Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 541
  bouquet запис !

# 16
  • Мнения: 351
ЧРД Звездичке! Да светиш все така на небосклона с позитивност и любов!  Hug

Мерси за новата темичка!   bouquet

Отивам да чистя докато спи мушмурочка...  newsm28

# 17
  • Варна
  • Мнения: 223
И ОТ МЕН   newsm59 ЗВЕЗДИЧКЕ !

# 18
  • Мнения: 20
здравейте мамчета   bouquet

честит 33ти рожден ден на Звездичка, да бъдеш много щастлива ти пожелавам!!!!!!!!!

благодаря и аз за новата темичка на АПРИЛКИ2010

за приспиването след къпането масажа и гимнастиката се изморява и като я нахраня и обикновенно лесно заспива но ако има зор я оставям да се повърти в леглото и пак си заспива не я вдигам вече дори и да помрънка

днес правих домашни пюренца от праскови кайсии морков и банан, сега ги варя че да видя накрая какво ще се получи


хубав ден от нас  bouquet

# 19
  • Мнения: 3
 newsm59 Звездичкееееееее!!! Да си жива, здрава и мноооооого щастлива и обичана! Пожелавм ти да бъдеш най-добрата  mamma на земята!!!
Момичета.......моя Митко нали беше болен....почти озравя вече, но аз и мъжа ми сме болни. Разхождаме се из вкъщи с маски.... newsm50 Ужасно е!!!
И имам чувството че пак започват да ме болят ушите. Като при раждането.....за което така и не разказах, но ...то не беше и за разказване......кошмар.
Пазете се че има някакъв летен вирус, който така и не разбрахме от къде сме си лепнали. smile3511

Август задължително сме на бургаска среща с бебета, без коремите( въпреки че това с коремите е трудно за мен)

Поздрави и цеувки за всичкиииииии!!!

# 20
  • Мнения: 63
Габи току що опита за пръв път лъжичка ябълков сок. Мноооооооого и хареса  Wink Падна едно мляскане послеее. Мляс мляс
Има нещо, което малко ме притеснява. Пораснаха и косми на шушката  Shocked  Ебаси работата. Как е възможно това? Супер странно.
От вчера си гука сама. И нещо припява. Но юмрука е мноооого сладък.
Мерси за новата тема.
Данче - Габи от първия месец още си спеше цялата нощ и кърмата ми не е наммаляла. Споко. Но ако се тревожиш, към 1ч се изцеди от където е трябвало да яде, а е пропуснал.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 75
Веси ,мила,оправяйте се по-бързо всички в къщи!
Аз съм с двете ръце за среща,замисляхме да дойдем към вашия район с Ралица,но в тия жеги не ни се получи!
Поздрави  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 1 621
Здрасти на всички и от мен в новата темичка! Hug

Звездичка!, честит рожден ден, бъди жива и здрава, обичана и щастлива!  bouquet

tedy_sp мисля, че ние преминахме през нещо подобно преди време, но аз го отдавах на коликите. Справихме се ядейки полусънени, люлейки го и по-начесто хапване.  И много песнички му пеех да му привлека вниманието, но това най-малко вървеше при нас. И ние сме със залъгалка само за приспиване, иначе не я иска, та едва ли е от нея, но пък ако можеш опитай да и я предлагаш по-рядко. Отминава, но е много досадно и неприятно. Търпение! Praynig

Хъни - Бъни, и ние с нашата педиатърка решихме да отложим синфлорикса за след 7 месец, т.е. като минат първите 3 пентаксима. Няма никакъв проблем да се отложи във времето и да не се слагат едновременно.

tini-mini, много тъпо това с количката...и честита племенничка, да е жива и здрава.  bouquet

J_M_M да се оправя бързо бебчо, много гадна тая варицела. Tired

Данче, и нашия нощен памперс е много по-сух от дневните. И акането ни намаля по веднъж на ден, или през ден, нормално е. Иначе за кърмата сигурно ще се регулира -и аз не кърмя от известно време между 24-6 часа, пък дано не намалее.

milli_vanilli, да не е нещо хормонално, в смисъл още да се изчиства от твоите хормони дребосъчката?

Хубав ден на всички!  bouquet

# 23
  • Мнения: 11
Привет и от мен и ЧЕСТИТо НА РОЖДАННИЧКАТА!

Искам СЪВЕТ от вас. Бебка си е още със стафилококи в носа. Капахме Тобрекс, не минаха. Утре сме пак при доки, но от лабораторията ни препоръчаха три вида капки. едните от тях са БАКТРОБАН, то май се мажеше, но както и да е. Аз си мисля да пробвам с ЦИТРОСЕПТ да и капя, като пропорция на една чаена лъжичка физиологичен разтвор 1 капка цитросепт. Знам че се прилага и на малки бебета, дори може да се дават и вътрешно, но все пак вие какво мислите  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 24
  • Мнения: 63
Нефер, искрено се надявам да е от това. И че след време ще опадат. Че иначе сигурно тя ще е единственото дете на плажа догодина, търчейки гола с косми по тая работа  Embarassed

# 25
  • Мнения: 1
Благодарности за темата. Marini  bouquet
Звездичка честит рожден ден! Здраве и любов  bouquet
poliville честито ви зъбче.

# 26
  • Мнения: 914
След първото раждане косата страшно ми падаше,но за сега не е започнала.Забелязвам,че и с децата е така-на каката и падаше,а на бебето засега не пада.Бебето се опитва да си пресуква палеца или цялото юмруче,но като го забележа давам бибата.След време е по-лесно да се откаже от биба отколкото от палец.

# 27
# 28
  • Мнения: 19
Честит рожден ден, Звездичка!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 621
Нефер, искрено се надявам да е от това. И че след време ще опадат. Че иначе сигурно тя ще е единственото дете на плажа догодина, търчейки гола с косми по тая работа  Embarassed

 JoyНе, наистина не вярвам да стане така...
Преди време мернах тема с подобен проблем тук във форума, ако искаш я потърси,  мисля, че ще и опадат на бебочка, не се притеснявай! Hug

Общи условия

Активация на акаунт