+18 Тема за професионалистки...

  • 9 427
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 241
каква им е професията на професионалистките  Thinking къде ги учите тия неща...

# 31
  • Мнения: 3 435
Стефи,като те чета в последно време нещо си се поразвихрила Laughing палува ти и няма лошо,ама какво значи професионалистки? Thinking Който практикува тия видове секс или който ги владее до съвършенство? Всъщност каква е идеята на темата ти Mr. Green

# 32
  • Мнения: 139
Стефи,като те чета в последно време нещо си се поразвихрила Laughing палува ти и няма лошо,ама какво значи професионалистки? Thinking Който практикува тия видове секс или който ги владее до съвършенство? Всъщност каква е идеята на темата ти Mr. Green
Жега е бе душко, докато се прибера вечер вкъщи и на работа откачам и се чудя какво да измисля Crazy Mr. Green hahaha Питам кои практикува тези видове секс, това ми е въпроса  Wink

# 33
  • Мнения: 228
Стефи,като те чета в последно време нещо си се поразвихрила Laughing палува ти и няма лошо,ама какво значи професионалистки? Thinking Който практикува тия видове секс или който ги владее до съвършенство? Всъщност каква е идеята на темата ти Mr. Green
Жега е бе душко, докато се прибера вечер вкъщи и на работа откачам и се чудя какво да измисля Crazy Mr. Green hahaha Питам кои практикува тези видове секс, това ми е въпроса  Wink
Не вярвам някой да го интересува ,какъв  чекнеж правя. Joy
В тези жеги ме мързи . CrazyДа живее , климатикът. Peace

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
и двете неща не са нещо особено, аз като видях заглавието си помислих, че кой знае какво ще питаш Wink
що се отнася до професионализма - не е важно кое от двете правиш , а колко качествено го правиш.

# 35
  • Мнения: 426
На фона на толкова заливащи отвсякъде нестандартни сексуални изпълнения, на мене да ви кажа, мисионерската поза на тъмно под чершафа вече ми се струва страшно перверзна. Мисля да я пробвам тея дни. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 537
На фона на толкова заливащи отвсякъде нестандартни сексуални изпълнения, на мене да ви кажа, мисионерската поза на тъмно под чершафа вече ми се струва страшно перверзна. Мисля да я пробвам тея дни. Mr. Green

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Абе, Стефче, кака, ми то тия изпълнения вече отдавна не ги правят само професионалистките. Ся ко искаш да кажеш, че тия дето сме били само с един мУж само мисионерската ли да правим, а и 69 за разнообразие?  smile3534 Да не си прекалила с образователните филми нощеска?  Wink
Да не съм съвсем оф, на пък аз всичко си правя, и ся ко?  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 7
Ех,тез хормони ...................  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 139
На фона на толкова заливащи отвсякъде нестандартни сексуални изпълнения, на мене да ви кажа, мисионерската поза на тъмно под чершафа вече ми се струва страшно перверзна. Мисля да я пробвам тея дни. Mr. Green

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Абе, Стефче, кака, ми то тия изпълнения вече отдавна не ги правят само професионалистките. Ся ко искаш да кажеш, че тия дето сме били само с един мУж само мисионерската ли да правим, а и 69 за разнообразие?  smile3534 Да не си прекалила с образователните филми нощеска?  Wink
Да не съм съвсем оф, на пък аз всичко си правя, и ся ко?  Mr. Green
Няма лошо душко не съм казала, че само професионалистки го правят...явно заглавието на темата не е доизкусурено. Ще помисля и утре ще го оправя, че сега не мога да мисля в нас е лудница пие се мастика, салати, песни за маса въобще лудница както винаги Joy Mr. Green Party

# 39
  • Мнения: 537
На фона на толкова заливащи отвсякъде нестандартни сексуални изпълнения, на мене да ви кажа, мисионерската поза на тъмно под чершафа вече ми се струва страшно перверзна. Мисля да я пробвам тея дни. Mr. Green

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Абе, Стефче, кака, ми то тия изпълнения вече отдавна не ги правят само професионалистките. Ся ко искаш да кажеш, че тия дето сме били само с един мУж само мисионерската ли да правим, а и 69 за разнообразие?  smile3534 Да не си прекалила с образователните филми нощеска?  Wink
Да не съм съвсем оф, на пък аз всичко си правя, и ся ко?  Mr. Green
Няма лошо душко не съм казала, че само професионалистки го правят...явно заглавието на темата не е доизкусурено. Ще помисля и утре ще го оправя, че сега не мога да мисля в нас е лудница пие се мастика, салати, песни за маса въобще лудница както винаги Joy Mr. Green Party

А, тъй кажи, ай наздраве.  Mr. Green Mr. Green

# 40
  • Мнения: 139
Ех,тез хормони ...................  Mr. Green
Мани ти сега с 2 мастики и гледай ти какво става какви хормони какви чудесии. На масата и кючеци... newsm68 Joy #Silly

# 41
  • Мнения: 139
А, тъй кажи, ай наздраве.  Mr. Green Mr. Green
Ако и вие пиете наздраве и на всички, които се черпят в момента cheers Drunk

# 42
  • Мнения: 537
А, тъй кажи, ай наздраве.  Mr. Green Mr. Green
Ако и вие пиете наздраве и на всички, които се черпят в момента cheers Drunk

За жалост ние бачкаме.  Rolling Eyes Моля не пракалявайте с кючеците, че ша ви оветрят мозъците.  Sick Mr. Green

# 43
  • Мнения: 4 965
Понеже пари за подобни изпълнения не вземам, значи не съм професионалистка, ама и надали някой живо го вълнува коя дупка за какво я ползвам.
Специално гореспоменатите ги ползвам само по предназначение. Падам си по други неща, ама хем са по-перверзни, хем съм ги изгласувала отдавна. Twisted Evil

# 44
  • Мнения: 212
Правя и анална,и орална и вагинална Whistling
Други интересни и професионални въпроси Laughing

Общи условия

Активация на акаунт