,ама ще излезе от нас в 5-6 сутринта и ще се прибере в към 7-8 вечерта..И така...Абе то е по-дълго за обяснение,но не ми се иска да се впускам в подробности.И без това настроението ми е на приливи и отливи и точно сега съм се поуспокоила малко..Не ми се иска пак да си лягам песимистично настроена...Смешна ми е мъката,ама ми се насъбира в един момент повечко и избива...

Последна редакция: вт, 20 юли 2010, 00:47 от foxy81

# 40
  • Мнения: 1 134
Здравейте! bowuu

Диде, честита радост! Всичко ще бъде наред, абсолютно сигурна съм в това! А, сладкото адашче ще е най - прекрасната кака!  bouquet

Честит имен ден на всички!  bouquet

Мими, честито преместване. Направо се засрамих, че съм те накарала и мен да мислиш на фона на всичко останало... И ти благодаря за загрижеността.
Зачезнах рязко, защото баща ми организира някакво абсолютно шантаво море - нае два апартамента едни над друг в Созопол с идеята да гледат Бобчо, докато ние сме на плажа, само че не се получи така... Нали си спомняте онези ми излияния за това, че сега е най - благодатното време за море, защото малчовците кротуват под чадърче и в басейнче? Е, много моля всеки, който ме види от тук нататък да ми удря по един шамар... Божидар ни взе здравето - никакъв страх от пясъка, никакъв от водата. Всички пищят от врелия пясък, ходят с чехли и се крият по сенките - той стои като един нестинар, гледа ме от упор, а в следващия момент е във водата в поза - попова лъжичка - ръцете и краката са потопени, а той е надупен и чака някой да го хване през гърдичките, за да плува... ooooh!
Освен това стояхме толкова дълго на плажа, колкото изобщо не си представях... С две думи съм майка - рецидивист.
Най - хубавото е, че не се разболяха децата, въпреки че носих сак с лекарства, само противозмийски серум нямах - установих го докато една водна змия ни прекоси пътя... Crazy
Другото хубаво е, че морето остана въпреки мен и моето потапяне - за първи път плувах толкова спокойно и дълго, защото шамандурите не потъват... Sunglasses

Това е с две думи. Сега правим ремонт при баба, аз бъркам баки с боя и оцветители и боядисвам като луда. Много съм добра - препоръчвам се на всички новодомки с идеята поне малко да компенсирам предизвиканите мисли... Peace Heart Eyes

Фокси, сега те прочетох - сигурна съм, че ще успеете да стигнете до морето това лято. Ще видиш! Друг е въпросът, че според мен после ще ти трябват 2 седмици релакс някъде Laughing.

# 41
  • Мнения: 360
Зарииии,благодарско спести ми 0.30ст. за телефонен разговор. Mr. GreenГледам пишеш,че сте си изкарали идеално на морето Laughingи Мая няма страх от водата и пясъка,за това догодина с баба на море,повече сами НЕЕЕЕЕ.А случайно да ви се намират морски снимки????? Heart Eyesхайде да погледаме Sunglasses

# 42
  • Мнения: 242
Добро ви утро Hug

Всъщност за някои вероятно е добро,а за други спали от 2 до 4 е просто прекрасно!!!
Очите ми се затварят,обаче Naughty НЕ! нямам право да спя Tired

# 43
  • Мнения: 360
Добър ден Hug
Туко що разговарях с Дидето.Утре ще изпишат нея,Стаси ще остане още малко ,но от вчера е без тръбички,диша си сам и са го захранили.Още е в кувьоз,но скоро ще го извадят и от там.С две думи всичко се развива добре Heart Eyes
Заринка е почнала да хапва(ми така де,то като ти огладнее гъзето няма къде да ходиш Mr. Green),и като говорели по телефона пеела "мила моя мамо" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesсладурана.

Дидето ви праща много поздрави на всички и предполагам,че до ден два ще се включи.  bouquet

Хубав ден на всички от мен,аз продължавам борбата с преместването Grinning

# 44
  • Мнения: 238
Привет, мацки!
Разписвам се набързичко, че трябва да се излиза навън, а днес се поуспахме  Embarassed

Радвам се на добрите новини за Стаси! Диде, кураж още малко и ще се гушкате всички в къщи!  Hug

Зари, аз като погледна назад и си казвам, че миналото лято ще е най-спокойното и благоприятното за море - бебоците не щъкаха, не правеха бели, изобщо си бяха бебоци. А сега са едни малки любопитковци, и за нас няма и грам почивка  Grinning

Момичета, искам да ви помоля за малко от положителната февруарска енергия за една моя скъпа приятелка. Днес, може би в момента, й предстои една процедура, за която не искам сега да говоря, но е много важна и има нужда от всичките стиснати палци на света. Благодаря ви!   bouquet

Честит имен ден на всички носещи името на Свети Пророк Илия!

Общи условия

Активация на акаунт