У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (п е т)

  • 15 754
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 057
Сарки, имам едно филмче за теб, подобно малко на Алфи - Priceless с Одри Тоту. Даже по-скоро прилича на Закуска в Тифани.  bouquet

И пак напомням, гледайте Дони Дарко!

# 46
  • Мнения: 123
Добро утро!Да не ви изпусна,де.
После ще постна моя списък.Айде,лек ден Peace

# 47
  • Мнения: 322

Страхотееен  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 3 736
Кви са тия скорости, дето развивате, бре!  Shocked  Mr. Green

Страхотна тема, страхотен колаж!  Grinning

Аз само да ви метна малко сладости, че днес остарявам/полудявам/оглупявам с още една година  Mr. Green

# 49
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
ИрПуц,честит рожден ден!
Да си жива,здрава и все така свежа и хаплива!   bouquet (да не кажа цинична,ама ти носиш!)  Hug

Пални още една цигара по тоя повод!


# 50
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Сарки, имам едно филмче за теб, подобно малко на Алфи - Priceless с Одри Тоту. Даже по-скоро прилича на Закуска в Тифани.  bouquet

И пак напомням, гледайте Дони Дарко!

Джуди,"Доно Дарко" го изтеглих снощи още.
Сега дърпам "Priceless".
Знаеш,че ти имам пълно доверие,след онази случка в Мълхоланд драйв!  Tired  hahaha

"Закуска в Тифани" не съм го гледала,но и тази 61-ва година не ме окуражава!

# 51
  • Мнения: 322
"Закуска в Тифани" не съм го гледала,но и тази 61-ва година не ме окуражава!

И аз бях така, но филма напълно си заслужава, има си причина да е класика  Flutter Одри Хепбърн е пленителна  Flutter


Честит рожден ден на ИрПуц   bouquet
Сарки е изнамерила добра снимка  Mr. Green

# 52
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
"Закуска в Тифани" не съм го гледала,но и тази 61-ва година не ме окуражава!

И аз бях така, но филма напълно си заслужава, има си причина да е класика  Flutter Одри Хепбърн е пленителна  Flutter

Тц,изобщо не се навивам.
А Одри Хепбърн да е пленителна,колко да е пленителна с таланта си от 60-тте?!?

# 53
  • Мнения: 2 057
Честито и от мен, ИрПуц! Всичко най-хубаво ти пожелавам, много щастие и много любов Hug

# 54
  • Мнения: 339
Пуци честито и от мен. Много здраве и поводи за усмивки ти желая. Останалото само ще дойде.  Hug
Сарки кой е този убавец на аватара ти.  newsm78
Аз снощи на Американски прелести така сладко си се отнесох в страната на Морфей, че се събудих чак като звънна алармата сутринта. Добре, че се бях паркирала превантивно в кревата, та не се налагаше да се местя. Blush
Та за това не мога да дам обективно мнение. Ама в началото ми заприлича на "Отчаяни съпруги" в мъжки вариант.  Mr. Green
Одри Хепбърн си е класика. Ако ще да е във филм от 1938 год.  Crazy

# 55
  • Мнения: 322
Тц,изобщо не се навивам.
А Одри Хепбърн да е пленителна,колко да е пленителна с таланта си от 60-тте?!?

А ако ти кажа, че толкова ми хареса, че го изгледах три пъти в рамките на една седмица?  Flutter
(Не знам защо те навивам, вътрешно съм убедена, че няма да ти хареса, романтичен филм е все пак  Whistling)

# 56
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
А ако ти кажа, че толкова ми хареса, че го изгледах три пъти в рамките на една седмица?  Flutter
(Не знам защо те навивам, вътрешно съм убедена, че няма да ти хареса, романтичен филм е все пак  Whistling)

Не се опитвай да ме навиваш.
Няма да си пусна филм от 61-ва.
А иначе нямам нищо против романтиките,така че тази причина всъщност е безпочвена.  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 339
Аз помня че имаше една песен със същото име. Беше много свежа и приятна. Филма от 61 г. не съм го гледала, ама ето песента.  Flutter
http://vbox7.com/play:03c887d0

# 58
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да,песента си я спомням.
Наистина много свежа!  dazzler1 dance  Hands Clap Hands Clap dancing

Ето как по естествен път се появи песента-поздрав за ИрПуц! Mr. Green

# 59
  • Мнения: 3 736
Оух, Сарк, знаеш каква цигара да ми предложиш ти, знаеш...  Heart Eyes

Цинична съм си, бе, не го крия  Mr. Green

Ааа, песента е чудесна, ама и филма и той е хубав  Sunglasses

Топ-10 на филми правите, а? Я да пробвам и аз, макар че е почти толкова невъзможно, колкото да направят топ-10 на книги.

Та, не по ред, а както ми идват на акъла: Lola Rennt, Lost Highway, Remember me, Citizen X, ъъъ... запецнах, толкова филми се бият за вниманието ми. A, Sixth Sense. Толкоз, само до 5 засега успях  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт