Моля за мнения за цдг "Синчец" - Варна

  • 8 114
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте на всички,
приети сме в Синчец, но нищо не съм чула за тази градина, може ли да помоля мамите, които имат вече дечица там за повече информация, чудя с в коя група да го запиша при кои лелки и тн.... newsm78
Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Здравей!
За лелки и госпожи не мога да ти препоръчам, защото синът ми е 3-та група, т.е. нашите са заети  Wink
Много сме доволни от градината. Бих кандидатствала и с дъщеря ми за нея, но ни е малко далеч.
Сградата е стара, но добре поддържана, а и правиха саниране миналата година.
Дворът е голям, с много място за тичане и игри. Само дето има някои стари катерушки, които според мен трябва да се демонтират.
Директорката е чудесна, много разбрана, любезна, инициативна, обича си работата и поверените й деца.
Редовно организира празници, балове, карнавали, състезания, изложби.
Мед. сестри също не са лоши, има необходимия здравен контрол.
Не са ни искали "суми" за нищо, периодично носим т.хартия, салфетки и пластмасови чашки, което е нормално мисля.
Въобще съм с много добри впечетления от "Синчец"!
Дано и вие свикнете бързо и ходите със желание!

 Hug

# 2
  • Мнения: 3
Много Ви благодаря за успокоението, като всяко ново нещо и това ни е малко плашещо.Надявам се и аз бързо да свикне както го направи с яслата.Благодаря Ви отново!

# 3
  • Мнения: 747
Синът ми завърши тази ДГ, много съм доволна. Учителките в първи клас казват, че веднага личи кои деца са от нея - много са напред с материала. Дъщеря ми също имаше късмета да я приемат тази година, така че ще се виждаме. Simple Smile За учителки и лелки не мога да кажа - където ни сложат. Големият лятото редовно е бил в сборни групи, не сме имали никакви проблеми със заместващите госпожи, от всички сме много доволни. Дано и сега да имаме късмет.

# 4
  • Мнения: 207
Да побутна темата с въпрос - има ли значение медицинския контрол в 1-во и второ тяло на градината?Падна ни се група на 2-рия етаж и ме безпокои,че е много горещо,в една и съща стая ли остават до края?

# 5
  • Мнения: 3
Да децата остават в една и съща стая докрая. Ние сме на първият етаж, но пък аз имам други притеснения.... На Вас как ви се видя персонала и условията,ако искате на лична може да си пишем.

# 6
  • Мнения: 747
Колибра, пиши на лични, ако искаш, в коя група ви разпределиха. Може да се окажем в една група.
Джери, не знам как е положението на 2 етаж през лятото, но при баткото го имаше проблема с първи етаж през зимата. Те бяха в стаята точно срещу тази, в която беше родителската среща, а от там се преразпределяло парното и беше доста топло. Така че 2 етаж има и предимства. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 17
Да побутна темата отново , приети сме и ние  в "Синчец" . Може ли да споделите нови или стари впечатление Simple Smile Благодаря , предварително !

# 8
  • Мнения: 17
Здравейте ,може ли да ми каже те кога е  родителската среща за новите групи в  ЦДГ " Синчец " Simple Smile Благодаря , предварително !

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Не зная дали някой чете темата, но попаднах на нея и нека да отбележа, че родителска среща за приетия набор 2009, ще има на 4.09.2012г. от 17.00 в корпус А на градината!

# 10
  • Мнения: 8
WinkЗдравейте!Днес записах детето си в ЦДГ Синчец и нещо не ми допадна много гледката.......някой да каже нещо за градината Peace

# 11
  • Мнения: 747
WinkЗдравейте!Днес записах детето си в ЦДГ Синчец и нещо не ми допадна много гледката.......някой да каже нещо за градината Peace

Ще споделиш ли какво те притеснява?
Аз съм си написала мнението по-напред в темата, след 3 години мога само да го повторя. Отново ни се паднаха невероятни учителки.   

# 12
  • Мнения: 8
Ами всички бяха много начумерени и сърдити.........сестрата много така на "въпреки ми говореше"но това е само поглед за десетина минутки прекарани там,не казвам нищо лошо за никой ще видя като тръгнем какво ще бъде..........явно съм в паника,че ще бъда далеч от детето си

# 13
  • Мнения: 8
а каква е таксата там......кога се плаща,никъде нищо не видях да пише

# 14
  • Мнения: 747
а каква е таксата там......кога се плаща,никъде нищо не видях да пише

Каквато е навсякъде - max 48 лв. -  20 лв + 28 * присъствени дни / работни дни в месеца. Или всеки месец плащаш по 20 лв., независимо дали детето ходи или не. Останалите 28 лв. се разпределят на работните дни в месеца и плащаш за тези от тях, през които детето ходи. Плаща се до 10-то число на следващия месец.
В началото и госпожите са притеснени - много нови деца, още почти бебета. Ще се сработите с времето.

Общи условия

Активация на акаунт