Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 33

  • 27 019
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 51
Ами доколкото разбрах се коментират миналогодишните снимки на Туба по бански в Бодрум/ когато е била със Сами/  и за това как баща и е забранил да има други такива снимки. А Туба е казала, че такава забрана няма. Поне така го разбирам .... newsm78 newsm78

Мерси мерси   bouquet

# 76
  • Мнения: 10 240
Естествено е Туба да каже, че такава забрана няма, но аз си мисля, че за нея има голямо значение мнението на родителите и!
А някъде бях чела, че Туба живее или заедно с родителите си или  домовете им са много близо едни до други.. newsm78 newsm78 newsm78

# 77
  • София
  • Мнения: 51
Естествено е Туба да каже, че такава забрана няма, но аз си мисля, че за нея има голямо значение мнението на родителите и!
А някъде бях чела, че Туба живее или заедно с родителите си или  домовете им са много близо едни до други.. newsm78 newsm78 newsm78


аз защо си мислех че живеят заедно със Сами  newsm78

# 78
  • Мнения: 10 240
Не съм сигурна, но някъде бях чела нещо такова!  Peace
Може и да живее със Сами, но и родителите и живеят близо до нея!

# 79
  • Добрич
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета.  Уси, благодаря за кахето.

Доки добре дошла - снощи се губеше нещо  newsm78 newsm78 newsm78
Уговаряхме се с комшиите, че ще хозим на палатки за уйкенда.

# 80
  • София
  • Мнения: 51
Здравейте, момичета.  Уси, благодаря за кахето.

Доки добре дошла - снощи се губеше нещо  newsm78 newsm78 newsm78
Уговаряхме се с комшиите, че ще хозим на палатки за уйкенда.

Да ви завиди човек - приятно изкарване

# 81
  • Мнения: 10 240


Жега или не - днес и утре е обсъждането на 8 епизод!   smile3525 smile3525 smile3525

В ресторант-бара "Gonulcelen" или ще ни е по-прохладно  Peace
или като имам предвид епизода и сцените в хотела ще позагреем допълнително! hahaha hahaha

Последна редакция: ср, 21 юли 2010, 13:24 от rina-rina

# 82
  • София
  • Мнения: 51
На когото му е жега да се разхлади

# 83
  • Мнения: 10 240
Алекс, благодаря за разхлаждането!  smile3525
Няма да е зле на час-два да ни пускаш по нещо такова.
Нали Мел я няма / милата как ли издържа в жегата с многото работа, която и се падна!/, а тя беше по зареждането на бара....
Hug Hug Hug


# 84
  • Мнения: 10 240
Доки, като отивате на къмпинг сигурно наблизо ще има вода за разхлаждане:



А и самите разходки сред природата винаги носят приятни емоции:

# 85
  • Мнения: 2

Това качиха току що във фейса. с ето този коментар: Ortadoğu ve Balkanlarda binlerce hayranı bulunan bu ikiliyi, Türk yapımcılar ne zaman bir araya getirecek diyenler.. каквото и да означава newsm78

# 86
  • София
  • Мнения: 51
Ринка не сте казали - ще замествам Мелина достойно докато се разтовари малко  Drunk

# 87
  • Мнения: 10 240

Това качиха току що във фейса. с ето този коментар: Ortadoğu ve Balkanlarda binlerce hayranı bulunan bu ikiliyi, Türk yapımcılar ne zaman bir araya getirecek diyenler.. каквото и да означава newsm78
Изглежда ни казват, че тази двойка има хиляди фенове на Балканите и в Близкия изток... но това за филмовите производители не го разбрах.... ooooh!

# 88
  • Мнения: 2

Това качиха току що във фейса. с ето този коментар: Ortadoğu ve Balkanlarda binlerce hayranı bulunan bu ikiliyi, Türk yapımcılar ne zaman bir araya getirecek diyenler.. каквото и да означава newsm78
Изглежда ни казват, че тази двойка има хиляди фенове на Балканите и в Близкия изток... но това за филмовите производители не го разбрах.... ooooh!

И аз не можах да го разбера. за онези,които не са познали кой е мъжа - това е Къванч Тътлату

# 89
  • Мнения: 10 240

Само че тази двойка стои още по-добре и феновете и са мноооооого повече! Peace
Къванч ми е много сладникав / с извинение към фенките му/
Hug

Общи условия

Активация на акаунт