Имам чувството,че организма ми изхвърля сперматозоидите

  • 4 534
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Здравейте момичета,на 26 години съм и от около 3 месеца правим опити за бебе.Още при първото изпразване вътре в мен на следващия ден имах нещо като обилно "течение"(според мен примесено със семенна течност),все едно организма ми я изхвърля,понякога "течението" е повече,понякога по-малко,това нормално ли е или трябва да посетя лекар?

# 1
  • Мнения: 2 617
Съвършено нормално е. Това, което изтича, е непотребен за тялото остатък, ако мога така да се изразя. Не се втелявай, природата си знае работата.  Peace

# 2
  • Мнения: 111
Съвършено нормално е. Това, което изтича, е непотребен за тялото остатък, ако мога така да се изразя. Не се втелявай, природата си знае работата.  Peace
и аз така си мисля,но първоначално се стреснах,и реших да чуя мненията ви.Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 617
Не се притеснявай. Историята познава сума ти случаи на забременяване след контакт в поза, в която уж не се забременявало - жената отгоре например, представи си тогава колко изтича. Wink Така че спокойно и успех! Peace

# 4
  • Мнения: 111
Не се притеснявай. Историята познава сума ти случаи на забременяване след контакт в поза, в която уж не се забременявало - жената отгоре например, представи си тогава колко изтича. Wink Така че спокойно и успех! Peace
хахах,определено нашата поза,която ползване  отскоро "лъжички" не дава добар ефект,защото според мен също изтича Simple Smile

# 5
  • област Варна
  • Мнения: 270
danaq_lv ще ти дам една идея. Лъжичките нали бяха странично и мъжа отзад? Свий си краката в коленете и ги притисни до тялото си колкото можеш. Когато мъжа ти усети, че свършва да го вкара максимално навътре и да задържи и след еакулацията десет дватесет секунди. После се обръщаш по гръб и не мърдаш 10-тина минути. При нас така изтичаше най-малко.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Съвършено нормално е. Това, което изтича, е непотребен за тялото остатък, ако мога така да се изразя. Не се втелявай, природата си знае работата.  Peace
Така е!

# 7
  • Мнения: 106
и аз мисля че е нормално да изтича,но аз забелязах че когато след секс полейавам 30-40 мин,даже някога и дремвам Blush,след това като стана изтича много по-малко,отколкото например ако лежа само  10 мин. Така полежавай повечко,ако можеш вдигай и крачетата,аз така правя първите 10/15 мин Embarassed,а забравих да кажа че миналия месец ползвах pre seed,и незнам дали помага за забременяване,но с него почти нищо не изтича,пробвай ако искаш и успех на всички  bouquet

# 8
  • Мнения: 111
и аз мисля че е нормално да изтича,но аз забелязах че когато след секс полейавам 30-40 мин,даже някога и дремвам Blush,след това като стана изтича много по-малко,отколкото например ако лежа само  10 мин. Така полежавай повечко,ако можеш вдигай и крачетата,аз така правя първите 10/15 мин Embarassed,а забравих да кажа че миналия месец ползвах pre seed,и незнам дали помага за забременяване,но с него почти нищо не изтича,пробвай ако искаш и успех на всички  bouquet
благодаря на всички,и аз бях чела някъде,че трябва да се полежи и да не се става веднага,да не говоря че единият път даже бях заспала,сабудих се много рано сутринта:)ще видим,то времето за цикъла наближи вече...ако дойде,дойде,ако ли не.....радост вкъщи:)

# 9
  • Мнения: 848
Здравейте момичета,на 26 години съм и от около 3 месеца правим опити за бебе.Още при първото изпразване вътре в мен на следващия ден имах нещо като обилно "течение"(според мен примесено със семенна течност),все едно организма ми я изхвърля,понякога "течението" е повече,понякога по-малко,това нормално ли е или трябва да посетя лекар?

Danaq, малко ми е странно, че казваш на "следващия ден"... Сигурна ли си, че е само семенна течност, да не би да е някакво течение? Не искам да те плаша, разбира се, но имаш ли някакви други оплаквания, като парене например?

# 10
  • Мнения: 111
Здравейте момичета,на 26 години съм и от около 3 месеца правим опити за бебе.Още при първото изпразване вътре в мен на следващия ден имах нещо като обилно "течение"(според мен примесено със семенна течност),все едно организма ми я изхвърля,понякога "течението" е повече,понякога по-малко,това нормално ли е или трябва да посетя лекар?

Danaq, малко ми е странно, че казваш на "следващия ден"... Сигурна ли си, че е само семенна течност, да не би да е някакво течение? Не искам да те плаша, разбира се, но имаш ли някакви други оплаквания, като парене например?
нямам никакви никакви други оплаквания,просто ако сме правили секс късно вечерта,на следвашия ден все едно се изсипва,като стана.

# 11
  • Мнения: 848
Е, това е добре!  Peace Значи просто си е семенна течност, която си е "пренощувала" в теб!  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 38 769
Семенната течност може да е 'раздразнила' твоите жлези и те да секретират повече ЦС Simple Smile
Особено ако си в дните на О.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 810
Съвсем нормално е и на следващия ден да изтича според мен.

# 14
  • Мнения: 111
Съвсем нормално е и на следващия ден да изтича според мен.
успокоихте ме,благодаря..продължаваме напред.Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт