На сватбата ви да е поканена жена, която е имала авантюра с мъжа ви ?

  • 17 091
  • 483
  •   1
Отговори
# 450
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз се допитах до мойто четириного вкъщи какво мисли по тоя въпрос. Рече, че нямало да му е комфортно да гледа физиономиите на бивши - и мои, и негови - на сватбата. Още повече на бивши само-секс-партньори, които с течение на времето са се превърнали в приятели. Нямало такъв филм.
Ко да ни праиш, явно и двамата сме тотални задръстеняци.

# 451
  • Мнения: 1 253
31 страници и накрая момичето ще послуша турските сериали и ще тропа с крак...
Всеки съди според собствените си преживявания; лошо няма, но не виждам как това помага на авторката.
Ясно е, че в някои приятелства може да има латентни (или явни) мераци, в някои няма.
Само мъжът и си знае, а и не това е важно, стига сме го обсъждали.
Важното е, че за Светла това приятелство не е безобидно и и създава дискомфорт, така че проблем има.
Важно е и каква ще е реакцията и.

Не виждам какво ще постигне с конфронтация или непокана за сватбата. Само ще даде повод на девойката да се чувства значима, а на мъжа да се чувства онеправдан и направил голяма жертва. Наистина ще направи девойката значима, ако тя не е.

Повече ми харесаха съветите да мисли за себе си, се забавлява, да е красива, да покани някой бивш или ухажор за самочувствие, да се държи приятелски и леко снизходително с девойката.

Друго не се сещам, но мен не ме бива много в женските умения, печеленето на мъже и разправата със съперници.
Хайде, помагайте с идеи. Да не стане "и живели щастливо, докато Светла не влязла във форума"  Grinning

# 452
  • Мнения: 98
Била съм и от едната и от другата страна,както и повечето жени тук предполагам. Аз също не бях бивша,а само приятелка,но с едно преспиване и нещата вървяха добре,докато сегашната вече съпруга не разбра за него -последва:'' няма да се виждаш повече с нея и т.н.т.", и след малко проблеми от този род и разговор с моя добър приятел,решихме,че няма да се виждаме,но ми беше адски мъчно,бяхме заедно от деца и наистина го преживях гадно......Сега в днешно време човека,с когото съм, е много добър приятел с бившата си,която понякога много ме дразни,понеже има собственическо  отношение към него малко,но аз не вземам отношение спрямо нея,защото вярвам в него и искам да мисля,че не би ме предал.....пък и съм на мнението,че колкото повече изостряш вниманието към някого,толкова повече подтикваш другия към него......
Дано да съм ти била полезна.....

# 453
  • Мнения: 274
Не съм против Peace

# 454
  • Мнения: 3
Честно казано аз така и не можах да надживея отношенията на мъжа ми с бившата му.Ревнувам много и знам ,че това не е въпрос на възраст,а просто аз съм такава.С бившата му са имали около 7-годишна връзка,преминала през какви ли не прерипетии.Това е първата жена,която той е обичал изключително много.Ненавиждам я,защото в продължение на 5години съм слушала за нея.На всичкото отгоре е близка с почти всичките му приятели и беше гост на сватбата на брат му и се отзовахме маса до маса.Полудях!Скоро май ще има още едно сватбено събитие,което е на негов приятел и тя няма как да пропусне!Ако са имали кратка авантюра едва ли би било проблем за мен,но въпросната е продължила да има сексуални отношения с мъжа ми след като е родила и заживява с друг в продължение на много време.Как да не ревнувам като навсякъде трябва да чуя за нея или да видя техни снимки.... Съжалявам,но думата "бивша" винаги ми се е отразявала много зле! Rolling Eyes

# 455
  • Мнения: 0
Аз не виждам проблем в това. Rolling Eyes Peace

# 456
  • Мнения: 796
А,  темата отпреди месец -  какво ли е станало на сватбата в крайна сметка

# 457
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 894
Ненавиждам я,защото в продължение на 5години съм слушала за нея.

По-скоро това е проблема в случая. Извинявам се предварително, но тоя па е е*ати тъпака по всички параграфи  Laughing Нема такъв автогол...

# 458
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Защо ли се сещам за филма "Сватбата на най-добрия ми приятел"...нямах търпение да изчета 31стр.
Аз не желая подобни особи на никакво семейно тържество, камо ли на сватба. Не би ми хрумнало да каня бивши и бих приела за проява на много лош вкус, граничещ с обида поканените от него!

Съвет - хора, които има и най-малко съмнение, че ще ти вгорчат празника нямат място на него!

# 459
  • Дъ Биг Вилидж
  • Мнения: 100
Аз не съм против. Ясно ми е, че мъжът ми не е бил девствен преди да ме срещне. А още повече щом са си приятелели  Peace

Много силно но и категорично невярно разсъждение!

# 460
  • София
  • Мнения: 399
И аз не прочетох всичко, но като чуя за такива "приятелства", се сещам за прословутите стълбички.http://debian.fmi.uni-sofia.bg/~vls/public/ladder/Ladder%20Theory.htm
 Та не бих била съгласна, някаква недоизживяна тръпка, трансформирана в приятелство, да ми се набива на очи точно на сватбата и да присъства на снимките ни.
 Иначе ако искат, да си се виждат, но на "най-щастливия ден" гостите трябва да са приятни и на двамата.

# 461
  • Мнения: 924
Добре де вие се готвите цял живот да живеете с тоя човек, нали това е идеята на брака newsm78 , а в същото време някаква бивша тръпка е в състояние да ви извади от равновесие ooooh!
Ами как ще си опазите съкровището после- след брака от всички изкушения и случайни възможности с бивши , настоящи и бъдещи познати, гаджета и тн т.............
 newsm78

# 462
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Отдавна я зачеркнах тази тема, но пак ще се намеся относно последния постинг.
Всеки тръгнал да се жени трябва да е наясно, че  занапред животът не е на 100 % идеален.

Обаче канейки гости, няма нужда да влизаме в разсъждения "този препъни-камък ако не мина, как ще е по-натам".  Сватбата не  ми е изпит.Всичко е просто - не ми е приятно присъствието на бивша интимна приятелка на съпруга ми - това е достатъчно като аргумент.

# 463
  • Мнения: 562
Разбира се! В крайна сметка ти и собственото ти усещане сте най-важни на този ден и ако съпругът ти те обича (а аз вярвам, че е така), трябва да се съобрази!!!  Peace

# 464
  • Мнения: 40
Пудинг,тя и нейното щастие били важни ... А мъжът й и неговото щастие не са ли?!
100 пъти в темата се написа,че мъжът на авторката много държи на въпросната ...
По пътя на твоята логика тя ако го обича ще се примири.


И все пак,авторке,какво стана?!Стигнахте ли до консенсус?! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт